МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 18

  • 98 550
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 898
Здравейте момичета, влизам набързо да се похваля, че на 28-ми станах мама на прекрасно момиченце. Огромни благодарности на д-р Костова и екипът ѝ.  Hug
Честито ! Да ви е жива и здрава и много да ви радва  Wink

# 31
  • Мнения: 3 867
Честито, Ев! Бъдете здрави!

# 32
  • Мнения: 405
Честито, Ев! Бъдете здрави! Много да Ви радва малката

# 33
  • Мнения: 140
Честито, Ев! Да ви е жива и здрава. Много щастие и късмет в живота   bouquet

# 34
  • Мнения: 100
Ev_angel, честито мила, много се радвам за теб  Hug Да ви е жива и здрава принцесата, само хубави моменти да споделяте заедно. Изписаха ли ви вече?
И на мен малко ми остава, но имам ужасни киселини, получавм редовно ритници в бъбреците, не мога да спа от жегите, ох вече ми се иска и аз да съм родила  Laughing

# 35
  • Мнения: 110
Благодаря ви за пожеланията момичета, много сте мили Hug gerry_g1 о да, изписаха ни. Аз родих нормално и бяхме само 3 дни в болницата. И за цените - нямаше изненади, калкулаторът е точен  Wink

# 36
  • Мнения: 100
Това е добра новина, Ев.  Laughing
Момичета, какви изследвания се правят в края на бременността и откога се започва с редовното ходене за запис на тонове и колко често се ходи.  newsm78

# 37
  • Мнения: 3 867
Това е добра новина, Ев.  Laughing
Момичета, какви изследвания се правят в края на бременността и откога се започва с редовното ходене за запис на тонове и колко често се ходи.  newsm78

Кръв, урина  и микробиология. Доктора ще ти даде направления. Тоновете са след 36-та седмица. Аз ходя веднъж на седмица.

# 38
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
.

Последна редакция: сб, 08 авг 2015, 10:19 от Vermilion`

# 39
  • Мнения: 100
Това е добра новина, Ев.  Laughing
Момичета, какви изследвания се правят в края на бременността и откога се започва с редовното ходене за запис на тонове и колко често се ходи.  newsm78

Кръв, урина  и микробиология. Доктора ще ти даде направления. Тоновете са след 36-та седмица. Аз ходя веднъж на седмица.

Благодаря ти. Идната седмица съм на преглед, но не издържах и попитах. А за редовното мерене на тонове явно ми е рано още  Laughing

# 40
  • Мнения: 40
Здравейте момичета! Сред вас има ли някоя бъдеща мама, която си следи бременността при др Ирмов? Интересувам се дали сте доволни от него, както и къде води ЖК?

# 41
  • Мнения: 1 898
Здравейте момичета Simple Smile
Аз по стечение на обстоятелствата от скоро се следя в Девата при Татарова и за момента съм много доволна. Ще ми е интересно обаче да разбера има ли скорошни мами с близнаци раждали в болницата ? Аз така или иначе съм решила да раждам там при Татарова , но малко допълнителна информация няма да ми е излишна  Wink

# 42
  • Мнения: 93
Здравейте момичета! Сред вас има ли някоя бъдеща мама, която си следи бременността при др Ирмов? Интересувам се дали сте доволни от него, както и къде води ЖК?

Доколкото знам д-р Ирмов води ЖК в МЦ "Света София". Не си водя ЖК при него, но съм ходила на  инцидентни прегледи при него и пазя добри впечатления.   bouquet

# 43
  • Мнения: 3 867
Здравейте момичета Simple Smile
Аз по стечение на обстоятелствата от скоро се следя в Девата при Татарова и за момента съм много доволна. Ще ми е интересно обаче да разбера има ли скорошни мами с близнаци раждали в болницата ? Аз така или иначе съм решила да раждам там при Татарова , но малко допълнителна информация няма да ми е излишна  Wink
Ниана, питай, аз родих близнаци преди пет дни.
По този повод - страхотни специалисти. Секциото ми правиха д-ри Минчеви и анестезиолог д-р Соколова. Мина бързо и леко. Благодарна съм и на акушерите и  неонатолозите.
Обясняват всичко, отделят време на кърменето.
Благодаря на всички в болницата.

# 44
  • Мнения: 1 898
Ванини Прекрасни новини ! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват  Hug
Аз малко се притеснявах понеже се следих във Варна , но по стечение на обстоятелствата раждането там отпадна... След дълго лутане реших , че в Девата ще се чувствам най спокойно. За момента пак се повтарям съм доволна Simple Smile
Можеш ли да споделиш в коя седмица роди твоите близнаци , понеже Татарова малко ме наплаши , че моите може и да искат да излизат по рано... а и вървят доста едри по близо 2-2.200кг всяко. Слагах 3 инжекции Флостерон , уж за по бързо съзряване на белите дробове, ако случайно решат да излизат бебетата Simple Smile Преди 10-тина дни бях на преглед и утре пак ме вика понеже ми каза , че и шийката ми на 50% скъсена... Явно ще почнем да се следим по често вече.


ПП: Ванини може ли да споделиш на каква количка се спряхте  Grinning

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 20:04 от Niana

Общи условия

Активация на акаунт