Любима част от мен

  • 38 281
  • 659
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 475
Нека споделим любимите части от тялото си. Лято е, жега е, има неща които гордо излагаме на показ, нали? Лично аз най-много си харесвам краката Wink хайде момичета, да покажем малко самочуствие Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 571
Я,че хубава тема Simple Smile Записвам се засега и ще помисля какво имам за хвалене  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 457
Много е жега даже. Утре ще е дори оранжева жега.  Crazy
Ти си доста висока, имах си аз  от крака да се оплачеш. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 23 093
Бела, редно е да покажеш крак! Само с казване не върви.  Wink

Аз вече нищо не си харесвам. Но да не е съвсем без хич ще кажа косата, трапчинките и усмивката.

Шанти, давай, в теб ми е надеждата.  Hug

# 4
  • Мнения: 21 446
Зелените очи. Имам и други нелоши работи, но не са и нищо особено. Вече.

# 5
  • Мнения: 6 669
Много е жега даже. Утре ще е дори оранжева жега.  Crazy
Ти си доста висока, имах си аз  от крака да се оплачеш. Simple Smile

Това сигурно е някакъв нов израз от речника на блондинките. Mr. Green

Иначе по темата-коса и очи, а за усмивката ми казват ,че е "холивудска". Laughing

# 6
  • Мнения: 9 571
Бела, редно е да покажеш крак! Само с казване не върви.  Wink

Аз вече нищо не си харесвам. Но да не е съвсем без хич ще кажа косата, трапчинките и усмивката.

Шанти, давай, в теб ми е надеждата.  Hug


И аз мисля,че Белла имаше предвид и снимки да се пускат:)

# 7
  • Мнения: 30 802
Харесвам костите си. Добра работа вършат, имат приятни извивки и са леки и грацилни. Виждат се където трябва, изчезват където трябва.

# 8
  • Мнения: 11 079
Мамасита е първият кандидат за презентиране с рентгенова снимка във форума  hahaha

# 9
  • Мнения: 2 457
Сложи сега една рентгенова снимка поне . Simple Smile

# 10
  • Мнения: 30 802
Е ако бях харесала мозъка си, да не искате MRI изображение:)

# 11
  • София
  • Мнения: 5 946
Е, ами как, че всичко си харесвам, то тяло, то бедро, то коси, пък да не говоря за осанката.
Джоли пасти да яде.

Ако пък трябват снимки, хъм тогава Thinking, харесвам си пръстите на краката, мама казва , ако имам по - дълъг пръст от палеца, тогава ще командвам мъжа си  Grinning Grinning

Шегувам се разбира се, да не се докачи някой в темата.

# 12
  • Мнения: 21 446
Харесвам костите си. Добра работа вършат, имат приятни извивки и са леки и грацилни. Виждат се където трябва, изчезват където трябва.

 Оф, имаше някакво описание на героиня, която имала хубаво лице, с кости под него, които се виждали където трябва. Не беше описано точно така, и сега не мога да се сетя за кого беше нито от кого. Дали не беше Чандлър нещо... И паметта ми не е вече любима част от мен. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 843
Косата.

# 14
  • Мнения: 2 457
Аз също си харесвам ходилата и пръстите на краката. Подредени са хармонично, никой не стърчи пред другия, както често има втория да е по-дълъг от палеца. Тези дни я пусках от едно спа.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт