Изгубени координати на майстор - Ники

  • 1 157
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

Преди няколко години един майстор, който работи много качествено и чисто, ни сложи плочки около камината, но за съжаление сме му изгубили координатите, искаме да го намерим и отново да ползваме услугите му. Казва се Николай, млад е, завършил е каменоделство, живее близо до София, беше споменал, че прави каменни огради и камини на вили. За съжаление нямам повече инфо за него. Ако някой също има удоволствието да го познава и му пази координатите, моля да ми ги пратите!

Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 22 867
Без да съм сигурна, че е същият, просто случайно попаднах на тоя Николай, при търсене на други майстори, на контакти има телефон и имейл, може да проверите, току виж се оказал търсения............е, може и да не е. Simple Smile Peace

# 2
  • Мнения: 778
Да не би да имаш предвид Ники Николов?
Колата му е със старозагорска регистрация...?

# 3
  • Мнения: 4
Без да съм сигурна, че е същият, просто случайно попаднах на тоя Николай, при търсене на други майстори, на контакти има телефон и имейл, може да проверите, току виж се оказал търсения............е, може и да не е. Simple Smile Peace

Благодаря, и аз попаднах на тази информация, не знам каква му е фамилията, но за съжаление телефонът не е валиден, а на имейла писах преди месец и нямам отговор.

# 4
  • Мнения: 4
Да не би да имаш предвид Ники Николов?
Колата му е със старозагорска регистрация...?


Не знам фамилия, но си носеше сака на ръка, не помня да имаше кола.

# 5
  • Мнения: 2
вижте мили майки аз си направих ремонта при майстор Миро и е много много добър телефона му е 0879605923 ако имате нужда от смяна на плочките
има си сайт които можете да разгледате
РЕМОНТИРАЙ БАНЯТА.bg ili
facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100005716098362

Общи условия

Активация на акаунт