При каква температура къпете децата?

  • 8 779
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 047
  21 градуса - стая
  водата - да ми е добре на лакътя

# 31
  • София
  • Мнения: 3 787
Към 20 градуса е температурата на банята,водата е не повече от 37 градуса

# 32
  • Мнения: 64
Затопляме стаята до 24 градуса, а водата е 36-37.

# 33
  • Мнения: 559
В стаята 22-23,а на водата37-39.

# 34
Темпераурата на стаята около 25 градуса,а водата не следя с термометър.Гладам да е по топличка,за да му напаря дупето и после спи като къпано Party

# 35
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Водата никога не съм я мерила.
В стаята гледах да е топличко, защото не е цялата във вода, а когато си мокър- ти е по-студено

# 36
  • Мнения: 6 472
Там е работата, че и аз не я бях мерила Т на водата и я правех да ми е приятна на ръката. Тези дни си правих експерименти да я премеря и установих, че под приятна за мен се разбира около 40 градуса.От друга страна не съм забелязала къпането с топла вода да се е отразило върху закаляването и боледуването на каката Grinning

# 37
  • Мнения: 7 430
Като по - малък, Т на водата бе около 37, а в стаята около 22, но после мъжОто правеше Т-та и на око, т.е. с ръка настройваше Peace а в стаята гледах да не пада под 20
Сега вече не меря нищо Wink

# 38
  • Мнения: 1 680
37 градуса

# 39
  • Мнения: 5 299
Ми на водата не я меря, но гледам да ми е добре на ръката.
В стаята е 22 градуса.
При мен е същото bowuu

# 40
  • Мнения: 992
Ми на водата не я меря, но гледам да ми е добре на ръката.
В стаята е 22 градуса.
При мен е същото bowuu

същата работа  Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 818
38-40 градуса доста горещичко за къпане дори за мен...  Уха! Crazy
В стаята затоплям към 22 градуса, а уж климатика бъхти за 25. В банята не отоплявам, а водата е 35 градуса. Таткото пълни коритото и мери с термометър. И така...

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В банята не отоплявам , водата е около 38-40.В стаята около 25

# 43
  • Мнения: 255
Когато беше съвсем малко бебе затоплях винаги до 24 градуса, сега вече не засичам температурата, но винаги отоплявам, със сигурност в банята и стаята е поне 20-21 градуса. А във ваничката винаги пускам термометъра и гледам да сочи на чертичката ideal for babies -  37 градуса. Ако случайно термометърът не ми е под ръка, проверявам температурата с лакът, и ако водата и приятно топла - готови сме за баня.

# 44
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Темпертурата на водата в коритото е 37.Водата за изплакване е 40,за да има да изстива.А на стаята 22-24.Винаги я мерим,такова на лакът не разчитам.Майка ми винаги ме е пърлила от малка с мноооого гореща вода  и сега затова не искам моето дете от малко да изпитва ужас от банята.

Общи условия

Активация на акаунт