* Acil Aşk Aranıyor - Спешно се търси любов * / Тема 1

  • 43 406
  • 650
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 540
Подаръкът, който Синан даде на Нисан, галиба си чеше за аннеджим  Thinking
А той къде спи 2 нощи, че не може с маминка да се засече у дома?  newsm78

Йозгюр плейбой го раздава  Flutter  Само да не ми се усмихва  Naughty  Да му имам подхода за свалки  ooooh!

Подаръка и аз не схванах... май по- скоро беше за да замаже очите на Нисан за нещо по- голямо, ама да видим..  hahaha hahaha
На работа беше момчето- дневна, нощна и пак дневна - в тоя филм са така: по 2-3 денонощия работят, ден почиват и после пак..  hahaha hahaha hahaha hahaha Много работни са, не като Дървото за по няколко часа седмично...  hahaha hahaha
Йозгур ме разбива- тоя женкар на гей ще се прави... леле леле..  Joy Joy Joy Joy

# 466
  • Мнения: 7 006
Оххх Синан явно й готви изненада, сега и от болницата излязъл, тя закуска носи..  ooooh! ooooh! ooooh! Тука пак ще се омотат нещата, казвам ви..  Mr. Green Mr. Green

Апетлийка Нисан  Crazy  Аферим  Laughing  Сандвичът й беше от 3 филии  Shocked
Още я помня как в еп.1 "омете" мантъ-то  hahaha

# 467
  • Мнения: 9 540
В моя чест галиба  Mr. Green  Усетиха, че до еп.7 съм гледала и решиха плавно да ме въведат в действията  hahaha

Даааа... а и хората, следили го, когато са го давали... че те приключиха малко след като почна Статуса, средата на юли... сега сме началото на октомври.. . #Crazy ooooh! ooooh! ooooh!

# 468
  • Мнения: 9 540
Апетлийка Нисан  Crazy  Аферим  Laughing  Сандвичът й беше от 3 филии  Shocked
Още я помня как в еп.1 "омете" мантъ-то  hahaha

Ще я видиш после - на РД цяла торта, после с менеменъ..  hahaha hahaha hahaha А като си загуби паметта и Синан й разказваше как е яла, тя вика "Йок, артък"..  hahaha hahaha А той: "И аз така реагирах първия път!"..   hahaha hahaha hahaha

# 469
  • Мнения: 7 006
Апетлийка Нисан  Crazy  Аферим  Laughing  Сандвичът й беше от 3 филии  Shocked
Още я помня как в еп.1 "омете" мантъ-то  hahaha

Ще я видиш после - на РД цяла торта, после с менеменъ..  hahaha hahaha hahaha А като си загуби паметта и Синан й разказваше как е яла, тя вика "Йок, артък"..  hahaha hahaha А той: "И аз така реагирах първия път!"..   hahaha hahaha hahaha

Пък кльоща да му се  #Cussing out  Аз ако така ям ще стана 100 кг  ooooh!

Дали няма да излъчат и още един епизод бу гедже?  Thinking

# 470
  • Мнения: 9 540
Пък кльоща да му се  #Cussing out  Аз ако така ям ще стана 100 кг  ooooh!

Дали няма да излъчат и още един епизод бу гедже?  Thinking

Тя го пита що не пълнеела, ама не знаел.. и той се чудел..  hahaha hahaha hahaha
След тях май ще повтарят Статуса от снощи...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 471
  • Мнения: 7 006
Тя го пита що не пълнеела, ама не знаел.. и той се чудел..  hahaha hahaha hahaha
След тях май ще повтарят Статуса от снощи...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хади яя  Shocked hahaha

# 472
  • Мнения: 9 540
Олееее умирам.... умирам.. тия ще ме побъркат... горката жена... каквато ще да е... Нисан ще я побърка.. поболее.. умори..  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 473
  • Мнения: 9 540
И другите почнаха... тежко ни тая вечер...  Joy Joy Joy Joy

# 474
  • Мнения: 7 006
Офф, битти   Crossing Arms   Ама и другата седмица Нисан ще продължи с опитите да убие свеки  Mr. Green  Като й нареди цветята -  Shocked  все едно е мъртва  Crazy  А свеки и алергична  Joy  Чудооо  Crazy

# 475
  • Мнения: 7 006
И другите почнаха... тежко ни тая вечер...  Joy Joy Joy Joy

А, не, мерси  Whistling  Мисля да наваксам с д-р Синан  Crazy  До другата неделя трябва да съм минала прегледа... по другите 10 серии  ooooh!

# 476
  • Мнения: 9 540
Офф, битти   Crossing Arms   Ама и другата седмица Нисан ще продължи с опитите да убие свеки  Mr. Green  Като й нареди цветята -  Shocked  все едно е мъртва  Crazy  А свеки и алергична  Joy  Чудооо  Crazy

Оххх не не не.. само да качат серията и отивам на повторение.. за сега се кефя на физиономиите на Дървото..  hahaha hahaha hahaha hahaha
Не разбрах само Зейнеп видя ли Йозгюр и оная или не можа..  newsm78 Joy Joy

# 477
  • Мнения: 7 006
Темпи, Зейнеп ги видя  Peace  Той тамън да целуне Фунда ли беше  Rolling Eyes  и се ококори и също видя, че Зейнеп ги е мернала  Mr. Green

Обаче познах - двете с тебе си изгледахме и изкоментирахме серията  Crazy  Айвалък, Айвалък  Mr. Green
Ще очакваме по-късно може би включване от Жани и Лудетина  Hug

# 478
  • Мнения: 9 540
Обаче познах - двете с тебе си изгледахме и изкоментирахме серията  Crazy  Айвалък, Айвалък  Mr. Green

Стягаме багажа и дим да ни няма..  Crazy Crazy Crazy Crazy
Че аз едновременно я гледах, пишех тук, пишех си и с едно момче във фейса... че и той го гледа онлайн.. и брат ми до мене нещо ми бърбори..  Crazy Crazy Crazy Crazy имам наистина нужда от една такава екскурзийка..  hahaha hahaha
 

Охх, отивам да си пусна поръчката на Ейвън и се връщам за повторението на серията.. таман да доразнищим всичко..  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 479
  • Мнения: 7 006
Ей това е целувка  Crazy





Общи условия

Активация на акаунт