Balea, Alverde, Catrice, Essence - 20 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 105 528
  • 782
  •   1
Отговори
# 195
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Може да ви е смешно, но аз постоянно я виждам тази спирала на касите на Кауфланд на цена 5-6 лв.

Не е смешно но ме учудва, че Римел се продава в Кауфланд.  newsm78

Само спиралата и то точно този вид. Peace

# 196
  • София
  • Мнения: 22 735
Може да ви е смешно, но аз постоянно я виждам тази спирала на касите на Кауфланд на цена 5-6 лв.

Не е смешно но ме учудва, че Римел се продава в Кауфланд.  newsm78

Само спиралата и то точно този вид. Peace



Може би защото от месеци не съм пазарувала  в Кауфланд.   Simple Smile

# 197
  • Мнения: 17 546
Винаги на касите на Кауфланд се е продавал някой вид спирала на Римел, което ме е озадачавало неимоверно.  Laughing

# 198
  • Мнения: 2 045
Винаги на касите на Кауфланд се е продавал някой вид спирала на Римел, което ме е озадачавало неимоверно.  Laughing
+1  Mr. Green

# 199
  • Мнения: 6 938
Вършат ли работа дезодорантите против изпотяване на Балеа? Днес ги мернах, а досега съм била само на Dove.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
На мен ми харесва дезодоранта Balea sensetive.

Преди от германския сайт на Balea проверявах за нови предстоящи продукти и си набелязвах още преди да ги заредят тук по магазините, но от скоро сайтът им е променен Sad + на новия сайт е, че се вижда горе-долу цената на продуктите (в България са малко по-скъпи, може и да се поръчва от сайта, но нямам представа дали доставят до тук).

# 201
  • Мнения: 6 938
❇Sisi_91❇, благодаря ти! И аз смятам този да взема, предполагам мирише на чистичко  Grinning

# 202
  • Мнения: 437
Поглезих се с Rimmel Apocalips лак за устни,  101 Celestial. За 5 лв и някакви стотинки,  беше на промоция в бургаския ДМ до Лидл.  Heart Eyes

# 203
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Поглезих се с Rimmel Apocalips лак за устни,  101 Celestial. За 5 лв и някакви стотинки,  беше на промоция в бургаския ДМ до Лидл.  Heart Eyes
И не само това-кажи си и за другите неща...  Heart Eyes И аз да не остана по-назад при същото опустошаване на Дм си взех от тези на Римел,само че от матовите-Atomic rose. А също и едни капсулки за очи със зелен чай Blush От първото ползване ме очароваха Crazy Хвърлила съм око на спрей-лосиона,лосиона за под душа,аква-спрея за лице и тяло,пяна и екфолиант за лице... Другия път ще е по-страшно Blush Embarassed Crazy

# 204
  • Мнения: 437
Ееее добре,  и аз от същите за очи отнесох и хидратиращите за лице,  синичките, че много ми опъваше кожата от слънцето.
Много съм доволна от спрея на Балея за лице и тяло. Освежава и матира в жегите, мисля че намерих достоен заместител на термалните за този сезон.
Поглезих се с Rimmel Apocalips лак за устни,  101 Celestial. За 5 лв и някакви стотинки,  беше на промоция в бургаския ДМ до Лидл.  Heart Eyes
И не само това-кажи си и за другите неща...  Heart Eyes И аз да не остана по-назад при същото опустошаване на Дм си взех от тези на Римел,само че от матовите-Atomic rose. А също и едни капсулки за очи със зелен чай Blush От първото ползване ме очароваха Crazy Хвърлила съм око на спрей-лосиона,лосиона за под душа,аква-спрея за лице и тяло,пяна и екфолиант за лице... Другия път ще е по-страшно Blush Embarassed Crazy

# 205
  • Мнения: 17 546
Много съм доволна от спрея на Балея за лице и тяло. Освежава и матира в жегите...
Може ли малко подробности? Матира лицето ли, че в тия жеги само пудра малко слагам и пак лъсвам по някое време. И как изглежда?

# 206
  • Мнения: 437
Balea Wasser spray aqua пише на него. Съдържанието е вода и нитроген. Дори спиралата не ми размазва. Освежава и определено матира, а лицето доста ми се омазняват в жегите. Някъде около 3. 50 лв беше...
Много съм доволна от спрея на Балея за лице и тяло. Освежава и матира в жегите...
Може ли малко подробности? Матира лицето ли, че в тия жеги само пудра малко слагам и пак лъсвам по някое време. И как изглежда?

# 207
  • Мнения: 17 546
Благодаря!  bouquet

# 208
  • Мнения: 2 045
Е, вода да матира малко ми е невъзможно - да сет-не грима да, обаче да матира...  Shocked

# 209
  • Мнения: 437
Ами намери тогава по-подходяща дума на обяснението, че ми подсушава кожата и не ми лъщи след пръскане с нея... 

Е, вода да матира малко ми е невъзможно - да сет-не грима да, обаче да матира...  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт