Частни училища - информативна тема 8

  • 60 938
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 62 595
само за първи клас ли решават задачи? Аз си мислех, че от пук решават поне за трети! Та, да влязат родителите на гениалните! Joy

# 736
  • Мнения: 1 007
Всеки си има различни изисквания. За мен в един учебен процес най-важни са ученикът и учителят. Училището е само пощенска кутия, така да се каже, посредник между тези два най-важни субекта. Нормално е да ме интересува кой е учителят, колко ученици обучава (само тези 15, сред които е и моето, или работи на още две места) и ще изостави ли класа си при първа възможност. Една декларация от страна на училището, че този учител работи само за него, защото заплатата му е от порядъка на ... (не точна, разбира се), на мен ми говори много (нали всички искате индивидуално отношение - как ще стане, ако учителите работят не с 15, а със 115 деца). Ако е съизмерима с тази в ДУ, то той ще се премести веднага щом може, защото от учители знам, че условията на труд в ДУ са по-щадящи, плащанията - по-коректни и т.н.

# 737
  • Мнения: 6 326
Детето ми посещава частна детска градина и, о чудо, всички родители сме информирани колко взимат учителките, къде са работили преди това, какво образование имат, какви квалификации,

Наистина е чудо и честно казано, не ти вярвам. Виж да са ви излъгали, това вярвам. Или ще ми кажеш, че си им виждала дипломите от образованието и специализациите? Или че си им виждала фишовете за заплатите?

От ЕЖК до реалността често има балкан разлика.

Не ти вярвам.

# 738
# 739
  • Мнения: X
Оф ж.к. Гевгелийски, ако обичате да четете с разбиране(ако се справяте разбира се) и по възможност да не е избирателно. Когато зам. директорката в едно училище каже, че на теста НЯМА задачи извън програмата за 3-та група одобрена от МОН се очаква това да НЕ Е ЛЪЖА. Но се оказва, че Е лъжа. За това иде реч, а не за това какви амбиции имат някои родители и кой на какви олимпиади води детето си. За циганчетата и Моливко просто се въздържам да те коментитам. Ниско ниво.

Скрит текст:
Я кажи, кой е втория форум? Да взема да отида и да прочета какво съм писала и там. Предлагам ви с Онна да приемете факта. Ще си пиша каквото преценя за нужно. И изобщо не ми пука нито ти какво мислиш за мен, нито тя. Още по малко ми пука колко точно епитети ще употребиш по мой адрес. Всичко се връща като бумеранг.

Общи условия

Активация на акаунт