Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 2 част

  • 54 147
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 498
Точно от там

# 16
  • Мнения: 762
Ти с Шеф ли си ?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 498
Да, с Шеф премиер.
Приставката в елпойнт беше 109лв, а най-евтиното в амазон, което открих, беше 70 евро и не ми се чакаха намаления.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
Може ли да попитам коя приставка е най - подходяща за смилане на разни неща на пастет, например за гъст хумус, фурми ... ? За момента аз ползвам отделен мощен блендер, но не му е никак лесно да се справи с това.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
АТ 640 или по-новият вариант АТ 647.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 708
Мерси много   bouquet

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моля. Hug

Днес си прецаках уплътнението на мини мелничката. Исках да смеля пудра захар, но явно не съм го наместила добре. Меля си и аз и се чудя защо захарта става все по-сива и по-сива. Отварям я и какво да гледам, ножът е нарязал половината уплътнение. За нищо не става, изхвърлих го заедно със захарта.
Добре, че е Ибей иначе приставката става неизползваема или трябваше да търся тук някой да ми изреже по размер.

http://www.ebay.co.uk/itm/3-X-GENUINE-Kenwood-Major-Multi-Mill-A … sd%3D200795890103

# 22
  • София
  • Мнения: 2 498
Браво!

Аз нали имам липсваща част на сокоизтисквачката... В сервиза ми казаха, че могат да доставят, ще ги видя днес какво ще надробят.

# 23
  • Мнения: 762
аз си нарязах уплътнението  на мини мелничката на кухненския робот, като се опитах да си направя червен пипер  смилайки една суха чушка. Поръчах си я чрез сервиза на Kenwood в България.

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мислих аз за сервиза, но като се сетих как преди да купя машината бях отправила запитване в представителството на Кенвууд за България дали мога отт ях да си поръчам майор-а и никой не отговори на имейла, си представих как ще се разправям и със сервиза, та вероятно пак ще чакам да поръчват. Много по-лесно ми е да си поръчам сама от Ибей.

# 25
  • Мнения: 762
О, Джема поръчката не мина без "веселба". В сервиза ми казаха дайте точен реф. номер иначе не знаели какво да ми доставят. Да но никъде не пише това уплътнение с какъв реф. номер е. След ровене из нета го намери и на моя отговорност ми го поръчаха и доставиха. За моя радост бях познала. Та така става в БГ сервиза на марката.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не че нямам достатъчно приставки и машини за доматен сок, но днес минавайки покрай домашни потреби реших да взема и това- номер 8, пасна идеално на месомелачката.

# 27
  • Гулянци
  • Мнения: 126
Е, Джемма точно навреме го показа. В понеделник отивам да го търся по магазините Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 708
Джемма, честита ти нова придобивка  Laughing  Със сигурност ще е от голяма полза Simple Smile

Аз още чакам моя помощник, дано да дойде тази седмица  baby_neutral Приставките започнаха да пристигат, но само си ги гледам, въздишам и продължавам с чакането  Cry

Исках да ви попитам според вас коя мелница е по - добра, каменната или другата? Четох, че каменната мели много бавно и не се регулира колко да е фино брашното, а другата може да регулира и е по - бърза, но пък не е каменна ... Споделете моля какво мислите, коя е за предпочитане  Hug

# 29
  • Мнения: 395
По-голямата каменна по спецификация мели 45-50 гр/мин за финно и 80 гр/ мин за едро брашно. Schnitzer.eu е производителят.

Общи условия

Активация на акаунт