Бихте ли сложили перука за някакъв повод?

  • 3 531
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
Ако имам възможност - ДА  Party

Я тоже Peace

# 16
  • Мнения: 3 537
За карнавал може,иначе не

# 17
  • Мнения: 5 577
Meхехе, не.

# 18
  • Мнения: 4 362
Да,но от онези дългите опашки,много ми харесва как стоят Peace

Аз също съм пробвала и много ми харесват опашки,смятам да си взема след раждането  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Да и много се харесах.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да. Аз имам няколко. 1 опашка, която я подстригах преди години за да си направя прическа с кичурите  Crazy още една полу опашка с плитки( бяха доста модерни преди 4-5 години) и една червена  дълга перука, която пък я изкъпах и сега на нищо не прилича. Всичките съм ги носила, но последната( червената перука) едва я изтърпях цяла вечер, защото яко  запарва на главата. Сложих си изкустена опашка за 1-ви път в 10 клас  Blush

# 21
  • Мнения: 648
   За подобаващ повод с удоволствие, макар да обичам по- естествения си вид, но съм слагала и беше много забавно, още повече, когато няколко познати не можаха да ме познаят Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 663
Да..........КОгато жевеех в чужбина имах едно гадже,което си беше тук и на всичкото отгоре от друг град.БЯхме се скарали и той не знаеше,че ще си идвам към България.Когато си пристигнах първата ми работа беше да си купя перука,цветни лещи и очила.Няколко часа по-късно бях на път към него.КОгато пристигнах(в същия град живеят най-близките ни семейни приятели) венага започнах приготовленията за вечерта.Нагласих се и излезнахме с моята приятелка,която беше и негова много близка.Толкова се бях променила,че никои от тамушните ми  познати не можа да ме познае.Чак ме "запознаха" и със гаджето ми,който ме загледа ,но и той не ме позна-е вярно беше пил ,ама ...
След като прекарахме около 2 часа в една дискотека на мен ми стана мнооого топло от танците и си свалих демонстративно перуката и очилата.И така...се сдобрихме и сега като си говорим доста се смеем на тази случка
Истината е че запаряването на главата не се издържа

# 23
  • Мнения: 7 430
Ако имам възможност - ДА  Party

И аз бих - какво е човек ако не пробва нещо, което даже и не боли Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 837
Сложих си за Хелолуин . Обаче детето много се уплаши  Grinning

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Слагам перука на маскени балове. Досега никой не е познал, че косата не е моя! Laughing (същия цвят е )

# 26
  • Мнения: 255
Бих си сложила черна перука тип къса черта и сега ме навихте Laughing

# 27
  • Мнения: 5 391
Май не Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 293
Ооо, да! Даже имам няколко, все руси. Преди много шашках хората. Даже веднъж с мъжа ми заблудихме брат му, че сме се разделили и сега е с руса мацка - Лорра, с цигаррето.  Joy Joy Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, слагала съм и много се харесвах.Беше опашка Peace

Общи условия

Активация на акаунт