Когато станеш на 40...

  • 118 628
  • 1 705
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 351
Как приехте този ключов момент - да станете дами на възраст 40+?

Нямам спомен как приех да съм на 30, но си мисля, че тогава все още смятах, че ми предстоят велики дела и събития. Сега се чувствам сякаш съм на средата на пътя или с други думи образно казано, че вече съм превалила билото.

Какви бяха Вашите емоции и мисли около рожденния Ви ден?

Малко съм разочарована от това което постигнах до тук. Малко съм ядосана на съдбата за дреболии /като това, че мъжа ми не е милиардер, а дъщеря ми не е световно известна спортистка  Crazy, а аз не съм шеф на мултинационална мега корпорация/. Смятам, че вече се познавам и знам кои са ми както плюсовете, така и минусите.

Какво си пожелахте и какви цели си поставихте?

Май си пожелах хем да се върна малко назад към младежкото ми аз със свободен дух, хем да продължа в тази посока, където ме влачи живота.

Какво решихте да промените в живота си?
Да разбере как аджеба се търси щастието! Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 08:34 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 7 171
Приех го без проблеми и терзания, защото бях постигнала нещо в живота си. Най-вече, защото вече имах семейство и дете.
Виж, 30 беше трагедия. Сега се чудя защо съм била толкова глупава.

Живи сме, здрави сме, това е най-важно.

# 2
  • Мнения: 22 036
Предстои ми и не знам как се чувствам. За радост или съжаление, на акъл съм по-скоро на 20. От друга страна, последните 10 години от живота ми бяха много трудни и ми се иска да вярвам, че като прескоча в следващото десетилетие ще ме споходят хубавини. Малко ме притесняват появилите се бръчки, един два бели косъма и факта, че се грижа за почти непознат млад мъж, който направи нещо с доброто ми и кротко момченце Simple Smile.

Страх ме е, че съм почти сама, а нямам силата да променя този факт и да започна да се обичам и живея пълноценно. Годините летят, когато животът стане рутинен и ми се иска да успея да разчупя тази рутина. Постигнах много, но и много загърбих. Липсва ми онова чувство, че мога всичко. Вече си давам сметка, че не мога и че може би ще трябва да се примиря с някои неща.

Стана малко блудкаво и негативно, та ще го изтрия след известно време, за да не "натоварвам" някой.

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Toва е най-нормалното нещо да остаряваш , да се променяш ..... тялото , светогледа  Grinning

Не съм се замисляла , правела равносметки просто Живея.

Обичам живота с всичките радости и гадости.

Пожелавам си да съм жива , здрава .... жизнена  Grinning все такъв непоправим оптимист  Wink




Счастье — это когда родные и очень близкие тебе люди здоровы ! Остальное отремонтируем, выбросим, купим, забудем…


п.п. след има няма няколко години ще има тема :  Когато станеш на 50 ...  Wink

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 748
И на мен ми предстои много скоро - след седмица Simple Smile Дори ще го отпразнувам точно този рожден ден с близките ми приятели. Обаче нямам тъжни мисли, не мисля какво съм пропуснала, съсредоточавам се върху това, което имам и което съм. И моите години не бяха от лесните, всичко постигнато е с много труд и всекидневна борба,  но се опитвай да не страдаш по миналото - важното е това, което следва.
Милиардери няма как да станем Heart Eyes Пък и никой не може всичко Hug
Не унивай и бъди позитивно настроена - това са 40, а не 80 например  bouquet

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Не унивай и бъди позитивно настроена - това са 40, а не 80 например  bouquet


Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла си са си супер  Grinning


Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 07:55 от Desss

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 748

Не унивай и бъди позитивно настроена - това са 40, а не 80 например  bouquet


Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла  са си супер  Grinning




Така де, нищо не им и на 80те, стига да си в горната кондиция Peace Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 22 036

Не унивай и бъди позитивно настроена - това са 40, а не 80 например  bouquet


Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла  са си супер  Grinning




Така де, нищо не им и на 80те, стига да си в горната кондиция Peace Heart Eyes

Ти се смееш, но аз имам една единствена роднина останала на този свят. Жената е на 88, жена е на чичо ми, който почина. Та с нея като си говоря имаме сходни оплаквания  Joy. Последния път, почти се изнервих Simple Smile. Оплака ми се, че леко я заболял кракът и и било много топло като ходила до магазина на 35 С.

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:

Не унивай и бъди позитивно настроена - това са 40, а не 80 например  bouquet


Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла  са си супер  Grinning




Така де, нищо не им и на 80те, стига да си в горната кондиция Peace Heart Eyes

Ти се смееш, но аз имам една единствена роднина останала на този свят. Жената е на 88, жена е на чичо ми, който почина. Та с нея като си говоря имаме сходни оплаквания  Joy. Последния път, почти се изнервих Simple Smile. Оплака ми се, че леко я заболял кракът и и било много топло като ходила до магазина на 35 С.

Просто може да не се оплаква  Wink

може не вс. да и тамън но да не го казва , показва  Wink

# 9
  • Мнения: 15 215
Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла си са си супер  Grinning
Нищо, само има сблъсък между душата и тялото. Душата може да остане на 30 много дълго време, но тялото остарява и тогава идва - едно е да искаш, друго е да можеш. Laughing

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скрит текст:
Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла си са си супер  Grinning
Нищо, само има сблъсък между душата и тялото. Душата може да остане на 30 много дълго време, но тялото остарява и тогава идва - едно е да искаш, друго е да можеш. Laughing

На 80 ли си ?

# 11
  • Мнения: 15 215
Скрит текст:
Е че какво им е на 80  Crossing Arms ?!
Ако си здрав , жизнен с акъла си са си супер  Grinning
Нищо, само има сблъсък между душата и тялото. Душата може да остане на 30 много дълго време, но тялото остарява и тогава идва - едно е да искаш, друго е да можеш. Laughing

На 80 ли си ?
Почти, още малко ми остава, но не знам дали искам да ги стигна. Laughing

# 12
  • Мнения: 1 110
Как приехте този ключов момент - да станете дами на възраст 40+?

Няма нищо за приемане  Grinning, живот - минава си.

Какви бяха Вашите емоции и мисли около рожденния Ви ден?

Беше някаква драма, защото масово ме съветваха да не празнувам. Някакви суеверни глупости. Беше дъждовен, прекрасен ден. Щастлива бях.

Какво си пожелахте и какви цели си поставихте?

Пожелах за себе си и близките ми още живот и здраве. Искам да видя детето си пораснало и щастливо. Искам да видя мъжа ми напълно побелял и все така до мен през годините.

Какво решихте да промените в живота си?
Ако успея да разбера как да не се тревожа за дреболии ще съм постигнала нужните промени.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 349
По-добре се приема от 50  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 500
Интересна тема  Simple Smile
На 30 - плануван купон с приятели в ресторант до сутринта, нали ставам по-мъдра и красива хаха   Mr. Green
Реалността беше - варицела  Sick Нямаше празник. Едва не пукнах  Sick

На 35 - много подаръци от близки хора и колеги /не го очаквах това/. Малки неща, които доста ме докоснаха  Heart Eyes

На 40 - още чакам, скоро станах на 35, но не мисля, че ще е нещо по-различно от 32-ият ми РД, например...Е, поне варицела няма да има  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт