Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 312

  • 49 932
  • 727
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 20 905

Благодаря за новата тема. smile3525
Пожелавам си чудеса, в добрия смисъл на думата, в следващите серии.

# 2
  • Мнения: 23 222


Честита ни нова тема  Two Hearts

Нека да имаме повече хубави моменти -
както тук във виртуалното ни местенце
за споделяне всичко което касае любимия ни актьор,
така и в сериала ... txtloves


# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Добре заварила и аз в новата тема. Благодаря на всички които мълчаливо харесват новия дом на Енгин. Символичен - но дом.



От сета - много официална Илкин/Пелин. Какво ли ни чака.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 001
Нещо за новата тема и от мен!  newsm53 И за лека нощ!

# 5
  • Мнения: 858
И аз ви казвам : ,,Добре заварила!,,
Разбира се имам много да чета,да гледам...

 

 Момичета ,благодаря ви за всичко ,което правите! newsm51
 Всичко хубаво !
 
 

# 6
  • Мнения: 20 905



Giya,   wavey

Лека да е, момичета. Hug

# 7
  • Мнения: 23 222


Комисар Йомер Демир - има някои отговори на въпросите си, но му трябват доказателства. Девремите помагат. Мисля си, че и Аслъ може да открие някой и друг отговор.

Сетих се за думите написани от Елиф,че най-много ни нараняват тези, които обичаме...Йомер беше наранен от човека, който освен брат -  му беше и като баща. Самата Елиф - от баща си, сестра си, сега ще се окаже и от лелята - хора все от семейството. А нали най-ценното е точно то...

Момичета  Two Hearts пожелавате си вече лека нощ, пък аз идвам с нещо квалитетно - оправящо  настроение... мнение...има и доказан лечебен ефект /в съответна доза/ newsm53


Скрит текст:
Скрит текст:


# 8
  • Мнения: 1 026
Здравейте момичета!


Да се запиша и аз в новата тема. Мариана Hug   bouquet

Благодаря за всичко, което слагате в темата! Hug newsm51
Чета ви, не ви изпускам от поглед Grinning Grinning

За лека нощ слагам кадри на Йомер от серията. Heart Eyes



Скрит текст:





И любимата ми усмивка за приятни сънища! Heart Eyes

Марта Hug  нощен купон ли ще правим Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 9
  • Мнения: 23 222


Елинор  Two Hearts боря се посред нощите с едни високи температури и май трябва да викам ето тези другари на помощ... Joy Joy Joy Ама и те го ударили на купон... Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 1 026


Елинор  Two Hearts боря се посред нощите с едни високи температури и май трябва да викам ето тези другари на помощ... Joy Joy Joy Ама и те го ударили на купон... Joy Joy Joy

Скрит текст:



Марта, тия не ги чакай за работа Grinning викай комисаря по-добре.




Лека нощ отново и изчезвам! Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте Енгинки. Започва новата седмица и сме в очакване на епизод 50. Останаха 5 серии. Дали ще започне разбулването на някои от тайните? Дали Йомер ще научи кой е убил баща му - по традиция всичко ни показват в последен епизод. Днес е ред на подсказка, резюме и втори трейлър. В очакване сме. Успешен ден.

# 12
  • Мнения: 23 222


Добро утро момичета  Two Hearts

Нека седмицата да ни е успешна, слънчева и пълна само с хубави емоции !

Днес предупреждават за рекордни градуси - така, че най-препоръчителното място е във Фейса   newsm53 Хем хладно и сенчесто, хем приятната компания е винаги  на линия...

Надявам се, че докато се прибера от работа ще имаме я подсказка, я резюме, може снимки или още един  трейлър... И да има все пак нещо обнадаждаващо, че да дочакаме спокойно срядата...

Имайки впредвид днешния ден - предлагам освен традиционното сутрешно кафе и свеж фреш... Хубав ден ...   love001


Скрит текст:

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/hangi-dizi-nerede-cekiliyor-1

От днес в gecce.com:
Кой сериал къде е създаден?
Мръсни пари и любов
С участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек, началото на снимките се осъществиха във вилата на Ферйал Гюлман, кв "Бебек"....

# 14
  • Мнения: 3 217


Добро утро,дами!Дано имате щастлива и прекрасна седмица.
Марианка, newsm51 за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт