козметиката на ТАЛОДЕРМА - 2

  • 82 327
  • 538
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 295
Веси кожата ми е мазна в т зоната на бузите ми е суха.Преди два месеца ми се появиха по лицето едни ситни пъпчици със сърбеж.Дерматоложката при която ходих ми каза да ползвам Еудермол 3 .Бях и на инжекций и хапчета .От тогава не съм ползвала никаква козметика само Еудермола и вода .Моляте за съвет какво да си взема за лицето за почистване и някакво кремче.Казами че е алергия .Благодаря ти .
но алергията със сигурност не е била към ПК, понеже Еудермол 3 е ароматизиран ... Той оправя сухотата по бузките, но пък мазната зона няма как.
Открихте ли тогава от какво е алергията? Козметичен продукт ли? Какво използваше преди Еудермола?
Да не взема да ти дам нещо, което пак да провокира проблем - затова питам.  Peace
Ще чакам да пишеш пак!  Hug
Лекарката каза може да е от доста неща обрива .Преди ползвах козметика на регал и един месец преди да се появи обрива на нивея  anti-arrugasq10 plus,nivea vital-дневния и нощния.

# 196
  • Мнения: 153
Здравей, Веси в коя палата ще сте на Пловдивския панаир? Хайде че ви чакам с нетърпение Направила съм си пак един дълъг списък кои продукти да си взема

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 09:04 от dary

# 197
  • Мнения: 1 254
Здравей Веси, отново! Така.......взех си ве4е всичко, освен крема за лице- в аптеката ми казаха, че в момента нямали кутийки и може би следващата седмица newsm78 Каквото и да значи това, ще почакам . Преди малко се изкъпах и намазах първо с тоалетното мляко, след това с тоника(надявам се, че няма да ми изсуши много кожата). Не бих казала,че кожата на бузите ми е много мазна, но предимно там ми излизат пъпки, много рядко някъде другаде, но определено след тоника почувствах кожата си изключително добре Peace  Още не съм си правила маската с хума и маслата. По 3-4 капки от всяко масло или общо толкова? Мерси  bouquet

 newsm78 буркначета ние нямаме - тъкмо идват от Словакия и тепърва ще ги напечатаме.
А от това, което ми казваш:
1. и маската става за бузките - използвай я, локално, по 30-наминути, 2 пъти в седмицата. В нея има също хума де  Peace Но мисля, че и хумата с камфора и лавандула ще ти свърши работа - да, по 3-4 капки. достатъчни са Wink
2. Тоника няма шанс да ти изсуши кожата  Mr. Green - той не съдържа алкохол. И въобще никой наш продукт за мазна кожа не суши кожата. Тя се нуждае от не по-малко овлажняване все пак.

  bouquet Кожа!

# 198
  • Мнения: 1 254
Благодаря ти за отговора  bouquetмного се радвам, че е положителен.
Ще ми кажеш ли като проценти как са  в отделните продукти? Най вече ме интересува серума, тоника и крема.
За какъв тип кожа са? Предполагам, че са за вс. видове кожа но...
И подобни продукти могат ли да се ползват за избистряне  на тена, нали? Аз точно такъв ефект гоня, но трудно намирам серуми и кремове със салиц. к-на, освен на Клиник, но са доста скъпи, затова питам Simple Smile
Весели празници и на теб!  bouquet

Пак здравей!  Hug
Ами ще се въздържа от цитиране на % съдържание на съставки. Това по принцип не е практика в нашата индутрия  Peace Имах един такъв въпрос за АНТАРКТИЦИН в Магията, но предпочетох да отговоря с други данни Wink
И тук ще постъпя така, с твое позволение.
Като цяло, продуктите в тази серия са за всички типове кожа.
Тоникът изсветлява тена, но не постига точно ефекта, който ти търсиш. За целта можеш да използваш Избелващият лосион -той е с 5 вида АНА (но все още не са на пазара тези наши продукти  Rolling Eyes ). Ще ти кажа активните съставки:
За крема: Арбутин, ектракти от Сладък корен и Мечо грозде
За серума: Арбутин и екстракт от Сладък корен
За лосиона: Алфа хидрокси киселини, Екстакти от Сладък корен, Грозде, Ябълка и Лимон;
Лосионът постига точно ефекта на избистряне и изравняване на тена, тъй като поради АНА съдържанието излющва неравномерно натрупаните рогови клетки, които правят кожата по-"сивкава" на места. От останалите продукти нямаш  нужда.
По принцип, от друга страна погледнато, това време на годината вече не е подходящо за такова тертиране (особено избелване). Понеже АНА правят кожата доста по-чувствителна към слънцето. Зависи от концентрацията, разбира се, но лосионът специлано е с достаъчно високо % съдържание, за да изисква висок дневен СПФ в крема залице, понеже иначе резултатът е - пигментация  Crazy

Как мислиш да процедираш?
  bouquet

# 199
  • Мнения: 1 254
Препоръчайте ми кремче за лицето че от бременноста/в 5месец съм/ кожата ми изсъхна още повече.Много е суха. Sad

Здравей!  Flutter
Лоша история е тази сухота.
Кажи нещо повече, моля те  Peace - по цялото тяло ли е сухотата. Кои части на лицето са най-сухи, лющиш ли се? И не по-малко важно с какво третираш кожата в момента (вкл. за почистване)?

Ще чакам да ми пишеш пак!
  bouquet

# 200
  • Мнения: 1 254
Веси кожата ми е мазна в т зоната на бузите ми е суха.Преди два месеца ми се появиха по лицето едни ситни пъпчици със сърбеж.Дерматоложката при която ходих ми каза да ползвам Еудермол 3 .Бях и на инжекций и хапчета .От тогава не съм ползвала никаква козметика само Еудермола и вода .Моляте за съвет какво да си взема за лицето за почистване и някакво кремче.Казами че е алергия .Благодаря ти .
Лекарката каза може да е от доста неща обрива .Преди ползвах козметика на регал и един месец преди да се появи обрива на нивея  anti-arrugasq10 plus,nivea vital-дневния и нощния.[/quote]




Аха, ами значи ще продуктите да не са много  Grinning
Ти държиш ли на УВ филтър за през деня?
Аз предлагам така:
1. Еудермол - 3 си го оставяш на разположение.
2. Тоалетно мляко - суха кожа
с Глицерин, екстракти от Овес и Краставица, вит. А и Е, Урея
3. Тоник - чувствителна кожа
с Алантоин, Д-пантенол, билкови екстракти от Жълт кантарион, Лайка, див кестен, Кипарис, сладък корен и Бял равнец, вит. А и Е, без алкохол, без ПК
С тоалетното мляко и почиствай, и нанасяй малко вместо крем след тоника. Вечер, когато чувстваш кожата суха (на бузките например), слагак и малко Еудермол върху вече попилото мляко - няма проблем  Peace
Вярвам, ще се чувстваш комфортно с тези неща:
Алантоин: действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;
Бял равнец, екстракт: успокоява и освежава кожата, притежава анти-септичeн и тонизиращ ефект;
Глицерин: оказва хидратантно действие, омекотява кожата без да я омазнява;
Див кестен, екстракт: действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;
Д - пантенол: заздравява, овлажнява и изглажда кожата;
Жълт кантарион, екстракт: адстрингентно, епителизиращо и регенериращо действие;
Лайка, екстракт: оказва успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;
Краставица, екстракт: овлажнява дълбоко, успокоява и освежавакожата, придава мекота;
Овес, екстракт: овлажнява в дълбочина, успокоява раздразнената кожа;
Пчелен восък: действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;
Сладък корен, екстракт: оказва успокояващо, омекотяващо и противосърбежно действие, успокоява чувствителната и проблемна кожа;
Урея: участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства;

Съгласна ли си така?  Peace
  bouquet кожа!

# 201
  • Мнения: 1 254
Здравей, Веси в коя палата ще сте на Пловдивския панаир? Хайде че ви чакам с нетърпение Направила съм си пак един дълъг списък кои продукти да си взема

Верно ли чакаш!?  Mr. Green  Hug

Палата 3, щанд 3D3 - до Рефан и СТС.

  bouquet

# 202
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравей отново! Мерси за подробната информация Laughing И все пак, кога мога да потърся крема за лице? Интересува ме и още нещо, за майка ми, иска противобръчков крем с фактор(на 50г е) и някакво избелващо средство, има много петна по лицето си и е ползвала доста козметика, но от почти нищо не е доволна. Какво ще препоръчаш? newsm78

# 203
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря ти за отговора  bouquetмного се радвам, че е положителен.
Ще ми кажеш ли като проценти как са  в отделните продукти? Най вече ме интересува серума, тоника и крема.
За какъв тип кожа са? Предполагам, че са за вс. видове кожа но...
И подобни продукти могат ли да се ползват за избистряне  на тена, нали? Аз точно такъв ефект гоня, но трудно намирам серуми и кремове със салиц. к-на, освен на Клиник, но са доста скъпи, затова питам Simple Smile
Весели празници и на теб!  bouquet


Пак здравей!  Hug
Ами ще се въздържа от цитиране на % съдържание на съставки. Това по принцип не е практика в нашата индутрия  Peace Имах един такъв въпрос за АНТАРКТИЦИН в Магията, но предпочетох да отговоря с други данни Wink
И тук ще постъпя така, с твое позволение.
Като цяло, продуктите в тази серия са за всички типове кожа.
Тоникът изсветлява тена, но не постига точно ефекта, който ти търсиш. За целта можеш да използваш Избелващият лосион -той е с 5 вида АНА (но все още не са на пазара тези наши продукти  Rolling Eyes ). Ще ти кажа активните съставки:
За крема: Арбутин, ектракти от Сладък корен и Мечо грозде
За серума: Арбутин и екстракт от Сладък корен
За лосиона: Алфа хидрокси киселини, Екстакти от Сладък корен, Грозде, Ябълка и Лимон;
Лосионът постига точно ефекта на избистряне и изравняване на тена, тъй като поради АНА съдържанието излющва неравномерно натрупаните рогови клетки, които правят кожата по-"сивкава" на места. От останалите продукти нямаш  нужда.
По принцип, от друга страна погледнато, това време на годината вече не е подходящо за такова тертиране (особено избелване). Понеже АНА правят кожата доста по-чувствителна към слънцето. Зависи от концентрацията, разбира се, но лосионът специлано е с достаъчно високо % съдържание, за да изисква висок дневен СПФ в крема залице, понеже иначе резултатът е - пигментация  Crazy

Как мислиш да процедираш?
  bouquet

Благодаря ти за отговора Simple Smile
Проучвам засега пазара, защото си търся нещо различно от Клиник. За на есен става въпрос. Принципно съм ползвала и напролет такъв  продукт и с висок фактор /60/ не се пигментирах. Ползавах 3 пъти седмично. Благодаря ти още веднъж!
Тамън като излязат на пазара ще стане и време за излющваща терапия Simple Smile

# 204
  • Мнения: 1 254
Здравей отново! Мерси за подробната информация Laughing И все пак, кога мога да потърся крема за лице? Интересува ме и още нещо, за майка ми, иска противобръчков крем с фактор(на 50г е) и някакво избелващо средство, има много петна по лицето си и е ползвала доста козметика, но от почти нищо не е доволна. Какво ще препоръчаш? newsm78

Кремчето беше Дневен за мазна и смесена, нали?  newsm78
Обадиха ми се, че бурканите идват утре следобед до Талодерма. Но после ги напечатваме и обкантваме. Печатниците често са непредвидими, но ... седмицата 8-12.05. трябва вече да са на пазара - няма на къде.
Ако не те приетснява все още липсата на УВ, можеш да си вземеш кремчето за мазна и смесена кожа, което е в тубичка. То е с други съставки -конкрет Роза, конкрет Лавандула, пчелен восък, урея, вит. А и Е. Много добре тушира възпаления и матира мазнеенето, благодарение на конкрета от Лавандула (прекрасната Лавандула   bouquet).

За майчето ти - Дневен крем Магия от Антарктическия океан.
Тя има ли някакви специфични проблеми с кожата? Ще й понесе ли лосиона на Биотрейд??

# 205
  • Мнения: 295
Веси кожата ми е мазна в т зоната на бузите ми е суха.Преди два месеца ми се появиха по лицето едни ситни пъпчици със сърбеж.Дерматоложката при която ходих ми каза да ползвам Еудермол 3 .Бях и на инжекций и хапчета .От тогава не съм ползвала никаква козметика само Еудермола и вода .Моляте за съвет какво да си взема за лицето за почистване и някакво кремче.Казами че е алергия .Благодаря ти .
Лекарката каза може да е от доста неща обрива .Преди ползвах козметика на регал и един месец преди да се появи обрива на нивея  anti-arrugasq10 plus,nivea vital-дневния и нощния.




Аха, ами значи ще продуктите да не са много  Grinning
Ти държиш ли на УВ филтър за през деня?
Аз предлагам така:
1. Еудермол - 3 си го оставяш на разположение.
2. Тоалетно мляко - суха кожа
с Глицерин, екстракти от Овес и Краставица, вит. А и Е, Урея
3. Тоник - чувствителна кожа
с Алантоин, Д-пантенол, билкови екстракти от Жълт кантарион, Лайка, див кестен, Кипарис, сладък корен и Бял равнец, вит. А и Е, без алкохол, без ПК
С тоалетното мляко и почиствай, и нанасяй малко вместо крем след тоника. Вечер, когато чувстваш кожата суха (на бузките например), слагак и малко Еудермол върху вече попилото мляко - няма проблем  Peace
Вярвам, ще се чувстваш комфортно с тези неща:
Алантоин: действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;
Бял равнец, екстракт: успокоява и освежава кожата, притежава анти-септичeн и тонизиращ ефект;
Глицерин: оказва хидратантно действие, омекотява кожата без да я омазнява;
Див кестен, екстракт: действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;
Д - пантенол: заздравява, овлажнява и изглажда кожата;
Жълт кантарион, екстракт: адстрингентно, епителизиращо и регенериращо действие;
Лайка, екстракт: оказва успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;
Краставица, екстракт: овлажнява дълбоко, успокоява и освежавакожата, придава мекота;
Овес, екстракт: овлажнява в дълбочина, успокоява раздразнената кожа;
Пчелен восък: действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;
Сладък корен, екстракт: оказва успокояващо, омекотяващо и противосърбежно действие, успокоява чувствителната и проблемна кожа;
Урея: участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства;

Съгласна ли си така?  Peace
  bouquet кожа!

[/quote]Веси благодаряти за съвета .Утре отивам да си ги взема -Дано ги имат в аптеката че да не чакам да ги доставят.

# 206
  • Мнения: 295
Веси кожата ми е мазна в т зоната на бузите ми е суха.Преди два месеца ми се появиха по лицето едни ситни пъпчици със сърбеж.Дерматоложката при която ходих ми каза да ползвам Еудермол 3 .Бях и на инжекций и хапчета .От тогава не съм ползвала никаква козметика само Еудермола и вода .Моляте за съвет какво да си взема за лицето за почистване и някакво кремче.Казами че е алергия .Благодаря ти .
Лекарката каза може да е от доста неща обрива .Преди ползвах козметика на регал и един месец преди да се появи обрива на нивея  anti-arrugasq10 plus,nivea vital-дневния и нощния.




Аха, ами значи ще продуктите да не са много  Grinning
Ти държиш ли на УВ филтър за през деня?
Аз предлагам така:
1. Еудермол - 3 си го оставяш на разположение.
2. Тоалетно мляко - суха кожа
с Глицерин, екстракти от Овес и Краставица, вит. А и Е, Урея
3. Тоник - чувствителна кожа
с Алантоин, Д-пантенол, билкови екстракти от Жълт кантарион, Лайка, див кестен, Кипарис, сладък корен и Бял равнец, вит. А и Е, без алкохол, без ПК
С тоалетното мляко и почиствай, и нанасяй малко вместо крем след тоника. Вечер, когато чувстваш кожата суха (на бузките например), слагак и малко Еудермол върху вече попилото мляко - няма проблем  Peace
Вярвам, ще се чувстваш комфортно с тези неща:
Алантоин: действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;
Бял равнец, екстракт: успокоява и освежава кожата, притежава анти-септичeн и тонизиращ ефект;
Глицерин: оказва хидратантно действие, омекотява кожата без да я омазнява;
Див кестен, екстракт: действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;
Д - пантенол: заздравява, овлажнява и изглажда кожата;
Жълт кантарион, екстракт: адстрингентно, епителизиращо и регенериращо действие;
Лайка, екстракт: оказва успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;
Краставица, екстракт: овлажнява дълбоко, успокоява и освежавакожата, придава мекота;
Овес, екстракт: овлажнява в дълбочина, успокоява раздразнената кожа;
Пчелен восък: действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;
Сладък корен, екстракт: оказва успокояващо, омекотяващо и противосърбежно действие, успокоява чувствителната и проблемна кожа;
Урея: участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства;

Съгласна ли си така?  Peace
  bouquet кожа!
Ако може да ми препоръчаш кремче за през деня с УВ филтър.
[/quote]

# 207
  • Мнения: 1 254
Ще ти дам и кремче с УВ филтър, но устискай 15-на дни с тези продукти, да не стряскаш кожата изведнъж - от вода и Еудермол на филтри  Crazy
Дай да сме по-спокойни  Peace

# 208
  • Мнения: 295
Ще ти дам и кремче с УВ филтър, но устискай 15-на дни с тези продукти, да не стряскаш кожата изведнъж - от вода и Еудермол на филтри  Crazy
Дай да сме по-спокойни  Peace
Благодаря ти Веси .

# 209
  • Мнения: 1 254
Ще взема да публикувам активните съставки, които Талодерма използва към момента, на куп най-сетне, че май и за вас ще е добре  Wink

И тъй ..., започва се:

БИОЛОГИЧНО-АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин: действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата;

Алое, екстракт: оказва лечебно, бактерицидно и тонизиращо действие;

ANTARCTICINE®: Pseudoalteromonas ferment екстракт – гликопротеин, който хидратира кожата, стимулира синтеза на колаген (тип I и IV) и еластин, изглажда бръчките, укрепва епидермиса срещу вредните фактори на околната среда и го предпазва от преизсушаване;

Арбутин: съвременно избелващо средство, инхибитор на меланина от природен произход (Мечо грозде); ефективен срещу нежелана пигментация;

АНА (алфа хидрокси киселини) и ВНА: подпомагат отделянето на мъртвите клетки (пийлинг ефект).Изсветляват тена ,стимулират синтеза на колаген;

Бадемово масло: растително масло, чийто състав е най-близък до състава на кожния себум; омекотява, успокоява и заглажда кожата;

Бизаболол: природен продукт с мощно противовъзпалително, антиоксидантно и антимикробно действие;

Бензофенон – 3 (4): UVA и UVB филтър, предпазва кожата от слънчево изгаряне и преждевременно стареене;

Борна киселина: действa противомикробно, анти-микотично и леко кератолитично, подтиска функцията на потните и мастните жлези;

Бял бор, масло: притежава силно анти-микробно действие, като по този начин действа дезодориращо (обезмирисяващо);

Бреза, екстракт: нормализира кожния тургор;

Бутил метоксидибензоилметан: UVA филтър - предпазва кожата от преждевременно стареене и образуване на предракови клетки, като резултат от слънчевото облъчване;

Бял бор, етерично масло: притежава силно анти-микробно и дезодориращо действие;

Бял равнец, екстракт: успокоява и освежава кожата, притежава анти-септичeн и тонизиращ ефект;

Вазелин: образува лек защитен филм върху кожата като я предпазва от преизсушаване;

Витамин А (Ретинил палмитат): регулатор на растежа, участва в окислително-редукционните процеси в кожата и в обмяната на белтъците, мазнините, нуклеиновите киселини, хормоните и др., регулира образуването на себум и потоотделянето;

Витамин Е (£-Токоферил ацетат): най-важният антиоксидант; усилва кожния метаболизъм и активността на витамин А, предотвратява образуването на прекиси, които водят до преждевременно остаряване на кожата;

Витамин С (Аскорбинова киселина): важен анти-оксидант; оказва избелващ ефект;

Глицерин: оказва хидратантно действие, омекотява кожата без да я омазнява;

Глог, екстракт: притежава овлажняващо и адстрингентно действие;

Гроздови семена, масло: много леко масло с ярко изразени анти-оксидантни свойства,  защитава кожата от свободните радикали, хидратира я и заглажда бръчките;

Див кестен, екстракт: действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри;

Диизостеароил триметилол пропан силикат: образува водоустойчив филм, задържа активните компоненти върху кожата и я предпазва от агресивното въздействие на водата и водните разтвори;

Диметикон: омекотява кожата, без да я омазнява и образува лек защитен филм;

Диметилфталат: притежава репелентно действие - отблъсква летящи насекоми (комари, папатаци и др.);

Д - пантенол: заздравява, овлажнява и изглажда кожата;

Дъбови кори, екстракт: анти-септично, адстрингентно и тонизиращо действие;

Евкалипт, етерично масло: действа общо успокояващо, противовъзпалително и анти-микробно;

Екстракт, плодов, от Червено Грозде, Лимон и Ябълка: богат на плодови киселини /АHА и ВНА/, отстранява мъртвите клетки от роговия слой и стимулира образуването на нови, подобрява кръвоснабдяването на кожата, възстановява естественото ниво на хидратация, избистря тена, стимулира синтеза на колаген;

Жожоба, масло: омекотява кожата, способства за задържане на влагата, не омазнява;

Жълт кантарион, екстракт: адстрингентно, епителизиращо и регенериращо действие;

Камфора: действа анти-септично, кератолитично (излющващо), анти-себорейно, противосърбежно и ревулзивно, като по този начин тонизира и благоприятства обменните процеси в кожата;

Канела, етерично масло: оказва общо тонизиращо, анти-септично, ревулзивно и анти-целулитно действие;

Карамфил, етерично масло: болкоуспокояващо, стимулира възстановителните сили на организма, оказва анти-септично и ревулзивно действие;

Кипарис, екстракт: успокоява дифузното зачервяване и укрепва кожните капиляри;

Kокосово масло: попива добре в кожата и я омекотява;

Колаген: стимулира клетъчната регенерацията, благоприятства обмяната на аминокиселините и белтъците, нормализира алкално-киселинното равновесие, подобрява хидратацията и еластичността на кожата, изглажда съществуващите бръчки и препятства образуването на нови;
Краставица, екстракт: овлажнява,освежава, омекотява и успокоява кожата;

Лавандула, конкрет и ектсракт: действа епителотонично, анти-септично, анти-паразитно, противовъзпалително, успокояващо, регулира дейността на мастните жлези, матира мазната кожа, противосърбежно, репелентно;

Лавандула, етерично масло: общо успокояващо, регулира сърдечната дейност, подпомага изхвърлянето на токсични вещества, стимулира клетъчната регенерацията;

Лайка, екстракт: оказва успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;

Ланолин: хидратантно с лиотропно действие, овлажнява и омазнява кожата;

Липа, екстракт: почиства, овлажнява, омекотява и успокоява кожата;

Маточина, екстракт: възстановява тургора на кожата, омекотява и тонизира;

Мащерка, екстракт: почистващо, антисептично, адстрингентно и тонизиращо действие;

Мента, екстракт: освежава и тонизира кожата;

Ментол: Действа на кожата противосърбежно, противомикробно, анти-микотично и охлаждащо;

Мечо грозде, екстракт: избелващо действие;

Млечна киселина: участва в състава на естествения овлажняващ фактор, оказва хидратантен ефект, в по-големи концентрации има кератолитично (излющващо) действие;

Нар, екстракт: оказва ревитализиращо и адстрингентно действие;

Невен, екстракт: епителизиращо, противовъзпалително и анти-себорейно действие;

Овес, екстракт: овлажнява в дълбочина, омекотява и успокоява кожата;

Орех, екстракт: защитава кожата от вредното влияние  на слънчевите лъчи, подпомага безопасното бронзиране на кожата;

Октил метоксицинамат: UVB филтър, предпазва кожата от слънчево изгаряне;

Пачули, етерично масло: действа стимулиращо, анти-депресантно, афродизиращо и противовъзпалително; подпомага изхвърлянето на токсини;

Пчелен восък: действа епителотонично, анти-септично, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, придава на кожата мекота и кадифеност;

Пшеничен зародиш, масло: растително масло с високо съдържание на витамин Е и лецитин, фитостероли и микроелементи - стимулира клетъчното дишане, регенерацията на кожата и изглаждането на бръчките;

Риган, екстракт: притежава мощно анти-оксидантно действие, предпазва кожата от действието на свободните радикали;

Роза, конкрет: изключително богат на биологично-активни компоненти; наред със силните си анти-бактериални, анти-микотични и противовъзпалителни свойства оказва и биостимулиращ ефект върху всички структури на кожата; стимулира регенеративните процеси в епидермиса и дермата;

Розмарин, екстракт: действа анти-септично, противовъзпалително и тонизиращо;

Розмарин, етерично масло: действа анти-септично, общо тонизиращо и стимулиращо, укрепващо сърдечната дейност;

Ружа, екстракт: действа омекотяващо и противовъзпалително, стягащо;

Салвия, екстракт: действа овлажняващо, тонизиращо, епителизиращо и анти-септично;

Салвия, етерично масло: общо стимулиращо, еуфоризиращо и противовъзпалително действие, стимулира производството на естрогени;

Сладък корен, екстракт: оказва подчертано успокояващо, омекотяващо и противосърбежно действие, успокоява чувствителната и проблемна кожа поради съдържащата се 18-бета глицеритинова киселина;

Слез, екстракт: омекотяващо, овлажняващо и стягащо действие;

Смрадлика, масло: притежава мощно анти-бактериално и анти-микотично действие, оказва силно адстрингентeн eфект и подтиска функцията на потните жлези;

Соя, масло: растително масло, което лесно попива в кожата, стимулира клетъчната обмяна и хидратацията, регулира функцията на мастните жлези, възстановява кожния тургoр;

Сяра: класическо анти-себорейно средство, действащо противовъзпалително, противопаразитно, кератолитично, разнасящо възпалителните инфилтрати, редуциращо и противосърбежно;

Трицветна теменуга, екстракт: изразено противобръчково и тонизиращо действие;

Титаниев диоксид: микронизиран минерал, осигуряващ ефективна широкоспектърна защита от UV и  IR слънчеви лъчи - “физичен филтър”;

Урея: участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства; в по-големи концентрации действа кератолитично (излющващо);

Фенил триметикон: омекотява кожата, създава копринено усещане;

Хвощ, екстракт: оказва тонизиращо и стягащо действие;

Хизоп, етерично масло: оказва общо подсилващо и стимулиращо действие, засилва кръвообращението, подпомага оздравителните процеси в организма;

Хмел, екстракт: тонизира, почиства мазната кожа и свива порите;

Циклометикон: транспортира активните съставки до всички слоеве на епидермиса и създава усещане за кадифена мекота на кожата;
Циклометикон и диметикон: образуват върху кожата защитен филм, устойчив на минерални масла и техните производни;

Цинков окис: поглъща излишните мазнини, подсушава кожата с лекия си адстрингентен ефект, действа анти-септично, противовъзпалително и противосърбежно;

Цитронела, етерично масло: действа общо тонизиращо и противовъзпалително, освежаващо, анти-бактериално и анти-микотично;

Чимшир, естракт: овлажнява, омекотява и успокоява кожата;



 Hug

Общи условия

Активация на акаунт