Отслабване с Фет Бърнър

  • 4 185
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 347
Някой ползвал ли е фет бърбарът Pure Nutrition Herbal Burn ?? ПО някакъвв начин повлич ли ви на кръвно , нервност , отпадналост , занаяност и т.н ...има ли странични ефекти от него ??  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 255
аз съм го взела и ще го започвам от понеделник. Една позната ми го препоръча, каза, че е много доволна от него. Не се е оплакала да има странични ефекти при нея.   bouquet

# 2
  • Мнения: 242
Около нова година исках доставка на herbal burn, но където и да питах ми казваха, че не е наличен. От къде си го доставяте сега?

# 3
  • Мнения: 347
аз съм го взела и ще го започвам от понеделник. Една позната ми го препоръча, каза, че е много доволна от него. Не се е оплакала да има странични ефекти при нея.   bouquet
Как ти се отрази на теб , започна ли да го пиеш ?

# 4
  • Мнения: 1 203
Нали знаете, че трябва да е съчетан със спорт  Peace
Аз го пия в момента в комбинация с Л-карнитин, 5 тежки кросфит тренировки седмично и изчистен хранителен режим - резултатите не са вълшебни (не бих го и очаквала) Wink Аз поне нямам странични ефекти, освен по обилно потене по време на тренировка.
Все пак се пробва първо с един прием да се види как ще се отрази конкретно на дадения организъм.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 255
Днес го пих за първи път. За сега не забелязвам странични ефекти. Пих само половин доза (1 таблета), за да видя дали ще ми понесе. След малко още 1.

# 6
  • Мнения: 347
Днес го пих за първи път. За сега не забелязвам странични ефекти. Пих само половин доза (1 таблета), за да видя дали ще ми понесе. След малко още 1.
Браво ,радвам се че всичко е ок .. споделяй как върви

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Никакви страничти ефекти нямах. Всъщност и отслабващ ефект от него не видях, а пиех максималната доза, по точната схема. През този период отслабвах с тренировки със същото темпо, с което отслабвах и без добавките. Тоест, при мен не действаше.

# 8
  • Мнения: 170
И аз искам да взимам някакъв вид фет бърнър, но все още не съм се ориентирала какъв да е.

Общи условия

Активация на акаунт