Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 315

  • 56 193
  • 727
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    





АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 




Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 222


Честита нова тема



Още един проект на Енгин Акюрек завърши...

Още един мъж разказа чрез него своята история...

Отново сме в очакване да бъдем поканени на ново пътешествие
с любимия ни актьор...

Дотогава... просто ще си спомняме... прекрасните моменти
които остави след себе си  Енгин чрез своите герои



Мариянка  Two Hearts  за новото ни виртуално кътче,
където надявам се ще се събере страхотна компания за лятото.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Добре заварила и от мен в новата тема. С един прекрасен Енгин от днес в Анкара.

# 3
  • Мнения: 4 966


Хайде и аз да се разпиша в новата тема, макар отдавна да не съм добре дошла. Simple Smile))
Това колажче направих в началото на сериала... Сега, след края, мога да кажа, че Енгин наистина разкри стоманеното ядро на своя Йомер... въпреки всичко. Simple Smile

Шах... мат... пат.  Wink

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 23:40 от marytza

# 4
  • Мнения: 23 222


Усмивки за лека нощ...

Утре е сряда...  просто казвам...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




Авторски гифчета. Брат брата спаси. Дали обаче изкупи греха си към него и семейството?

# 6
  • Мнения: 1 007
Скрит текст:

Хайде и аз да се разпиша в новата тема, макар отдавна да не съм добре дошла. Simple Smile))
Това колажче направих в началото на сериала... Сега, след края, мога да кажа, че Енгин наистина разкри стоманеното ядро на своя Йомер... въпреки всичко. Simple Smile

Шах... мат... пат.  Wink

Браво бе, ако не си ти, какво ще четем, Маричка?  Барисеа, Любов и Милка все по-рядко се явяват, ако и ти направиш същото... сал картинки и музичка ще слушаме, скучно ми звучи...

# 7
  • Мнения: 4 966


AureliaFelix  Simple Smile ти пък...

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 00:19 от marytza

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Скрит текст:

Хайде и аз да се разпиша в новата тема, макар отдавна да не съм добре дошла. Simple Smile))
Това колажче направих в началото на сериала... Сега, след края, мога да кажа, че Енгин наистина разкри стоманеното ядро на своя Йомер... въпреки всичко. Simple Smile

Шах... мат... пат.  Wink

Браво бе, ако не си ти, какво ще четем, Маричка?  Барисеа, Любов и Милка все по-рядко се явяват, ако и ти направиш същото... сал картинки и музичка ще слушаме, скучно ми звучи...

Алтернатива - в БГ фейса отиваме. Ти водиш.
..................
Прекрасен колаж на Хаяско - навсякъде е отразен.


Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 00:26 от mariana51

# 9
  • Мнения: 20 905


Добре заварила и от мен в новата тема. С един прекрасен Енгин от днес в Анкара.
Благодаря за новата тема. smile3525
И за новата снимка благодаря. smile3525
Радвам се на колажите, клиповете, гифовете, на мненията, на преводите. Hug
Не винаги мога да реагирам навреме... Heart Eyes

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




Специално за Аурелия - авторски са, големички, да се виждат добре.

# 11
  • Мнения: 23 222
Е-е, с тези авторски гифове при това големи - ме разсънихте... Откога ви пожелах лека нощ...

Я, да повторя...



П.П. И моя е авторски, нищо, че е дребен... А, сетих се още нещо - Аурелия  Two Hearts  като смяташ, че само снимки и музичка е скучно  - очаквам нещо от теб, а не само забележки.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
Е-е, с тези авторски гифове при това големи - ме разсънихте... Откога ви пожелах лека нощ...

Я, да повторя...



П.П. И моя е авторски, нищо, че е дребен... А, сетих се още нещо - Аурелия  Two Hearts  като смяташ, че само снимки и музичка е скучно  - очаквам нещо от теб, а не само забележки.



Амин! Кратко и ясно.

# 13
  • Мнения: 1 007
А, сетих се още нещо - Аурелия  Two Hearts  като смяташ, че само снимки и музичка е скучно  - очаквам нещо от теб, а не само забележки.

Аз забележки към хората, които анализират сериала никога не съм имала. И да няма какво да кажа или допълня, не нападам тези, които имат. Забележката ми беше към теб персонално, защото винаги изискваш нещо - кой какво да вижда, какво да прави и т.н.

Скрит текст:

Бъди коректна и не преиначавай нещата, както и не очаквай нищо от мен, щото не съм ти длъжна, мисля.  Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Прегръдка за спокойна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт