Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 848
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Лимоните в Кауфланд са 4,29 лв. Тази вечер в количката на хората пред мен на каса имаше десетина килограма. Стана ми интересно какво ще ги правят толкова лимони и надзърнах и за цената.
Купих и пъпеши, но имах срязан, купен от Пени и утре ще пробвам кауфландските. И кашкавал Кенана купих, но и него не съм опитвала.

Редактирам се: срязах единия пъпеш - безвкусен, на 1,5 см. от кората е зелен, иначе е мек. За 4 часа престой вкъщи, кората беше взела да покафенява. Другите 2 за сега са жълти, ще ги видим и тях...

Последна редакция: пт, 31 юли 2015, 23:55 от viki_1974

# 406
  • Мнения: 4 841
Аз пъпешите ги държа в хладилника. Оня ден купих 4бр и си стояха там, но в над бързо свършват. Малкия все стои пред хладилника и иска пепей  Mr. Green  В Русе и на пазара пъпешите са на къщата цена.   
Вики, аз докато чаках оня ден пред нас имаше мъж е кашон е някакъв морски надпис и се зачудих какъв е тоя уред. Касиер ката като сряза кашона и извади цаца от вътре. На нищо чудно човека с лимоните да е някой ресторантьор. Майка ми по тръмбъзено време купи 4кг лимони за сок тръмбъз.

# 407
  • Мнения: X
Цената на лайм в Лидл е за бр - но не съм се заглеждала колко. 
 И миналото лято по това време лимоните бяха на такава цена - да не би сезона им да е зимата и затова да са евтини тогава?

# 408
  • Мнения: 4 841
Мисля беше 49ст или малко повече бройката. Не знам защо последните две години рязко поскъпнаха лимоните и морковите. Преди се въртяха око левче, а сега лимоните дори достигнаха 7лв миналата година.  Ужас е това. Морковите и те два лева гонят,  а изглеждат ужасно.

# 409
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Може би няма реколта и за това са им високи цените на морковите.
Агнес, вчера минах през кооперативния пазар в Русе. Под 1 лв. пъпеши почти не видях. Ама много  високи са станали цените там. Докато си живеехме в Русе, бяха по-нормални.

# 410
  • Мнения: 4 841
Аз за  Булгарплод говорех.  Там цените са като на Кооперативния пазар горе долу. Тази седмица пъпешите бяха на 70ст.  Отдавна вече не е търговия, а си е баш пазар.

Пък с тия дъждове последните години баш реколта си вадят.  Комшията на село подарява моркови.

# 411
  • София
  • Мнения: 8 111
Мисля беше 49ст или малко повече бройката.

Обикновено са толкова, когато са намалени. Последният път, когато бяха на промоция бяха 0,29 лв./бр. Това е най-ниската цена, която съм виждала за лайм.

# 412
# 413
  • Мнения: 4 841
Мисля беше 49ст или малко повече бройката.

Обикновено са толкова, когато са намалени. Последният път, когато бяха на промоция бяха 0,29 лв./бр. Това е най-ниската цена, която съм виждала за лайм.

Лидълските лайм са доста големи и си заслужават цената.

# 414
  • Мнения: X
Ако откриете и на 50% хептен . Понякога са си съвсем свежи.

# 415
  • Мнения: 4 841
Ако има хич не мисля и вземам.  Обикновено само кората е потъмняла, а вътре са си добре. Последният път купих преоценени от Кауфланд лимони в мрежа и имаше и за изхвърляне, но за толкова пари (стотинки бяха) няма как да очаквам първо качество.

Последната ми находка е саксия с мохито мента за 12ст. Преди време си купих две саксии с мента за по 15ст и много странна изглеждаше. Още си виреят на терасата. То пък имало два вида мента. Нещо ново и аз научих  Mr. Green

# 416
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
 Joy В тия жеги мохитото много върви!  Peace

# 417
  • Мнения: 27 500
Аааа, аз от К. лайм купувам само по 29 ст. за бройка. Mr. Green Няколко пъти купих и вечер намалени на 9 ст за брой. Laughing Иначе взимам само ако за нещо наистина ми трябват.

# 418
  • София
  • Мнения: 8 111
Аа си правя Кайпириня с тях Joy

# 419
  • Мнения: 3 675
Аз от столовете съм доволна,малко се клатят,но щом с моите 75kg не съм ги счупила все още,значи биват.Май бройката беше около 9лв,ако не ме лъже паметта,едни бежови.Иначе в брошурата нищо конкретно не ми хвана окото на първо четене.

Общи условия

Активация на акаунт