И стана тя каквато стана. Манолова - омбудсман

  • 5 394
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Аз пък се зарадвах. Мая е голяма мърморана, досадница, но и много оправна жена.

# 31
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 9 294
То по-лошо има ли накъде? Те по-добре някой ром от ул. да бяха хванали, отколкото Маноловата. Отвратителна, злобна женица. Веднъж имах случаен личен контакт с нея, не искам повече да я чувам или виждам.

# 33
  • Мнения: 1 232
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
    Joy Joy Joy Ангел Найденов    Joy Joy Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 9 294
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
   Joy Joy Joy Ангел Найденов    Joy Joy Joy
hahaha hahaha  hahaha
Мхм и още полвината от мъжкото население на България

# 35
  • Мнения: 744
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
   Joy Joy Joy Ангел Найденов    Joy Joy Joy
hahaha hahaha  hahaha
Мхм и още полвината от мъжкото население на България

Надали, едва ли има толкова мераклии, не че ще ги върне  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 303
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
Не знам какво точно е оправила Мая Манолова, но е интересно с какво запомнихте предишния омбудсман Константин Пенчев?
Аз колкото и да се напрягам, май с нищо.

# 37
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
Не знам какво точно е оправила Мая Манолова, но е интересно с какво запомнихте предишния омбудсман Константин Пенчев?
Аз колкото и да се напрягам, май с нищо.

И в такъв случай смяташ ли, че е оправна?  newsm78 Въпросът ми беше към другата съфорумка, но щом държиш да си кажеш мнението към моя въпрос...

Ето тук можеш да прочетеш за работата на Пенчев през мандата му:
http://www.ombudsman.bg/

# 38
  • Мнения: 4 303

Вселена, понеже ме питаш, да ти кажа: Да, смятам, че след 5-6 години, това, което е свършила ще бъде много повече, защото има хъс в нея, отколкото предишния омбудсман.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 701
И какво точно е оправила тази оправна жена?  newsm78
Не знам какво точно е оправила Мая Манолова, но е интересно с какво запомнихте предишния омбудсман Константин Пенчев?
Аз колкото и да се напрягам, май с нищо.

Със същото ще запомня и Мая Манолова,а именно с нищо.

# 40
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Вселена, понеже ме питаш, да ти кажа: Да, смятам, че след 5-6 години, това, което е свършила ще бъде много повече, защото има хъс в нея, отколкото предишния омбудсман.

Е, какво значение има нейният хъс, след като дори ти самата твърдиш, че не знаеш какво е направила досега, т.е. резултата от нейния хъс досега е нула.  newsm78

# 41
  • Мнения: 4 303
Резултатите и сравненията след 5 или 6 години. Все пак досега не е била омбудсман и не може да се сравняват.Нейният хъс ще даде или не резултат тогава.
Сега може би е дал резултат само в това да я изберат.

# 42
  • Мнения: 22 867

Резултатите и сравненията след 5 или 6 години. Все пак досега не е била омбудсман и не може да се сравняват.Нейният хъс ще даде или не резултат тогава.

Животът ни ще мине да ги чакаме да дадат резултат, те и сега дават, ама само за лично ползване е.

Сега може би е дал резултат само в това да я изберат.

Сега са дали резултат политическите игрички, шмекерлъци и договорки.

Според мен, изобщо не е за това място, единствения резултат от нея е кашата с бюлетините, дето забърка в деня на изборите. За друг такъв с положителен знак не се сещам, а все пак е в политиката от идването на демокрацията. Ама то да беше само тя...... ooooh!

Все от blitz.bg, два свята, като две успоредни прави, никога няма да се пресекат.

http://www.blitz.bg/news/article/352588

http://www.blitz.bg/news/article/351926

# 43
  • Мнения: 3 626
Мръсен,  червен комунистически боклук! Избивали интелектуалци и будни българи за да яхнат властта,  както баба Яга яха метлата! Нека Бог да ги съди тези безбожници и алчни за власт твари!

# 44
  • Мнения: 9 865
Като една съвременна версия на Цола Драгойчева ми е тази видна активистка, омбуЦманка. Нахално и шумно, как да не бъде запомнено?!

Общи условия

Активация на акаунт