за кутийките с дозички за АМ?

  • 5 642
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Още една идея, ако няма от специалните кутийки за АМ. Кутийките за риболовни принадлежности (за баласт и кукички) са точно такива - с отделенийца и мърдащо се капаче отгоре. Биха свършили чудесна работа и вероятно са съвсем евтини, а и ги има във всеки магазин за риболовни такъми.

# 16
  • Мнения: 8 505
Аз слагах млякото в шишето,а водата-в термос,тъкмо така оставаше топла.

# 17
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз си ползвах кутийките от Матерната Wink.Не знаех,че има специални кутийки за тази цел newsm78.
А аз до сега си приготвях млякото от вкъщи  Rolling Eyes Проблем ли е ако си го носиш готово,разтворено във водичката?
Доколкото знам,не е хубаво да се приготвя предварително млякото.Приготвяш и даваш.

# 18
  • Мнения: 1 951
Благодаря на всички за идейките   bouquet
Това с кутийката за риболовни принадлежности е страхотно  newsm10

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А аз до сега си приготвях млякото от вкъщи  Rolling Eyes Проблем ли е ако си го носиш готово,разтворено във водичката?

смята се че готовото мляко трябва да се иzпие до 1 час може и да бъркам  newsm78 иначе ми се променя качеството


Не бъркаш  Peace
На всяко АМ си пише при готов разтвор до колко време се дава, май най-много беше 1 час

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм елементарен и неориентиран човек, но какво му е на простото бурканче за съхраняване на АМ  newsm78
Те тия дози задължително ли е да са дозите за конкретното мляко, а така или иначе се ползва мерителната лъжичка при дозиране. Ако взимам повече дози, просто си слагам вътре и една лъжичк
Аз съм от тия, дето не виждат какъв е проблема водзата да е в шишето, а да добавя АМто във водата. Моля, някой да обясни защо е толкова погрешно?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Има такива, виждала съм на Авент имам на Камера. НА Камера са на принципа на термосче- завиват се на винт четири дози една над друга, като най-отгоре има като гърло на бутилка с капаче, което също се завива/ама че го обесних и аз/...
Много са удобни и събират адаптирано/сухо/ мляко до маскималната доза, тоест 7 м.л..
Струват два лева Grinning!

# 22
  • Мнения: 2 768
Определено са много удобни тези кутийки! Събират 3 дози Ам. Освен на разходка  ги ползвах, когато правех мляко посред нощ  Tired. Или пък рано сутринта, както е сега  ooooh!.

# 23
  • Мнения: 4 187
И аз имам такава кутийка, но я ползавах за кашата, когато я приготвях на вън! Изключително удобно и полезно нещо  Peace. Моята е на Камера ,цена 3лв, на същият принцип като Авентската, тези за които гови Катюша не съм ги виждала  Grinning, .

# 24
  • Мнения: 1 489
Най-лесния вариант е Ам в шишето, от което пие детето (задължително да е сухо шишето) и в термосче водата нужното количество. Сипваш водата в шишето и готово. Hug
И аз съм процедирала по този начин.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 182
И моята е с 3 отделения и е на Камера. Мисля, че това е оптималния вариант - тези на Авент са по-скъпи, а тези в магзаините за 1лв. не знам да не са от някоя токсична пластмаса. Преди да купя кутийката ползвах тези които са в шоколадовите яйца: затварят се хубаво и пише че са от пластмаса за хранителни цели, но побират само 3 лъжички мляко, така че стават за по-малки бебета.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 678
Аз ползвах пликчета с "ципче"отгоре- вземах си по- големички и ставаха за колкото искаш лъжички-а шишето ми е на Чико и е с широк отвор, но и в по-тесен става да го изсипеш без да разсипеш-дори на бабите приготвях ако оставаше за през ноща- докато свикнат
На вън вземах тервуса с вода и пликчето- слагам в шишето и готово
Сега пие мляко само сутрин и вечер- на вън сме с бурканчета и лъжичка ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 938
И аз ползвах такава, с три отделения и капаче отгоре, което си въртиш върху деленията, много е удобна. Моята е на Бебе Комфорт, може и кашата да си сипваш вътре, изсипваш в шишето и чиста работа. Събира по 7 м.л. Препоръчвам ти я горещо, особено през лятото за дълги разходки в парка, когато се налага да я храниш 2 пъти.

Купих я навремето от Малечко, около 12 лева ми се върти из главата, ама не помня точно  newsm78

# 28
  • Мнения: 7 640
дайте снимка на тия кутийки, моля!

# 29
  • Мнения: 481
И още една идея:
Използвай стерилните чашки за урина, които продават в аптеките - имат си капаче с винт и са достатъчно големи (ако вземеш от по-големия размер)

Общи условия

Активация на акаунт