Пак за противозачатъчните

  • 1 293
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет на всички.  Wink
Родих преди месец и половина секцио и ми се ще да си взема хапчета, тъй като знаете, че 2 години след това е добре да не се забременява... Консултацията при лекаря, който ме изражда обаче ми иде някак соленичка, та да ви питам трябва ли предварително да си правя някакви изследвания, на базата на които ще ми изпише хапчета, или не. Ако мога поне едно ходене при него да си спестя  Neutral Face

# 1
  • Мнения: 128
аз също родих секцио преди седем месеца и половина и хапчета не взимам, че от тях страшно много бях напълняла едва отслабнах. ползваме презервативи.

# 2
  • Мнения: 304
Цитат на: pandora
Привет на всички.  Wink
Родих преди месец и половина секцио и ми се ще да си взема хапчета, тъй като знаете, че 2 години след това е добре да не се забременява... Консултацията при лекаря, който ме изражда обаче ми иде някак соленичка, та да ви питам трябва ли предварително да си правя някакви изследвания, на базата на които ще ми изпише хапчета, или не. Ако мога поне едно ходене при него да си спестя  Neutral Face


Още не съм раждала, но по въпроса за противозачатъчните мога да споделя опит. Пиех Diane почти 5 години, но преди няколко месеца, започна да ме боли черния дроб, направиха ми изследвания и се оказа, че някои показатели са повишени. Оказа се, че е от хапчетата, тъй като вличели на ензимите. Май колкото помагат, толкова и вредят.

# 3
  • Мнения: 3 663
Аз бих отишла все пак.. То май има някакви неща дето и с кърменето трябва да се съобразят... Всъщност не можеш ли да идеш и при някой друг лекар ? Би трябвало всеки един да може да ти каже какво да правиш....

# 4
  • Мнения: 17 394
Отиди на лекар!

# 5
  • Мнения: 5 255
Родих секцио на 07.07.2004 г.
Понеже кърмя, доцента при който раждах ми даде Pharmatex.
Това е моя опит, но най добре се консултирай със специалист.

# 6
  • Мнения: 5 255
Цитат на: petia23
аз също родих секцио преди седем месеца и половина и хапчета не взимам, че от тях страшно много бях напълняла едва отслабнах. ползваме презервативи.


Petia23, моля те влез в профила си и сложи лентичката при подписа, че виж какво си сътворила  Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт