Къде в Пловдив? - 58 тема

  • 58 290
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Благодаря!   bouquet

# 736
  • София, България
  • Мнения: 2 222
И аз благодаря Деси и Мирамони  Hug

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 789
gargamela    bouquet
Батерии всякакви купувам от магазин Квазер срещу Рилон център.

Миналия ден изказах негативно мнение за Верди, сега да похваля един испански ресторант, който снощи посетих и много ми хареса: https://www.facebook.com/Gastrolinea?fref=ts

# 738
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 164
радос, препоръчвам ти ресторант "Ревиера" до Каменица. Има голяма детска площадка, кухнята е чудесна, а и цените са прилични

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Аз препоръчвам "Острова" на Гребната база  Peace

# 740
  • Мнения: 4 150
а аз препоръчвам тази пицария в тракия
http://www.pizza-amore.bg/

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Здравейте  Hug , дали някой е попадал на добра оферта за ученически раници на Herlitz , Lego или някаква друга марка с анатомични раници с подобно качество и с твърдо дъно, стени или поне пластмасови крачета отдолу ? Търсих в старите теми, но попаднах само на магазин до този на  100 балона, мисля да отскоча тези дни до там, но не знам къде другаде да търся .  Outta Joint Rolling Eyes Може и онлайн ако някой е попаднал на нещо да сподели, ако е с бранд на  transformers  би било още по-добре / тук вариант ми е и втора употреба ако е запазена /. Ако попадна междувременно на нещо ще пиша и тук, ако някой друг търси със закъснение за първокласник подобна раничка. Хубав ден на всички ви!!!   bouquet

# 742
  • Мнения: 1 103
 delilah_qk,в Метро има Herlitz,но незнам точно какво,не съм ходила да ги гледам още,на нас ни предстои догодина и засега само гледам,ще ги дебна явно зимата от някъде да поръчвам!

# 743
  • Мнения: 5 604
Здравейте  Hug , дали някой е попадал на добра оферта за ученически раници на Herlitz , Lego или някаква друга марка с анатомични раници с подобно качество и с твърдо дъно, стени или поне пластмасови крачета отдолу ? Търсих в старите теми, но попаднах само на магазин до този на  100 балона, мисля да отскоча тези дни до там, но не знам къде другаде да търся .  Outta Joint Rolling Eyes Може и онлайн ако някой е попаднал на нещо да сподели, ако е с бранд на  transformers  би било още по-добре / тук вариант ми е и втора употреба ако е запазена /. Ако попадна междувременно на нещо ще пиша и тук, ако някой друг търси със закъснение за първокласник подобна раничка. Хубав ден на всички ви!!!   bouquet
Има тема за раници за първокласници
Скрит текст:
Погледни в профила ми,скоро писах в нея,че нямам възможност да ти дам линк. Излизат интересни сайтове и предложения

# 744
  • Мнения: X
Елфита, къде си да пуснеш новата тема?

# 745
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Някъде в Пловдив пекат ли риба на жар? Виждала съм пилета на жар, но риба?

# 746

Общи условия

Активация на акаунт