Как спят Вашите бебчовци?

  • 2 190
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Бебка спи по гръб, а от скоро започна да се обръща и на една страна да спи. Още никога не е заспивала по корем. Интересно ми и другите бебоци как спят. Моля, споделете!

# 1
  • Мнения: 3 447
Само и единствено по гръб Peace

# 2
  • Мнения: 307
По гръб.

# 3
  • Мнения: 992
само по гръб ако докато е яла е заспала дълбоко е слагам на страни

# 4
  • Мнения: 181
Ами и ние сме като вас. Спим по гръб и понякога се обръща на една страна.  Не обича да стои по корем - 5 минути най-много, а какво остава да спи по корем. Wink

# 5
  • Мнения: 941
и ние сме така
Ами и ние сме като вас. Спим по гръб и понякога се обръща на една страна.  Не обича да стои по корем - 5 минути най-много, а какво остава да спи по корем. Wink
  Hug

# 6
  • Мнения: 396
Предимно по гръб,но и по коремче от време на време!

# 7
Спи си по гръб, главата на една страна. Чак като се събуди и се заиграе се обръща настрани и понякога по корем. Ако го видя да спи по корем обаче ще умра от ужас да не се задуши!

# 8
  • Мнения: 3 042
Преди да навърши годинка, както и да го слагах винаги се обръщаше по гръб /след като започна да се обръща сам разбира се/.
В един момент след годинката започна да спи по корем. Сега спи предимно по корем.

# 9
  • Мнения: 292
винаги по гръб, не оича изобщо по корем

# 10
  • Мнения: 5 393
Иво спи по гръб,за сега рядко се обръща по корем,само ако е със запушен нос.Настрани не е заспивал откакто беше мнооооого малък.

# 11
  • Мнения: 670
Ния спи по гръбче, но понякога се обръща на една страна.

# 12
  • Мнения: 1 425
Когато беше по малка Вики спеше по корем. Но от доста време вече спи по корем.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Заради коликите започнахме да го слагаме по-корем- и така спеше без да се буди често и да се стряска като размаха ръчички
Сега и на страни да го сложа след малко се обчъща сам по корем- така си му е узобно
Само в количката спи по гръб

# 14
  • Мнения: 1 489
Спи на всички страни,включително и по корем.

# 15
  • Мнения: 1 555
Само и единствено по гръб Peace

И ние сме така  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Малко педи вашата възраст спеше по гръб, след това започна д спи по корем. Сега спи всячески. Даже и с крака на пода и глава на възглавницата Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди да навърши годинка, както и да го слагах винаги се обръщаше по гръб /след като започна да се обръща сам разбира се/.
В един момент след годинката започна да спи по корем. Сега спи предимно по корем.
същата работа Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
предимно по корем:)

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Спи всякак,но по корем много рядко.

# 20
  • Мнения: 223
като по-малка я слагах на една страна, сега спи основно по гръб. много рядко е заспивала по корем.

# 21
  • Мнения: 8 505
Доста време след като се роди спеше по гръб.После започна да се обръща сама на една страна.И сега спи или по гръб,или на страни,понякога се мята и по корем (но не я оставям да спи така).

# 22
  • Мнения: 1 107
На 5 месеца спеше по гръб, сега вече спи всякак, както му кефне  Wink

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И двете ми деца от 20 си ден спят по корем ,много ми се караха защото можело да се задушат,слава богу нямах никакви проблеми и сега си спят така дори в количката малката весе искаше да е по корем иначе спеше по 20 мин бяхме атракцията по центъра

# 24
  • Мнения: 425
По гръб и главата на една страна обърната с ръцете нагоре.

# 25
  • Мнения: 93
В началото на една страна и по гръб,а от едно известно време и по корем.
То тя така се върти докато спи,че в какви ли не пози съм я заварвала да спи Laughing

# 26
  • Мнения: 208
В началото на една страна и по гръб,а от едно известно време и по корем.
То тя така се върти докато спи,че в какви ли не пози съм я заварвала да спи Laughing
И не  сме така. smile3503

# 27
  • Мнения: 3 537
Като по -малък спеше само по гръб.След 6-7 -мия месец спи и на страни.А сега всякак спи и по гръб ,и по корем и на страни..........

# 28
  • Мнения: 2 910
Откакто се обърна за първи път, спи само по корем.

# 29
  • Мнения: 1 150
Спи по корем

# 30
  • Мнения: 1 382
Често по гръб и понякога настрани  Flutter

# 31
  • Мнения: 1 410
До шестия месец спеше по гръб с разперени ръце, а след това започна да се обръща по корем. Сега през повечето време спи по корем.

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
по корем или на гръб с високо вдигнати ръце (така спи най-вече в количката)

# 33
  • Ruse
  • Мнения: 390
моята беба спи налявата си страна.Ако я сложа на друга неможе да заспи и сама се завърта наляво.По4нах да се притеснявам 4е 6те му се сплеска главата

# 34
  • София
  • Мнения: 44 106
настрани и мн рядко по гръб...

# 35
  • Мнения: 1 237
Настрани,по гръб,само 2-3 пъти по корем.

# 36
  • Мнения: 275
Като беше бебе спеше само на лявата си страна и даже бабите си бяха втълпили, че вече лицето й е изкревено. Сега много се вътри и спя всякак, най-често по корем. Ама тия дни предпочита на една страна  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 959
Докато навърши годинка само по гръб, но вече спи всякак включително и по корем и то доста често.

# 38
  • Мнения: 462
Моите синове откакто се научиха да се обръщат спяха по корем с вирнати нагоре дупета Simple Smile
Малкия и до ден днешен спинка така а баткото отскоро обича да спи на една страна Simple Smile

# 39
  • Мнения: 270
От скоро започна да спи по корем, много удобно му се струва, ама аз се будя по 50 пъти на нощ, за да видя дали диша нормално:)

# 40
  • Мнения: 3 760
По гръб. Още в родилното съумяваше да се извърти и да не е на страни. А по корем не обича да лежи повече от няколко минути...

# 41
  • Мнения: 5 299
Само 1-2 пъти е спала по корем, останалите пъти - по гръб.

# 42
  • Мнения: 2 381
Спи по гръб

# 43
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
в повечето време е на една страна, понякога по гръб....рядко по коремче....

# 44
  • Мнения: 507
И двамата заспиват по корем и после си се въртят. Но от началото аз ги слагах така заради коликите ( така спяха по дълго и не се будеха по цяла нощ).

# 45
  • София
  • Мнения: 3 787
До 8 месец спеше по гръб и на една страна.Сега се обръща по корем веднага след като заспи и така спи почти цяла нощ.

# 46
  • Мнения: 3 929
Спи по гръб, откакто се е родил. Бях започнала по препоръка на педиатърката да го слагам настрани, но след прегледа при ортопеда той категорично каза да не го слагаме настрани.

# 47
  • Мнения: 35 961
все по-често по корем

# 48
  • Мнения: 2 271
По гръб. Отскоро се обръща и настрани,но след като е заспала.

# 49
  • Мнения: 41
по гръб. рядко на една страна.

# 50
  • Мнения: 559
Само по гръб.

# 51
моето бебе е на 3 месеца и вече спи само по гръб.преди го слагах на една страна,но вече това е невъзможно Rolling Eyesняма проблем

# 52
  • София
  • Мнения: 2 164
Нощем спи по гръб. Отскоро по време на следобедния сън започна да спи на една страна. По корем съм я намирала заспала само веднъж.

# 53
  • Мнения: 70
Откакто пуснах темата, започна да се върти и да спи и по корем, което първо ни хвърли в ужас, ама ние я обръщаме-тя се врътне, та така докато естествено накрая я събудихме. Поигра малко и накрая пак се врътна по корем и спа така цяла нощ! Колкото и да е странно май вече знае какво иска!!!

# 54
  • Мнения: 2 587
В началото спеше само по гръб,а сега спи по корем със забоден нос в матрака пльосната като жабка.

# 55
  • Мнения: 6 155
В началото само по гръб, след това -само по корем, а сега - всякак  Party

# 56
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
По гръб, с главата настрани Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 956
Аз не мога да и хвана края вече...ето и в момента е напреки на леглото вече..а преди 5 мин беше нормално  Joy  ...навсякъде се върти..по гръб,по корем ,на ляво,на дясно... ooooh!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Спи по гръб, но си обръща главичката настрани и нагоре. Но понякога и цялото телце си върти настрани.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 966
по гръб

# 60
  • Мнения: 163
Аз я слагам на една страна ама тя винаги се обръща по гръб

# 61
  • Мнения: 5 103
За сега както я сложа Wink

# 62
  • Мнения: 680
рядко по гръб-повече на една страна!

# 63
  • Мнения: 695
постоянно се върти.намирала сим я в какви ли не пози Joy

# 64
  • Мнения: 120
По корем, нагоре с дупето! Grinning

# 65
  • Мнения: 22 880
По същият начин.Около 1,5г започна да спи по корем и се дупеше много смешно нагоре.

# 66
  • Мнения: 11 546
Беба спи само по гръб.Баткото като беше бебе също,но от няколко години спи само по корем.

# 67
  • Мнения: 532
В първият месец спеше на една от двете страни,т.е. както я сложа,но после започна по гръб.Никога не е спала по корем.

# 68
  • Мнения: 292
Засега само по гръб, с изключение на първите 1-2 месеца, когато я обръщах след всяко хранене на различна страна.

# 69
  • Мнения: 106
винаги по гръб,първия месец само спе6е на една страна когато аз я обръщах
по корем още не е

# 70
  • Мнения: 77
До третия месец спеше само на страни, после само по гръб, а сега се случва да заспи на страни, ако сама се е завъртяла така.

# 71
  • Мнения: 1 999
Бебка спи и по гръб и настрани. Докато спи много се върти и я намирам в най-различни положения. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 259
Винаги го слагам настрани,но после го намирам на гръб.

# 73
  • Мнения: 5 391
В първите си дни спеше на една страна, но напоследък заради коликите само по коремче Simple Smile

# 74
  • Мнения: 7 186
По гръб или настрани, задължително с вдигнати нагоре крачета. Wink

# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
По гръб, настрани и понякога на корем, но не точно, а по-скоро на колене и по корем (дали ме разбрахте  newsm78)

# 76
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Само и единствено по гръб Peace

И ние така

# 77
  • Мнения: 1 370
Започна да спи по корем след една годинка. До тогава винаги спеше на едната или другата страна. Почти никога по гръб

Общи условия

Активация на акаунт