Аз ли съм смотана или той иска много?

  • 39 551
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 515
Щом питаш тук, значи не ти се иска достатъчно/все още /въобще - ами кажи му, и спри да се съмняваш в себе си.  Rolling Eyes Laughing

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 23:31 от nad

# 31
  • Мнения: 670
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..

# 32
  • Мнения: 670
Той и моя си е отварял устата, ама като пуснах голямата гърляга и от тогава мълчи като пръднал

# 33
  • Мнения: 21
 И според мен всичко е до нагласата какво очакваш и как точно! Аз например доста преди да го направим първия път изпитвах страх точно от болка и въобще не бях готова, но вече тези фактори отпаднаха и да си призная честно сега дори ми харесва, но мисля, че все пак всичко опира до това как е настроен човек!

# 34
Той и моя си е отварял устата, ама като пуснах голямата гърляга и от тогава мълчи като пръднал

Той мъжа ти ако види как си го затапила така сте те затапи тебе, че после няма да ти се иска да приказваш. smile3533

# 35
  • Мнения: 3 861
Той и моя си е отварял устата, ама като пуснах голямата гърляга и от тогава мълчи като пръднал

Той мъжа ти ако види как си го затапила така сте те затапи тебе, че после няма да ти се иска да приказваш. smile3533

 Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 481
И моят мъж не е почитател на този вид секс (както и аз между другото).
Но само да отбележа - ако все пак пробвате, след това в никакъв случай веднага да не правите и вагинален секс, че могат да се получат доста неприятни инциденти(от пренасяне на аналната флора) Naughty

# 37
  • Мнения: 1 849
Мисля, че бактериите са от фауната Wink Hug

# 38
  • Мнения: 670
Той и моя си е отварял устата, ама като пуснах голямата гърляга и от тогава мълчи като пръднал

Той мъжа ти ако види как си го затапила така сте те затапи тебе, че после няма да ти се иска да приказваш. smile3533

Мъжът ми влиза в същия форум драга, а и точно като писах на тази тема беше до мен. Не се тревожи за нас.. внимавай за себе си, че както се вижда от отговора ти, знаеш от опит  Shocked #Crazy

# 39
  • Мнения: 7 837
Абе, тя и устата е боклукчава, имайки предвид какво бълваме ежедневно. Чудя им се на тия мъже, защо държат да се ровят и там  newsm78

 Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 657
Наистина трябва да опиташ, за да си наясно как е при теб.За целта трябва да си предразположена, а той много внимателен.В никакъв случай няма да се получи ако те е страх и се свиваш с нагласата, че ще боли.Жената трябва да е много възбудена и отпусната, особено когато е за първи път.  bouquet

 newsm10
Не си смотана WinkНе на всяка жена и е приятно Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 2 374
Не съм и нямам никакво желание. То си има дупка дето си е специално за тая работа.
А жените основно го правят заради мъжете си, не че им е приятно, нещо от рода на : Ако аз не му дам, ще опита при друга.
А моя приятелка описа аналния секс: Все едно, че лайното се движи нагоре надолу + запек. И другите се съгласиха абсолютно с нея.

Цитат на Errai:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..
 newsm10  smile3501  smile3501  smile3501

# 42
  • Мнения: 46 511
... А моя приятелка описа аналния секс: Все едно, че лайното се движи нагоре надолу + запек. И другите се съгласиха абсолютно с нея ...

По-точно описание не съм срещала  Peace

# 43
  • Мнения: 7 837
... А моя приятелка описа аналния секс: Все едно, че лайното се движи нагоре надолу + запек. И другите се съгласиха абсолютно с нея ...

По-точно описание не съм срещала  Peace

Никол, кажи че се шегуваш  Rolling Eyes
 Joy

# 44
  • Мнения: 46 511
Не се шегувам, описанието е много точно Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт