козметиката на ТАЛОДЕРМА - 2

  • 82 320
  • 538
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 761
Веси,я дай на майките инфо за опасните съставки в слънцеза6титните ви продукти,4е съветва6 да си мажат де4ицата без нужда.
Ина4е за големите продажбите го знаем.
Ако ви продават и в немски Кауфланд-ооооо,6те разгледам най-подробно тези "добри продукти".

# 256
  • Мнения: 144
Веси,я дай на майките инфо за опасните съставки в слънцеза6титните ви продукти,4е съветва6 да си мажат де4ицата без нужда.
Ина4е за големите продажбите го знаем.
Ако ви продават и в немски Кауфланд-ооооо,6те разгледам най-подробно тези "добри продукти".



Omega, никой не те кара да гледаш детето си по начин, който ти самата не приемаш. Остави и хората да направят своя избор.
Защо пишеш в тази тема, след като не приемаш обсъжданото тук?!
Никой във форума няма нужда от такава жлъч; тук пишем и четем с намерение да се разведрим, а не да трупаме негативизъм.

Желая ти приятен ден  Peace

# 257
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравей Веси! LaughingВиждам, че ве4е си се върнала и бързам да се похваля- съветите,които ми даде за моята кожа и каква козметика трябва да ползвам се оказаха сполучливи- кожата ми никога не е била в по-добро състояние  bouquet Продължавам все така!И естествено имам питанка  Thinking Ексфолиантът с кафява захар на AVON за каква кожа е? Може би не си спомняш, моята е мазна, предразположена към акне. Искам да си го взема, но реших първо да попитам теб. Мерси Laughing

# 258
  • Мнения: 1 254
Здравей Веси! LaughingВиждам, че ве4е си се върнала и бързам да се похваля- съветите,които ми даде за моята кожа и каква козметика трябва да ползвам се оказаха сполучливи- кожата ми никога не е била в по-добро състояние  bouquet Продължавам все така!И естествено имам питанка  Thinking Ексфолиантът с кафява захар на AVON за каква кожа е? Може би не си спомняш, моята е мазна, предразположена към акне. Искам да си го взема, но реших първо да попитам теб. Мерси Laughing

 Grinning Все такива неща да се чуват  Hug
Много се радвам!
Открих първия ти постинг от 18.04. - доста бърз ефект имаш - браво! Мисля, че с ексфолианта с кафява захар проблеми не би трябвало да има - подходящ е. Ексфолиирай веднъж седмично, понеже все пак третираш с хума с камфора и лавандула  Peace

  bouquet кожа!

# 259
  • Мнения: 1 254
а някоя вълшебна отвара против комари знаеш ли?по лицето не мога да се намажа с репелент-не че не съм пробвала  Mr. Green  ама адски сърби:sick:
Лавандула!!
Ако ти се намира масло от лавандула - намажи само пъпките. Розова вода, ако имаш, пак успокоява. А лавандулата ги и прогонва.
 Peace
направо с масло от лавандула ли да се мажа? искам да не ме хапят bouquet

Ами да, можеш, но не прекалявай с лавандулата - да не се алергизираш от извънредни количества!  Peace За тялото репелента е добре. По принцип и за лицето няма проблем. Можеш да си запариш лавандулка и да я сложиш в едно празно спрейче - но ще трябва да пръскаш на място и по-често  Grinning Иначе - тя си ги отблъсква гадинките.

# 260
  • Мнения: 1 153
А какъв гел за миене не лице има,моята кожа е мазна и имам малко акне ,трябва ми ежедневен гел,който да премахва и грима и на колко лева е?

# 261
  • Мнения: 1 254
Искам да попитам в Димитровград къде мога да намеря козметиката ви???
И аз имам същия въпрос

 Peace здравейте
Ето няколко аптеки в Димитровград:

дрогерия АНЕЛ
бул. "Г.С. Раковски" 19

Генев ЧА
бул. "Трети март" 9-А

Даная Медика ЧА
бул. "България" 1

Дукова ЧА
ул. "Христо Ботев" 41

Здравкова ЧА
бул. "Димитър Благоев" 17

Има и други, но тези са зареждали най-скоро и най-редовно Wink

 Hug

# 262
  • Мнения: 1 254
Здарасти Веси, а пък аз имам един такъв въпрос: Каква е разликата между лосион за лице и тоник за лице?И може ли вечер вместо тоник да използвам лосион?
Благодаря?

здравей!
Разликата е в начина на използване и предназначението.
Тониците са продукт, който в най-общия случай трябва да имат "свежо" количество активни съставки. След нанасяне тоникът не се измива, а остава върху лицето, под основния продукт, за да освежи, овлажни, тонизира кожата и дейдтва допълващо със съставките си на основния продукт.
Лосионите по-често са продукт, който е предназначен да престои на лицето за по-кратко време, в зависимост от проблема, който третира. Например избелващ лосион би стоял на лицето 15-30 мин и след това се отмива. Лосион за омазняване на кожата също, например. А би могло и цяла нощ да стои. Зависи от продукта  Peace Ако ми кажеш по-конкретно, ще мога и аз да ти отговоря по-точно.
В някои козметични серии наричат лосион просто продукт, който е с по-течна консистенция (например за мазни кожи), за да не е крем, но той се нанадя вместо крем.
Така, че, кажи моля те, какъв продукт имаш предвид?  Peace

 Hug

# 263
  • Мнения: 522
Искам да попитам в Димитровград къде мога да намеря козметиката ви???
И аз имам същия въпрос

 Peace здравейте
Ето няколко аптеки в Димитровград:

дрогерия АНЕЛ
бул. "Г.С. Раковски" 19

Генев ЧА
бул. "Трети март" 9-А

Даная Медика ЧА
бул. "България" 1

Дукова ЧА
ул. "Христо Ботев" 41

Здравкова ЧА
бул. "Димитър Благоев" 17

Има и други, но тези са зареждали най-скоро и най-редовно Wink

 Hug



Благодаря много  Hug

# 264
  • Мнения: 1 254
А какъв гел за миене не лице има,моята кожа е мазна и имам малко акне ,трябва ми ежедневен гел,който да премахва и грима и на колко лева е?

Гелче за сега нямаме. Ще има към новата серия за мазна и акнеична кожа  Peace, но тя няма да е на пазара скоро.
Но гелчетата не са задължителни за мазна и смесена кожа (в смисъл, че измивния и почистващ ефект на мляко за типа кожа е еднакъв). Явно мазните кожи предпочитат по-"сухо" усещане  Peace Така ли е? Аз само си предполагам понеже .....
Но млякото за мазна и смесена кожа си почиства и грим - никакъв проблем. С екстракти от Лавандула и Репей е  Peace

  bouquet кожа!

# 265
  • Мнения: 1 153
  bouquetмерси   bouquet

# 266
  • Мнения: 216
Здарасти Веси, а пък аз имам един такъв въпрос: Каква е разликата между лосион за лице и тоник за лице?И може ли вечер вместо тоник да използвам лосион?
Благодаря?

здравей!
Разликата е в начина на използване и предназначението.
Тониците са продукт, който в най-общия случай трябва да имат "свежо" количество активни съставки. След нанасяне тоникът не се измива, а остава върху лицето, под основния продукт, за да освежи, овлажни, тонизира кожата и дейдтва допълващо със съставките си на основния продукт.
Лосионите по-често са продукт, който е предназначен да престои на лицето за по-кратко време, в зависимост от проблема, който третира. Например избелващ лосион би стоял на лицето 15-30 мин и след това се отмива. Лосион за омазняване на кожата също, например. А би могло и цяла нощ да стои. Зависи от продукта  Peace Ако ми кажеш по-конкретно, ще мога и аз да ти отговоря по-точно.
В някои козметични серии наричат лосион просто продукт, който е с по-течна консистенция (например за мазни кожи), за да не е крем, но той се нанадя вместо крем.
Така, че, кажи моля те, какъв продукт имаш предвид?  Peace

 Hug

Просто се чудех дали тоника да не го заменя с лосион против акне, но явно не е удачно.... newsm78. Кожата ми е мазна и предлазположена към акне, даже честичко ми излизат пъпчици, всякакви, с връхчета, мастни, черни точки. 

# 267
  • Мнения: 1 254
Просто се чудех дали тоника да не го заменя с лосион против акне, но явно не е удачно.... newsm78. Кожата ми е мазна и предлазположена към акне, даже честичко ми излизат пъпчици, всякакви, с връхчета, мастни, черни точки. 

уууу  newsm78, ясно. Ами не му мисли, а минавай на варианта хума + масло камфора (3-4 капки) +масло лавандула (3-4 капки) през ден поне първите 2 седмици например Wink после, по-наредичко...

 Peace

# 268
Здравй,Веси аз искам да попитам за маслото от камфор не мога да го открия никъде и  в аптеките казаха че не са имали такова купих си масло от лавандула нз българска роза но не знам дали е дермален разтвор и какво да го правя ако не е много искам да си направя маската която ми препоръча но като не мога да намеря камфора ми е трудно направис си 1 маска с хума малко лавандулово масло и масло от чаено дърво какво мислиш как ти се струва?На арената търсих и антицелулитния но вас ви нямаше там а и в лечител го нямаха ще го има ли скоро благодаря ти за безценните съвети newsm10 newsm53

# 269
  • Мнения: 1 254
Здравй,Веси аз искам да попитам за маслото от камфор не мога да го открия никъде и  в аптеките казаха че не са имали такова купих си масло от лавандула нз българска роза но не знам дали е дермален разтвор и какво да го правя ако не е много искам да си направя маската която ми препоръча но като не мога да намеря камфора ми е трудно направис си 1 маска с хума малко лавандулово масло и масло от чаено дърво какво мислиш как ти се струва?На арената търсих и антицелулитния но вас ви нямаше там а и в лечител го нямаха ще го има ли скоро благодаря ти за безценните съвети newsm10 newsm53

Здравей и извинявай много, че пропуснах да ти отговоря  Peace
Комбинацията лавандула и чаено дърво си е супер  Flutter Но като цяло те се препокриват като действие. Лавандулата е Чаеното дърво на нашите географски ширини  Grinning Като аромо-терапевтичен ефект не се препокриват (струва ми се), но като действие върху кожата - да. Хума + лавандула + чаено дърво - чудесен противовъзпалителен продукт!
Камфората в случая се добавя за засилване на метаболитните процеси, ако проблемът е акне или опдчертано възплаителни процеси, а ако кожата определено се омазнява - подпомага антисеборейно лавандулата  Peace Ако ми кажеш от кой град си, мога да ти кажа адреси на аптеки, които зареждаме, а и да пусна тук справка конкретно масло Камфора кой е поръчвал ....
Рубедерм - 9 вече е в мрежата от 2-3 седмици. Взехме фолио. И за него мога да ти кажа по същия начин къде е зареждан. Но кажи града!  Peace

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт