Заровени в бумаги до уши мечтаем за почивка и за две черти - 175

  • 34 696
  • 725
  •   1
Отговори
# 480
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Живота е радост и тъга  Mr. Green
Шишо, ти от кога се подвизаваш из Мамата?? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 481
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
А, свърши мойта. Дадох си вече гените.
Имах предвид по принцип. За теб знам, че дори самата пункция е рискова.

Живота е радост и тъга  Mr. Green
Шишо, ти от кога се подвизаваш из Мамата?? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що бе, Мецо, много поетично ли ти се стори  Mr. Green
Нека да стане ракиено време и ще запеем "Градил Илия килия"  Mr. Green

# 482
  • Мнения: 3 191
Каси- много да ти е здраво човечето, всичко друго се купува!

Агарче - няма да се плашиш и притесняваш. Имаш стиснати палци от мен!

Поспаланче  - още ли си тук?   bouquet Лека, мека и прекрасна да е срещата!!!

Кали - дръж се момиче! Всичко ще се нареди, сигурна съм! Виртуална прегръдка за теб и твоето човече!! Hug Hug Hug

Чъки - не се отказвай докато не си вътрешно убедена затова. Човек взима най-добрите решения без да ги обмисля много. те са в подсъзнанието. Сигурна съм, че скоро ще постигнете успех   bouquet

Пънче - вски път като изпишеш такъв пост ме докосваш вътрешно, някак си. Благодаря ти за силите и мотивацията, която давашс постовете си!   bouquet  bouquet  bouquet

# 483
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кали Силно ти е човечето. Ще се радваш на една луда глава. Сигурна съм. Hug
Кашмирче Радвай се на котушка Ели. Нека си остане кротка и послушна

# 484
  • Мнения: 161
Здравейте, момичета!  Hug
Кали, не съм спирала да се моля за теб и твоя хор! Сигурна съм, че след всяка буря изгрява слънце, така че стискай зъби и ще видиш, че всичко ще отмине и скоро ще гушнеш своята мечта.  Praynig
Пънче, прекрасно си го написала. Всяка от нас трябва да намира сили в самата себе си. Естествено здравето ни и подкрепата от най-близките ни хора е от съществено значение.
Чъки, не губи вярата. Сигурна съм, че някой ден ще се случи това, за което се бориш.
Аз съм на L - ТИРОКСИН от седмица, от утре ще увеличавам дозата, та имам въпрос. Вчера трябваше да ми дойде, днес имах кафеникаво зацапване, но вече няма нищо. Възможно ли е да е от хапчетата, понеже в листовката пише, че при предозиране или непоносимост към дозата могат да настъпят нарушения в МЦ? Така или иначе ще се обърна и към лекар, но исках първо да питам дали се случвало на някоя от вас, приемала тези лекарства.

# 485
  • NE
  • Мнения: 10 999
ELLE Не мисля, че причината е в Тироксина. По-скоро е друга. Wink

# 486
  • Мнения: 6
Пънче не мога да спра да обвинявам, как да оправдая лекар който оставя пациент умишлено да умира пред него. Стой и ме гледа и се смее ще си имате хубаво бебче. А аз умирам от натравяне на кръвта. Месец и половина Пънче ме оставиха да се мъча. Бях почти умряла в адски мъки, как да забравя седмата си операция. Аз цял живот се боря, да виждам изгрева, да имам нормален живот и да бъда един ден майка. Те ми отнеха свещенното право да бъда майка. След колко време ще успея отново да забременея? След натравянето от щитовидната жлеза до сърцето ми нищо не функционира правилно. Много ми е болката от преживяното. Пиша тук нека младите жени знаят, нека се учат. При кой лекари да ходят и при кой не.
Да изплача мъката си, да кажа неща които не мога да споделя дори с майка си (за да не гледам как я боли).  
Да срещна жени като мен, да си дадем сила една на друга да преживеем и да продължим напред.

# 487
  • Мнения: 39 302
Добре де, нали си жива. Щом дишаш, значи има винаги шанс да станеш майка.

# 488
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Нямам абсолютно никакви писателски или други претенции, просто съм на мнение, че с рев нищо не можеш да постигнеш, освен да ти стане още по-криво. Самосъжалението не е от полза за никого.
Ама докато аз самата го осъзная, бая сълзи изплаках, че и до психиатър стигнах. А завеждащият психиатричното отделение на МВР болница да ти каже (много учтиво и не с тези думи), че подобни недорасли изпълнения няма нито дете да ми донесат, нито да ми помогнат, действа много приземяващо.

ELLE`- изчакай още ден-два и ако не дойде първо тест. Ако закъснението стане повече от седмица, а тестът е отрицателен отиди да те видят на ехограф, да не си задържала някой фоликул.
На каква доза си в момента? Предполагам, че си стартирала с 25мгр и ще увеличаваш на 50мгр. Имай предвид, че това не са високи дози. Високи се водят над 100мгр.

Феичке - премяната ти е прекрасна  Heart Eyes

Фокси - до къде го докарахте с Калчев?

verechiria - не искам да подценявам нито чувствата ти, нито преживяното от теб, но си отговори сама на въпроса с какво ти помага това, че продължаваш да се връщаш назад?
Какво мислят кардиолога и ендокринолога ти по въпроса за бъдеща бременност, смятат ли, че можеш да износиш здрава бременност?
Ако отговорът е да, може би е добре да поговориш с терапевт, за да можеш да продължиш напред. С една тръба може да се забременее по естествен път.

Добре де, нали си жива. Щом дишаш, значи има винаги шанс да станеш майка.
На езика ми беше да го напиша, ама реших, че само в моята глава ще звучи добре...

ПП: Агарче - стискам палци за лапарото fingerscrossed

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 16:02 от пънче-мънче

# 489
  • Мнения: 161
ELLE`- На каква доза си в момента? Предполагам, че си стартирала с 25мгр и ще увеличаваш на 50мгр. Имай предвид, че това не са високи дози. Високи се водят над 100мгр.
Да, бях на 25 мгр, от утре съм на 50 мгр, а след седмица ще съм на 75 мгр. Това ще ми е дозата до контролния август.
Иии Пънче, нямаш претенциите, но ти се получава прекрасно писането. Винаги много вярно и свалящо на земята  Hug

# 490
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче Благодаря ти. От другата тема си я отмъкнах.

# 491
  • Мнения: 6 395
За тез години колко лекари са ме правили на маймуна  ooooh! ooooh! верно пооплюя ги малко 1-2 пъти, ама ми мине и забравя . Та прави са момичетата, не продължавай с обвиненията, няма смисъл.......себе си тровиш само.

Аз макар и да прекарах сравнително лека процедура/верно неуспешна/ , втори , път- не , мерси  Crossing Arms Crossing Arms стига толкова, особено сега с Ивейнката, ако имаме късмет- имаме, отказвам и сериозни хормонални терапии и манипулации, най много прогестерон и то пак се чудя дали да го пие сега, че ме прави на парцал  Tired Tired, иначе цикъла се оправи де.....

Сега ще е лесно да говоря до къде бих и най вече до къде не бих сигнала за да имам дете.....щото имам и ми е сърце на място. Но най-малкото бих осиновила ..... Whistling

# 492
  • Мнения: 11 477
Можеш да станеш майка и без тръби, с половин яйчник, 1% нормални сперматозоиди при мъжа и още куп "екстри". Ако не вярваш, питай Момето Wink
Направо си ме разрева 🙅 Сред другите екстри са ендометриозата, тромбофилията, НК клетките, щитовидната. Не чудо, а не знам какво!
Веречерия, само едно ще кажа - не очаквай нещо хубаво да се случи в бъдещето, при положение, че си вперила поглед и емоции в миналото.

# 493
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
нали знаете разликата между добрата здрава психика и Drama Queen?!?!

# 494

Общи условия

Активация на акаунт