Бременност и болести.

  • 4 746
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте, драги съфорумци! След дълги обмисляния и премервания с партньора ми взехме решението да станем родители. Пиша тук, защото съм много, много уплашена. Имам диабет тип 1, аденом на хипофизата,  хипертония, възел на щитовидната, метаболитен синдром  и  сега тепървяа започвам да ходя по мъките и по лекарите, за да осъществя мечтата ми за бебе. От Пловдив съм и съм на 24.  Отварям темата, за да помоля за помощта ви във всяко отношение - независимо дали със специалисти, които могат да спомогнат за  спокойна бременност, съвети, идеи, диети или опита, който сте имали вие самите. Ще съм благодарна, ако други мами са минали през подобни ситуации да споделят. Благодаря ви много!!!!  Hug

# 1
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
Като за начало си намери добър гинеколог и сподели с джипито намеренията си. Трябва да минеш определени изследвания.  Hug

# 2
  • Мнения: 42
Минах през ендокринолог. Извода беше  възел, който е пораснал за година 7мм и искат биопсия , но казват, че може да е рискова за мен... Дали все още е възможна бременност?

# 3
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
Какви са тези приказки. Как няма да имаш детенце аааааааааа ще ти се карам. Резултата е налице От 4 бременности 2 бебета. И при 25 процента шанс да износя пак си мисля за трето. Не така ще успееш, но първо намери готин лекар с които да имаш комуникация  и изспълняваи стриктно .  Вярвай само вярвай. Защото обичта и вярата са единственото нещо което ни крепи на този свят а забравих и мечтите.  Дръж ни в течение ако мога ще помагам.  Hug Praynig Peace

# 4
  • в джунглата
  • Мнения: 916
  И аз искам да те подкрепя, действай смело и не спираи да вярваш, че ще се получи.  Simple Smile
Все пак в Пловдив или София имате повече специалисти. Аз тук в Бургас с моите проблеми въобще не мога да се реша, няма на кой да се разчита.  Sad

# 5
  • Мнения: 128
Здравейте, драги съфорумци! След дълги обмисляния и премервания с партньора ми взехме решението да станем родители. Пиша тук, защото съм много, много уплашена. Имам диабет тип 1, аденом на хипофизата,  хипертония, възел на щитовидната, метаболитен синдром  и  сега тепървяа започвам да ходя по мъките и по лекарите, за да осъществя мечтата ми за бебе. От Пловдив съм и съм на 24.  Отварям темата, за да помоля за помощта ви във всяко отношение - независимо дали със специалисти, които могат да спомогнат за  спокойна бременност, съвети, идеи, диети или опита, който сте имали вие самите. Ще съм благодарна, ако други мами са минали през подобни ситуации да споделят. Благодаря ви много!!!!  Hug

И аз искам да те окуража... Стига да вярваш, ще стане да знаеш!
Аз имам част от твоите заболявания - инсулинова резистентност, микроаденом (несекретиращ) на хипофизата, метаболитен синдром, хашимото, тромбофилия (отключваща се по време на бременност), недостатъчност на шийката на матката и още кой знае колко други неща, които не съм открила, защото не съм изследвала. Верно изстрадах доста - имам три аборта, два от които в сериозни седмици, но чудото се случи!
Така че както са ти казали момичетата намери си добър гинеколог (да не кажа двама), направи си необходимите изследвания и вярвай, че ще се случи!!! Настрой се, че ще полежиш повечко и ще приемаш малко повече медикаменти и всичко ще е ОК  Hug

# 6
  • Мнения: 263
Така че както са ти казали момичетата намери си добър гинеколог (да не кажа двама), направи си необходимите изследвания и вярвай, че ще се случи!!! Настрой се, че ще полежиш повечко и ще приемаш малко повече медикаменти и всичко ще е ОК  Hug
Много добре казано. Не се отчайвай предварително. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт