Заровени в бумаги до уши мечтаем за почивка и за две черти - 175

  • 34 709
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 227
Олее душата и какво ще го правите, на доктор бяхте ли? На теб за последно леко и успешно раждане на сладка принцеса. Heart Eyes Hug

# 616
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ми тя баба му пътува насам в момента. А още се чудим дали да го водим на лекар, че да не пипне нещо и от там, но може би към обяд баща му ще го заведе все пак да видим какво е. Пък и да го спрем навреме, че после като се приберем с бебето вкъщи да не я заразим и нея   Rolling Eyes
Вече обмислям колко ли ще съм на ръба на нервна криза, ако си го оставя до септември вкъщи Laughing

# 617
  • Мнения: 833
аз генетични от Геника чакам на детето , 2ра седмица, утре ще звъня  #Cussing out #Cussing out
Прахи,в Бургас има ли Геника newsm78

Фокси,работя вече сме в активен сезон,нямам време мн.да пиша ,но ви чета ......

# 618
  • Мнения: 3 191
Поспаланче - дано да е някаква само лека настинка и нямате ядове, взимам си прашуляк, от тоя заразния, че имам нужда  newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 Лека и прекрасна среща ти пожелавам с дребната   bouquet

Ани
- дано стиснете ръцете с Василева и да вземеш да се приготвяш вече, че не остана  Naughty

Миленка -  минавай на отчет като имаш време  Hug

# 619
  • Мнения: 1 413
Поспаланче, туширайте на време температурата Hug
Ани, леле кога дойде и твоя ред Shocked Hug
Весето, голямо море изкара Mr. Green

Аз съм утре на мамолог и ми е малко притеснено Rolling Eyes Crazy

# 620
  • NE
  • Мнения: 10 999
Минавам да пожелая леко раждане на Поспаланчо, Грийни  и Ани, както късмет на Фокси и не на последно място силни палци за борбеното човече на Кали. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 621
  • Мнения: 6 395
Миленка- с транспорт от Маджуров ни препратиха кръвта 10лв взимат до София  Peace От Лината също са ми пращали кръв за генетични и от Света София, Недялков ми е пращал  за днк за ППИ и течнобазирана цитонамазка Peace

# 622
  • София
  • Мнения: 8 131
Буги, мерси че ме мислиш. Прибрахме се в петък, ама нещо не мога да вляза в релси още. И Анди е в някаква стачка и не яде, та ме изнервя яко. Пък мъжо е болен и изобщо - пълна лудница.
Иначе ви прочетох.
Мисля и Кали, и Фокси. Следя си ви.
Няма много и какво да пиша.
Опитах се на няколко пъти да купя нещо за малката и все не ми се получава. Пълня торбите за мен и Андрей...Нищо момичешко не ме привлича. Чувствам се гузна...

# 623
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Пълня торбите за мен и Андрей...Нищо момичешко не ме привлича. Чувствам се гузна...
всичко е до навик .. аз пък само рокли и блузки с животинчета гледам Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 624
  • Мнения: 833
Благодаря Прахи,но ще ги оставя за  есента в София ще си ги пусна.Сега да дам отчет надявах се на добър но....                                 Записвам втори неуспешен опит с ЧХГ на 10ден 0,11   Cry Не знам какво иска още всичко направихме ,но ефект никакъв Tired Е поне видях нещо по различно от 0,01 ooooh!

# 625
  • София
  • Мнения: 9 111
Миленка, съжалявам  spoko  Hug
Би ли споделила повече за опита, ако ти се говори де  Peace.
Аз днес бях на преглед за поредния старт на ЕЦ, след като предния път О. подрани и изтървахме момента. Отново съм със задържан фоликул. Какво е това чудо, не знам. Преди не съм имала, сега през месец. Според д-р Калчев покрай изместения яйчник, махнатата тръба и т.н. е възможно да има чисто механични израстъчета (неравности), които да пречат на фоликула да се спука. Пуснах естрадиол и ми казаха, че ако не ми звъннат, продължаваме с опита и ще ходя на 11 ден. Не ми се обадиха, така че явно продължаваме. Той изглеждаше и сплескан тоя фоликул - не беше кръгъл като обичайно, което на мен ми се струва ок -  някак храня повече надежди да се случа нещата. Пък и съм решила, че ще забременявам вече  Laughing.

# 626
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Миленка - съжалявам, че опита пак е неуспешен  Tired Освен имунологичните и генетичните има ли нещо, което не сте проверявали?

Зазу - стискам палци за успешен старт и още по-успешен финал  Praynig

# 627
  • Мнения: 1 413
Весе, да не му растат зъбки на Анди, мъжо да се оправя бързо. Като се роди момата бързо ще превключиш на розови роклички Heart Eyes
Миленка, много съжалявам за неуспеха Hug Лекаря какво каза Rolling Eyes
Зазу, стиснала съм ти палци за успешен опити финал Hug
Кали, как сте Hug

# 628
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Еееееех, Миленка...  Cry


Как да сме? Все така... Свило ми се е сърцето вече за утрешния преглед....  Tired

# 629
  • Мнения: 256
Кали, много много късмет и палчета от мен! Утре ще дойдеш с хубавки новинки Praynig
Зазу, късмет и на теб!
Миленка, дано разберете къде е проблема и вече да става! Моите генетични се забавиха 25 дни, имунологията около седмица, двойноверижни и дрън дрън са около 2 седмици (само Емин вади резултати за НК клетки за няколко часа Joy...прозвуча като виц за Чък Норис  Mr. Green) Стискам ти палчета Hug
Буги, дано всичко е наред! Hug
Поспалане, аз дорде си завърша поста ти ще си родила, не го мисли - знаеш, че всичко ще се подреди! Hug
Анииии, кога мина това време Grinning
За всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт