Сладкарничка за книги - тема 50

  • 23 852
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 811
Привет банда, аз днес го раздавах кифленски - масж, козметик, шопинг... Карах като изоглавена 100 и кусур километра, за 2 тениски, да не съм капо. А то пече ли пече. Като си тръгвах колата показваше 45С, дори имаме предупреждение да не излизаме навън до 7 часа.
Уж не бях на работа, ами 100+ имейла, че и отговорих.
Утре релакс, с книга, на плажа

# 61
  • Мнения: 1 829
Добро утро  Hug

Гиговче, багажа сигурно е готов така, че весело изкарване на почивката и активно да си починеш  Crazy

Нези, дано капките помогнат  Hug

Във Варна освен хубава среща гледам, че и подаръци са летели  Heart Eyes Като видях опаковката на Зори и ми се доплака за моето другарче, аз хич не мога да опаковам и закова всичко ще е голичко е нещо жълто  Blush

Зори, браво и за страхотната опаковка и за самия подарък  Heart Eyes

Мария, честито ти подаръче на теб  Hug

Най-накрая снощи и тук поваля, разхлади но и много градушка падна и цветята ми на двора са мазало. Днес ще ходим на вилата да правим зимнина  Tired

Много спокойна и слънчева събота ви пожелавам  Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 13 517


"Ние не помним дни, помним моменти..." – Чезаре Павезе

Пожелавам ви прекрасни моменти  Hug Хубав ден!

Нели, от 29 нещо те чака в пощата  Whistling
Скрит текст:
Скрит текст:
PS42670004JUH

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 09:00 от Десиссслава

# 63
  • София
  • Мнения: 6 210
ДУ, момичета!
През седмицата не мога да отлепя, а днес станах рано  ooooh!.

# 64
  • София
  • Мнения: 10 858
Деси, благодря за това събуждане  Hug пожелавам си го Heart Eyes
Нези, да не и пада рязко захарта? Изследваха ли кръвна захар?

# 65
  • Мнения: 10 698
ДУ  Hug

Благодаря за кафенцето, Деска  Hug

Весело море на Гиговчето  Grinning

Ние сме на вилата, след малко ще къпем Ари. Много е смешна, усеща, че нещо й се готви и се е снишила една такава, гледа да не се набива на очи Joy

Хубав ден, момичета и да си починете  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 5 369
Добро утро!
Всички знаете,че вчера се видяхме с Гигова.Нямам думи да опиша,колко бях развълнувана!
Прекрасна сладурка!Нежна,фина.Жалко,че беше за кратко,но тези пет минути не бих ги дала за нищо на света!

# 67
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Добро утро! Hug

 Хладен и свеж е денят при нас, опита се да повали снощи, но слабо, но пък освежи. Наспах се бързо  и добре, кафето не ми стигна обаче. Ще си взема от Дескиното.

Деска, получих още в сряда пакетчето, мила. Писах и показах снимка в групата, а  не си видяла. Много ме зарадва, благодарна съм ти от цялата си душа, не само за книгата, и за детайлите, и за жестовете на внимание.  Hug Heart Eyes Heart Eyes

 Пожелавам ви хубави почивни дни, момичета!   bouquet

# 68
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Миле, благодаря че се погрижи за темичката   bouquet
Деси, мерси за фрапето!
Вчера пих едно и после едвам се замъкнах на срещата  ooooh!, като се разтреперах,,,

Момичета, да споделя и аз за емоциите от срещата:аз по принцип трудно изразявам чувства и емоции, но ще се опитам:
Много, много се радвам, че се запознах с Кали! Hug Мимето си я познавам  Hug  Много исках да се запозная и с Лу, но за съжаление тя не успя да се присъедини, но се надявам скоро и нея да прегърна!
Беше ми изключително приятно и се чувствах сред свои, все едно бях сред семейството си. Вие си я познавате Кали, аз много си я харесах!Ще ми се да можех по-често да съм в тази прекрасна компания!
Аз лично се чувствах много неудобно при отварянето на подаръка на моето другарче,,, емоцията на живо е съвсем различна. През цялото време ми беше сконфузно и се чудех дали наистина й харесва това, което съм й избрала. Естествено те ме видяха с кашончето още когато се присъединих, но на мен ми беше леко зле от едно фрапе, бях със сърцебиене и разтреперана, викам си,,,малко да ми поотмине, че може от емоция да ми стане по-зле. После се опитах да изчакам Лу - да се присъедни, че да не я изключиваме от емоцията. Като видях, че явно няма да успее да дойде и си казах: Няма вече на къде, сега или иначе кога?! Мим, извинявай ако съм те накарала да чакаш много  Embarassed
Кали, веднага правеше снимки (докато Мим разопаковаше), за да ви направи съпричастни на емоцията, а аз исках да потъна под масата , незнам защо така  Blush Неудобно ми беше  Blush

Вече чакам с огромно нетърпение следващата ни среща! Мариетка, Нели,,,много ще се радваме, ако се присъедините и вие! На 4 или 5 август ще е, зависи от Точито и Сливчето! 

Прегръщам ви момичета  Hug Дано един ден да се запозная с всички ви! Дотогава пратих прегръдки по Кали, а втора порция ще пратя и по Сливчето!  Hug


# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 13 517
Нели извини ме, пропуснала съм, че си писала и се притесних. Надявам се да ти хареса книжката.

# 70
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Зори,  Heart Eyes! Ако е писано, ще стане.  Peace



 
Нели извини ме, пропуснала съм, че си писала и се притесних. Надявам се да ти хареса книжката.

Деска, благодаря ти!  Hug Книгата ми харесва, чела съм я, но това да не те притеснява.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 18:03 от Neli M*

# 71
  • Мнения: 5 776
Такааа, и аз да си кажа за снощи, беше прекрасно, прекрасно!!!!
Емоцията е голяма, компанията беше страхотна! Зори, мило другарче, напълно излишно се притесняваш, толкова се зарадвах на всичко, че нямам думи да го опиша, децата също! Мноооого радост ми донесе  Hug Hug Hug
Чакането изобщо не беше мъчително, защото така се заприказвахме  Laughing
Мога да похваля и на Кали половинката, който търпеливо се занимаваше с мъниците, докато ние си бърборехме  Grinning

ПП: Пуснах голяма поръчка с книги преди малко, а една от списъка ми преди това случайно я мярнах в кош с намалени книги на алеята  Grinning

# 72
  • Мнения: 10 698
Ох, да ви кажа разбирам емоциите и притесненията на Зорито   Rolling Eyes
Всички вече знаят, че и аз ще подарявам лично, face to face. И започвам меко казано да се притеснявам  Embarassed
Ако много се притесня, ще дойда на срещата с празни ръце, а подаръка ще пратя по пощата и ..готово  Party
Но тогава няма да е айрянена срещата....  Crossing Arms уф, имам още малко време, ще го мисля  Mr. Green

Зори, твоите подаръци са страхотни  Heart Eyes Hug

Куче изкъпано, изсушено, сресано, бяло и добро! То винаги е добро  Heart Eyes а сега, след цялата процедура и уморено  Joy
Барбекю направено и изядено   chef ракия поморийска и вино бяло - изпити    bowuu
Сега съм се опънала на сянка и май ще подремна Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 6 210
Много е вълнуващо и аз също разбирам емоциите. Имала съм щастието два пъти лично да го изпитам - с Мижи и с Кали.
Аз от друго се притеснявам, не се смейте! Вече категорично съм решила, че другарчето ми е от София и ще се видим другата седмица. С две думи, ако ме спипате да ви ровя из торбите, не ме съдете строго  hahaha.
Пфу, пак стана топло  ooooh!. Свършиха ми цигарите и разни други работи имах за пазаруване, та излизах за малко - ми жега е. Утре ще обикалям за бански. Нито знам какъв модел ми се носи, нито нищо. Ще разчитам нещо да ми грабне окото.

# 74
  • Мнения: 10 698
Венка, в Seven Seconds онзи ден гледах, че има намаления и доста свежи модели бански  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт