Уголемяване на бюста без хирургична намеса – възможно ли е?

  • 10 536
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
Много четох по темата и в крайна сметка мисля ,че всичко е рекламни трикове за да се продават определени продукти.Темата ме вълнува ,тъй като искам перфектен бюст,а да се помпя със силикон  не бих посмяла по ред причини.Di Angelo No.1 крем за увеличаване на бюста, това чудо намерих в нета та въпроса ми е някой ползвал ли го е,има ли резултат,вообще има ли продукт който си струва според вас.

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 09:58 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 140
Здравей, лично аз не съм ползвала такива продукти, но една приятелка наскоро си поръча
крем Пуерария Мирифика за уголемяване на бюста на Biovea и го ползва повече от месец.  Ще питам дали е доволна и ще ти пиша допълнително. До колкото знам има и хапчета.

# 2
  • Мнения: 1 906
Тази тема и мен ме вълнува. След кърменето всичко беше наред. 6 години по-късно се подложих на диета. Да, отслабнах, но бюста (това което остана) е в отчайващ вид  Cry Cry. Ако има начин чез хирургическа намеса много бих искала да го открия......

# 3
  • Мнения: 662
Тази тема и мен ме вълнува. След кърменето всичко беше наред. 6 години по-късно се подложих на диета. Да, отслабнах, но бюста (това което остана) е в отчайващ вид  Cry Cry. Ако има начин чез хирургическа намеса много бих искала да го открия......
За съжаление никой не се включва да ни разясни има ли такъв начин.Тук съм чела в стари теми как много мами са пробвали едно или друго,но никъде не прочетох "Еврика, Е от това се случиха нещата"Този крем(за който съм писала по горе)  е доста скъпарски затова не ми се ще насляпо да хвърля едни пари.Търсих в нета нещо като отзиви, е няма.Иначе  реклами хиляди и болшинството е измама според мен.Четох и за някакви таблети които в секс шопове се предлагат.Суперлативи големи ,но отзивите са фалшиви според мен.Ако нещо откриеш сподели

# 4
  • Мнения: 1 906
Надявам се скоро да открия   Confused .... и да споделя.....

# 5
  • USA
  • Мнения: 7 295
За безоперативно уголемяване на бюста,се сещам за инжективане на гел или мазнини от тялото,взети от задника.Нямам представа дали се практикува в България.

На кремчета и реклами не вярвам.

# 6
  • Мнения: 662
За безоперативно уголемяване на бюста,се сещам за инжективане на гел или мазнини от тялото,взети от задника.Нямам представа дали се практикува в България.

На кремчета и реклами не вярвам.
Това с мазнина от собствения ми задник в бюста много ми харесва,2 в 1,но за БГ не съм чувала да се практикува.

# 7
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Инжектирането на гел е много опасно, защото за разлика от силиконовите протези, той не е ограничен от обвивка и се движи под действие на гравитацията, сещайте се какъв ефект настъпва в един момент. Разтичането на гела между тъканите прави много трудно ваденето му.
Собствените мазнини знам да се ползват за филър на устни, те не предизвикват имунни реакции, но пък след време организмът сам си ги разгражда.
За безоперативно увеличение и подобрение - единствено трениране на големите гръдни мускули може да доведе до повдигане, стига бюстът да не е много увиснал, а напълняване и хормонални промени - до увеличаване. По естествен път става чрез забременяване, ама явно се пита за друг начин.

# 8
  • Мнения: 895
Аз пък прочитайки всички теми но този въпрос, се спрях на серума на Евелин. Но никъде го няма. В една аптека ми казаха, че производителя го изтеглил и спрял производството. Да знаете нещо по въпроса и поне като са го спрели пуснали ли са нещо ново, че такива добри мнения имаше  newsm78

# 9
  • Мнения: 6
Здравейте момичета, аз също се интересувам по тази тема, затова един ден реших да се поразровя в Интернет и попаднах на този крем: http://bg.bust-cream.com/rndr/Bust_Cream_Spa_BG/?esub=PBZIDyIyWw … GZ15dKk8VYAdxJmVJ и много се чудя дали да не го пробвам, но все още се въздържам, защото парите не са му малко и не ми се иска да ги хвърлям на вятъра. Та ако някои го е ползвал да каже дали действа или не Simple Smile

# 10
  • Мнения: 303
Здравейте дами , за кремовете които сте споделили не мога да дам мнение ,но ще дам мнение за даколен пих хапчетата 3 месеца и резултата е подобри се вида на кожата преди беше по сбръчкана (кърмих 8 месеца )за размер не минах на нова чашка ,но има подобрение от преди при мен проблема е че гърдите ми отслабнаха много и не останаха никакви мазнини в тях и стояха ,като празни  ,но има разлика от преди не е голяма но я има . Ще се радвам на мнения за използвани продукти и от вас.

# 11
  • Мнения: 300
Здравейте, моите гърди  след кърменето  овиснаха, придобиха крушовидна форма, ако се сещате, без сутиен си е грозна гледка. Решила съм да ги оправя, но не бях чувала за безоперативен метод.
Хапчета и мазила не са ли по-вредни, това си е бъркане в химията на човек...  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 9 536
Аз съм пила хапчета за увеличаване на бюста, но беше много отдавна - още в студентските ми години. Не помня името на хапчетата, рекламираха ги по телешопа тогава и ги поръчах. Никакъв ефект нямаше. Пробвах и масажиране на гърдите, защото една позната твърдеше, че така си  е увеличила бюста - нямаше ефект при мен и се зачудих дали не ме е избъзикала.  Laughing
Гърдите ми винаги са били миниатюрни. Спряха да се развиват още в 5-6 клас. Реално дори нямам нужда от сутиен, но слагам такъв с твърди чашки от естетическа гледн аточка, защото без сутиен дрехите ми стоят потресаващо зле.
Кърма почти нямах. Дохранвах с АМ от самото начало, но кърмих с каквото пускаха гърдите ми до края на 3-ят месец. В началото на кърменето се наляха с кърма и пълнех най-малката чашка сутиен. Велика радост беше.  Laughing Но намаля кърмата и гърдите ми си върнаха същия вид от преди бременността. За щастие не станаха по-зле, но  и по-добре не са. 
Ако има нещо положително в толкова малък бюст, то е, че не може да увисне.  Надявам се, че не може ... Laughing
Темата е интересна за мен и ще я следя. Ще се радвам, ако прочета за преминаване към по-голяма чашка от някой продукт. Може би бих го пробвала и аз, ако ми е по джоба.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 838
Трудно е, защото бюстът не е мускул, за да му се въздейства с упражнения и тренировки, тоест има мускул но той е много надълбоко. Чисто теоретично повечето масови импланти тежат 300-400 грама единият, значи 600-800 общо. По-малко от 1 кг мастна тъкан е нужно, за да има жената приличен бюст, но е невъзможно да се напълнее само там.

# 14
  • Мнения: 629
Няма такъв начин. Единственият вариант е пластична операция.
Спортът помага за стягане, ама ако гърдите са малки - няма как...

Общи условия

Активация на акаунт