Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 11

  • 63 902
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
Дарина-Антония. Необичайна е комбинацията от две иначе обичайни имена. Познавам момиче, което се казва така. Много ми харесват и името, и детето. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 46
Нана, Айя, Дилан, Елинора  newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 5 719
Алексия

# 5
  • Мнения: 3 120
Роксимир и Чарли от сп.Моето дете

# 6
  • Мнения: 725
Запис и за да не е празен АлександАр

# 7
  • Мнения: 5 259

Това даже е хубаво Simple Smile Чак взех да го обмислям по моя нерешим казус  Laughing

Иначе от мен - Авелин. Ударение на А, женско име е.

# 8
  • Мнения: 593
мурдаров

захари омайников

каварджикова

лакова

цойнска

чаралозова

звездица

щръклева

# 9
  • Варна
  • Мнения: 484
Царска (фамилия) Simple Smile

П.П. Авелин ми харесва Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 173
Царска мн ми хареса за фамилия.
Гичка е галеното на Гергина поне е нашия край.

# 11
  • Мнения: 147
Като видчях Гичка, се сетих и за Кичка. Познавам 2 жени с това име (освен Кичка Бодурова  Mr. Green). Не че е много необичайно името, но на мен ми е ...... странно  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: X
Изключително странно име за мен е Френия. Една баба от съседния вход се казваше така. Странно ми е, зашото "френия" е надставка с гръцки произход и означава "състояние на ума" (грубо казано).

# 13
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Еее, чул го някой, сторило му се оригинално (и красиво) и го изплющял за име. Явно и в миналото се е случвало, не само в наши дни.  Laughing

По темата - Божия. От некролог, възрастна жена.

За странните фамилни имена нямаше ли друга тема? Май в Клюкарника преди време беше.  Thinking

# 14
  • Мнения: 2 038
Наскоро се "запознах" с бебето Гавраил. Странно ми се, все ми звучи като гавра...
Новите ни комшии си имат 3-годишно момче на име Цоко. Кръстен на дядо си, който явно много държал да продължат славното му име.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт