Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 март 2006, 10:22 ч.

Помогнете!Мъжът ми хърка ужасно!

• 2 547
  • 30
  •   1
Отговори
  • На погрешната планета
Въпросът ми е,към какъв лекар да се обърнем.
Сменяхме възглавници,матраци....но нищо не помага Cry.С всеки ден става все по-ужасно,вече не мога въобще да спя.Ще съм ви много благодарна,ако можете да ми помогнете.

# 1
  • sofia
Към ларинголог (уши нос гърло) - прави се изследване на мускулатурата около ларингса - нощем тя се отпуска и запушва носоглътката. При мъжете е по-срещано. Лечението е гимнастика натези мускули и се спи със специална кислородна маска.
Има специализиран ц-р, ама в къщи имам координати.

# 2
  • София
aja ще чаам и аз координати.
Моя мъж има проблеми с носа от малък. Били му правили изследвания.
Сега кат хърка го записвам, и после му пускам да се слуша - "А, неее, това не съм аз"  Joy

# 3
  • София
И моя хърка мощно, но няма шанс да иде на такъв доктор...  Wink

# 4
  • София
И моя хърка ужасно, но само като спи по гръб като се обърне настрани и спира. За това непрекъснато го карам да се обръща. Абе при него е наследствено май, ако тръгнеш нощно време из апартамента на свекърите направо все едно зверове спят по стаите Twisted Evil

# 5
а моят пък много се кефи от факта, че хърка  #2gunfire

# 6
  • Sofia
И моя хърка ужасно, но само като спи по гръб като се обърне настрани и спира. За това непрекъснато го карам да се обръща. Абе при него е наследствено май, ако тръгнеш нощно време из апартамента на свекърите направо все едно зверове спят по стаите Twisted Evil
Joy Joy
И моя хърка,все се караме на тази тема.Като му махна възглавницата и се обърне настрани,обаче спира.И задължително трябва да заспя преди него

# 7
  • България-Швейцария
Моят хъркаше когато беше ужасно напълнял Close, но това му беше най-малкият кусур тогава Twisted Evil, така че някак между другото мина. Сега като отслабна (над 20 кг, може и повече да са, но той така и не си призна до колко килограма е бил стигнал всъщност) проблемът го няма. Единствено се случва да прохърка, когато се е попочерпил повечко, но със смяна на позата спира.

# 8
  • На погрешната планета
Към ларинголог (уши нос гърло) - прави се изследване на мускулатурата около ларингса - нощем тя се отпуска и запушва носоглътката. При мъжете е по-срещано. Лечението е гимнастика натези мускули и се спи със специална кислородна маска.
Има специализиран ц-р, ама в къщи имам координати.

Благодаря!Ще го накарам възможно най скоро да отиде.
То и при него е наследствено май,защото и майка му хърка,но по-тихичко Mr. Green.Иначе няма проблем с килограмите,а въртене на различни страни не помага.И с възглавница и без нея,все си хърка.Просто в момента,в който затвори очи и се почва Whistling.

# 9
  • някъде
Моят мъж хърка, когато спи по гръб- и като го сръгам се обръща на една страна и си заспивам и аз на спокойствие!  Party Даже някой път се притеснявам, че като се роди бебчо ще го събужда с това хъркане!  Rolling Eyes

# 10
  • София
И при нас дъскорезницата бачка яко нощно време...Не се притеснявай дали няма да се буди бебето - поне нашата нямаше проблеми с хъркането на тати, за разлика от мама. Моя, като го сръгам да се обърне също спира /поне за малко/, но става агресивен като го закачат насън и започва да се обяснява и даже да повишава тон - възмущава се, че го тормозя едва ли не ей така без причина, понеже ми е скучно през нощта и нямам какво друго да правя и проблемът ми става двоен. Предпочитам да търпя и да се моля да заспя, отколкото да започнем дебатите и тогава вече детето със сигурност ще се събуди. Сега се ограничавам само леко да му измъкна ръката изпод възглавницата - като си вдигне така главата на високо хърка най-много и ако се събуди бързо се правя на заспала...

# 11
  • София
задължително трябва да заспя преди него
И аз, и аз, ама не винаги се получава Sad

# 12
И аз го имам този проблем. Няма спиране. Въртях го като кебапче на скара цяла нощ, слагах възлавници, че уж по-малко хърка иии не се получаваше. Гледах да заспя преди него и докато го нямаше детето се получаваше, но сега и то ме буди нощтно време и като се събудя няма заспиване. #Cussing out Поради тази причина сега спи в кухнята. Не ми е хубаво сама, но какво да правя. Когато спре да хърка ще го прибера обратно. Twisted Evil При него проблема не са само излишните килограми, но и трета сливица. Трябва да го заведа на лекар. Другото решение е тапи за уши.

# 13
много ми е интересно каква точно е връзката между излишните килограми и хъркането  Rolling Eyes знае ли някой ...
иначе аз съм забелязала, че съпружеството хърка, когато е преуморен.. и това не знам как да си го обясня  Confused за щастие като го побутна да се обръне настрани и проблемът се решава  Party

# 14
  • София
Моя мъж хърка във всяка поза. Когато заспи много дълбоко понякога не хърка.
Елинор тапите не помагат Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт