Любовта прилича на Бурак и Фахрие - лични и професионални проекти - тема 50

  • 50 355
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 493


  Май не  е Фе.
Намерих но -голяма снимка.


# 31
  • Мнения: 14 493



https://t.co/WwmyMquGb5

# 32
  • Мнения: 5 096


Лите  Heart Eyes Завърнала си се  Hug Heart Eyes Видя ли - кой ни сервира кафето вчера Simple Smile Като ти казваме, че си - нашето ФЕ - не вярваш  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Всичко виждам  Heart Eyes Laughing Нищо,че нямам никакво време да пиша  Heart Eyes Hug Все ми се спи Heart Eyes
Май нямам думи , с които да опиша колко много ме зарадва видеото с кафенцето  Heart Eyes Heart Eyes
Сигурна съм , че БУФ има много сладки и романтични снимки и клипчета. Друг е въпросът, че ние едва ли ще ги видим ....
По отношение на Ф  и проектите  Mr. Green Знам, че Ф участва в  проекта с Боз. Няма как да е иначе.
Рускините изказаха предположение, че  Ф ще пее във филма. За пеене не знам, обаче и аз имам чувството, че присъствието и няма да е само зад кадър newsm78

# 33
  • Мнения: 14 493


  Фе и в кадър и зад него е прекрасна!


Честно си казвам ,когато я няма Шура всичко ми беше чудесно  Hug
Изгледах и последната серия- финал на "С Русия в сърцето"
Страхотна филмова двойка са Кево и Фе!

Не говоря за двойка в живота -ние си знаем кои са най - идеалната  двойка  -изобщо!

Само с едно вдигане на веждата Сеид  и казва -вълнуваш ме!
Само една нежна усмивка на Мурка /Фе му казва твоя съм!


Докато Фахрие играе по този начин с такъв актьор  като   Къванч  няма да има празно в кариерата и!

# 34
  • Мнения: 14 493


  Е ,.... да си влезем в темата и събитията  около нас Rolling Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 14 493


  E...... Rolling Eyes не може да не го отразя Laughing


       

# 37
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 14 493




Лека нощ  Hug





Мами Hug

# 39
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
"Назад в прошлое". 4 июля 2014 года

- Фахрийе была замечена с подругой Энисе в Нишанташи.Загоревшая красавица сначала вытащила солнцезащитные очки из сумки а затем сказав"Они мне не нужны" стала улыбаться в объектив. На вопрос об отношениях с Бураком она ответила : Я никогда не говорила об отношениях вот так второпях и сейчас не хочу. © Фахрийе Эвджен
Она каждый раз отвечает так... до сих пор Фото 1

- 4 июля состоялось вручение дипломов. Однокурсник Эф выставил фото со следующей надписью:
ozturk_kry Çok zarif , çok kibar Simple Smile Очень милая, очень нежная Фото 2

- Симге выставила в инсте фото с Эф: Diplomayi da aldik #friends #best #history #diploma #alwaystogether #beraberbasladik #beraberbitirdik
Мы взяли дипломы!Фото 3

Асем выставила очень актуальный пост в то время: "Я мучу сразу с двумя" 😆. Фото 4

Элиф тоже была там, и выставила у себя в инсте фото с Эф. Фото 5

сестра Эф, Айшен поделилась множеством фотографий с выпускного от 02.07. Видимо она приехала к сестре в такой замечательный день.
Подпись - Это большая гордость. Выпускной нашей Фахрийе. Фото 6 - 9

-в инсте Эф выставила свое новое фото. Фото 10







Цитат
"Назад в прошлое". 5 - 6 июля 2014 года

- Эф выставила в инсте очередное селфи. посыпались комментарии о том, что она делала пластику, на что эф ответила следующее:Для тех кому интересно...никаких косметических операции на лице и линз на глазах нет...немного солнечного света и все ... всех люблю!!! Фото 1

- о том, как Эф отшила папсов на вопрос о Бу, написали в газете
Фото 2

- на стене Асем кинула конспект Эф...когда то Эф выставляла это в инсте: " Никак не могу выучить. 5 семестр. Пришло время что-то менять". Фото 3

- вышла новость следующего содержания, повергшая многих в уныние :Бурак Озчивит для своего нового фильма утвердил Серенай Сарыкая!
Долгое время Бурак не мог определиться с партнершей по фильму и думал сначала взять в главные роли Фахрийе Эвджен.
Но принимая во внимание характер персонажа и считаясь с мнением людей, которые будут работать вместе с ним решил, что Серенай Сарыкая больше подходит к этой роли.

- ровно год назад в нашей группе тоже проводилась викторина! и мы с Олей писали, что все равно проиграем)))

-новая картинка от Эф в инсте:Никогда не трогай что- либо с половиной своего сердца

💭🙏

тогда мы думали. что она имеет ввиду. что не стоит делать чего-то, не доведя это до конца.. но сейчас я уверена, что смысл был намного глубже. Фото 4

- -и еще одно обновление в инсте! у эф как всегда..:
😊 #iyipazarlardilerim 🌾🌱🌾🌱
Желаю хороших выходных (ну и что, что селфи еще с дня Рождения))))) фото 5

- мы весь вечер ждали , что Эф появится на выпускном балу.. но она там так и не появилась Фото 6

появляются еще фотографии с получения диплома Фото 7


# 40
  • Мнения: 5 096
Добро утро Hug Heart Eyes






Цитат
Бурак Озчивит провел воскресенье за рабочей встречей. Встретившийся со своими друзьями в Зорлу-центре, актер провел долгие часы в Стамбульском Морине (что-то спросонья никак до меня не доходит, что это за место и что означает слово). Собравшиеся, которые как выяснилось вели разговор по поводу новых проектов, разошлись из ТЦ после ужина.

# 41
  • Мнения: 14 493
Добро утро Hug Hug Hug

Лите Heart Eyes  bouquet

И в още един вестник тази сутрин има новини и за двамата Hug


# 42
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Heart Eyes Или - Добър ден -  вече  ooooh!

Сладоледче  Heart Eyes Той изминалите две седмици почти не стоя на снимачната площадка  Wink Оправдание имаше - както виждаме - ангажименти и работни срещи - много  Wink Ще го видим сега Thinking

Мами  Heart Eyes С този преговор, който правим - все "по-близки" ми стават БУФчетата  Blush
Ами - преди година - в отношение - е била ФЕ  Wink И все така - уж не говори - а, с поведение и други подобни - нишани - всичко си казва...

 Thinking Защо роднините и още не идват за ваканция в Истанбул newsm78 След постите им - и мен ме устройва Mr. Green

Себи  Heart Eyes И аз гледах, но не е моя филм  Crossing Arms Не са виновни актьорите - играха, раздадоха се... Може би - причината е в ненавременният финал Thinking
Скрит текст:
Обаче - що за идея  ooooh! Сейт и след години -  получава писма от Шура newsm78 Нещо не разбрах ли newsm78 ooooh!
Нали в предна серия - обясняваше на детето с аналогия - любовта към мъртвите близки - винаги - остава и има място в сърцето newsm78 Сега какво - От умрял писма ли получава ooooh!
Определено - не е за мен - частичното гледане на сериали Peace

Лите  Heart Eyes Ще я видим тази седмица какви ще ги свърши ФЕ Thinking Разшава се последните дни  Wink Няма да е от - скука  Wink

До после  Heart Eyes Hug

# 43
  • Мнения: 4 157
 newsm78 Thinking Thinking Такова е положението - международно Peace Не ми е ясно - от къде е взето..




Но си е поздрав за Лили  Heart Eyes Мелиса първа ни я представиха - май newsm78

Цитат
Турецкая красавица в "Черной Любви".

Сериал в котором снимутся Бурак Озчивит в паре с Неслихан Атагюль,стартует уже в начале сентября 2015!К ним присоединится турецкая мисс Турция 2011 Мелисса Асли Памук,которая сыграет разлучницу.Так же в сериале появится Зерин Теккиндор,которая снималась с Мелиссой в сериале "Курт Сеит и Мурка".

Репортаж за първият Перископ  Peace



Излиза, че целта му е била - отговор на "румънската афера" Thinking след като - коментарите са, че БУ е описал ФЕ - на въпроса - какви момичета харесва Thinking
Чудесно ми се получава Blush Heart Eyes Щото ние - за личните отношения не говорим - по принцип Blush
 Joy В грешка съм  Mr. Green Тук ми го обясняват .... Щом казват  Mr. Green
http://www.haberiyakala.com/2015-07-07-ozcivit-hayranina-kot-cek … -h23919.galeri.f0




А-а-а... Той май е "прихванал" от Мурат - топлите прегръдки на малки фенки Sunglasses

 Crossing ArmsЗа мен  Peace Перископа е бил предварително планиран - да  Peace, но, ги съчета нещата - с драмата  Mr. Green Защото на втория - въобще не отрази въпросите за ФЕ. Името и няма как да сбъркам  Mr. Green
 newsm78 Всичко "лично", което споделиха през последните дни - си има цена Thinking Първо ФЕ сподели, колко е щастлива. После Бурак -  определи семейството си в инста и сега ни запознават вече с партньорките...

 Heart Eyes

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 16:40 от Ganaila

# 44
  • Мнения: 4 157
Не зная на коя статия точно е превод  Peace но, това е в общи линии....
Поне се разбира - какво е написала ФЕ Peace

Цитат
►►Türk Dizileri- Турецкие Сериалы (БК) ✔
ПРИ КОПИРОВАНИИ ПРОСЬБА,УКАЗЫВАТЬ ИСТОЧНИК!!!

Интересы Фахрие Эвджен.

Как мы знаем, Бурак Озчивит подарил свой возлюбленной исторический кафтан Османской империи за 50 тысяч турецких лир. А с чего Бурак решил сделать именно такой подарок? По последним данным, Фахрие сильно увлекается историей и очень любит исторические кафтаны. Недавно актриса поделилась фотографией дорогостоящего кафтана и подписала фото: "Я знаю, что я не знаток истории, но что поделать, я очень люблю историческую культуру. Описание этого кафтана по моим исследованиям. Я решила описать этот кафтан по своему. В этом кафтане есть плодородие граната и заглавная буква "Вав" (و имеется ввиду арабская буква). Эта буква придает человеку вдохновение. Эта буква означает всю человеческую натуру. Она является заглавной буквой рождения человека."



Бурак Бей е давал уроци и по рисуване  Wink Или задавал - домашна работа - докато е на снимки..



 

Общи условия

Активация на акаунт