90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 307

  • 32 302
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мерси , Стаси! Ще се опитам да видим.... Crazy
Dulse, добре дошла! Ми, квото можем ще помагаме!  Hug

# 376
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Dulse   bouquet добре дошла. На правилното място си. Ами, аз свалих почти 50 кг с 90 ДД - искаш ли още мотивация. Тук има момичета с шокиращи постижения. Първата врътка е най-важна и трябва да я направиш почти без прегрешения. Ако искаш - пиши си предварително менютата. Ако се налага ще коригираме, ще помагаме. Успех !

Банда - лека ви нощ    bouquet Hug  bouquet

# 377
  • Мнения: 787
lulumba Аз като съм на пътувания под стрес най-вече не мога да поддържам човешки режим, иначе сезонът не е толкова от значение. Пък хората са казали - когато има желание, винаги може да се намери начин.  Mr. Green За плуването май Курдов е твърд засега, но и други вероятно ще се появят. Аз тази луна...може на плодове да я изкарам, ще видим.
maya_76 Стискам палци да се оправи всичко!  Hug
Петя рррррррррррр Прекрасна!!!   bouquet
mimi.7299 Овършах Париж, ред замъци по Лоара, Женева, Милано, Венеция... Сега съм си седнала на д...то в София и си почивам, у дома е най-добре!
Курдов  Hug  Подобно! Май пак си ни останал сам воин, не виждам Васко да пише?  newsm78

Лека нощ и от мен!  Heart Eyes

# 378
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
           

# 379
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро , банда   bouquet

ИРКА  Hug Hug

От сутринта е много задушно, как ще изкарам деня - не знам. Който може - да си седи вкъщи! Аз днес съм на въглехидрати - З - кайсии, О - гриловани тиквички само посолени и 104 гр. пълнозърнест хляб Вита (претеглих го); В - кроасан, сладолед и РЧШ

Нещо ми е гладно от сутринта  newsm78 Дано да ми мине след второто кафе, чакам го от СВЕТЛЕТО и от ПЕШЕХОДКАТА   bouquet

Приятен ден на всички   bouquet Hug  bouquet

# 380
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро.След белтъчен - 400гр., явно яйцата са моята храна.Закуската днес беше диня, за обяд зрял боб , варени картофи и салата краставица, но вечерята е неясна, защото  съм на гости.

Усмихнат ден.

# 381
  • Мнения: 1 389
Добро утро банда - очакван +400 гр имам след белтъчен. Сега нападнах динята за закуска. Дано днес поправя положението.

# 382
  • Мнения: 1 073

image hosting
Ir,   bouquet за кафето днес ще си взема бонбона, пу за мен.
Да сложа закуската
free upload
и Да се оплача
photo storage

# 383
  • Мнения: 28 464
Добро утрооо!Благодаря за кафетата Ир, Пешеходка!
Пешеходка, Точно така се чувствам и аз в сряда Rolling Eyes
Днес пак на терен и яденето неясно!
няма как по нивята да се носят манджи и буркани, ще гледам колкото мога да се крия от слънцето!
Хубав ден на вас и дано можете да стоите на прохладно! Simple Smile

# 384
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Пешеходката  Hug Hug Кога успя да ме снимаш  newsm78 Че и на първата и на последната снимка  hahaha

# 385
  • Мнения: 1 073
Пешеходката  Hug Hug Кога успя да ме снимаш  newsm78 Че и на първата и на последната снимка  hahaha
Курдов, папарак съм аз от малка! hahaha

# 386
  • Мнения: 2 107
Добро утро  Hug

Днес съм на плодове и ще хапна банани (на промоция са в Кауфланд-2лв/кг), праскови и малко сурови обелени бадеми.

Ир  Heart Eyes

Пешеходке, голям шемет си  Heart Eyes

Отивам да си освежа прическата докато не е напекла жегата 4470

Успешен и приятен ден на всички   bouquet

# 387
  • Мнения: 775


Добро утро!  Heart Eyes Heart Eyes След смесванията миналите дни, придружени с алкохол, днес имам + от 1 кг!
Бясна съм на себе си и вече ще съм по-стриктна. 2 седмици бях около 47-48, а сега съм 49. Не искам да качвам повече.

Желая ви ползотворен и хубав ден   bouquet

# 388
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро,
Благодаря за кафенцата - Ир, Пешеходке, Unforgotten   bouquet пийвам си ги с моето и с вас.
Стаси, с Боби и Вилиянка влизаме във форма с малко 4-ки  Joy
Пети РРРРРР, страхотно чаровна, както винаги, направо грееш  Hug
Майче, дано се оправят нещата, поне да намерите добра квартира... това винаги ме е притеснявало за големия ми син - май затова предпочетох в началото в Сф да е на общежитие, за да се ориентира и после сам да си намери приятели, с които да се насочат към квартира, а той взе, че си намери гадже   newsm78
Курдов, моя малкоя направи 18 на 6.05, а големия е с 6 години по-голям и пак, ако се скарам с малкия - големия се опитва "да ми налее акъл" по телефона... Важното е да са ни живи и здрави, а другото - те ще го израстат, ние ще забравим...   Peace
Дулсе, успех   bouquet
Пожелавам ви хубав, макар и жегав ден, аз отивам да видя,ще се справя ли с отписването на колата си от КАТ Cry

# 389
  • Мнения: 558
Благодаря на всички за подкрепата!
Днес ми е ден 3-ти въглехидратен.
Ще започна с диня,за обяд пълнозърнесто хлебче с лютеница и някоя друга маслина.Относно маслините,те май не са мн мн препоръчителни или греша?Също и авокадото в протеинов ден ли трябва да се яде? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт