Искам да кажа ... (48)_03.08-09.08

  • 47 625
  • 884
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 304
Жаки, не е ЧАК толкова далече Ринг мола. Правилно са ти казали, че Парадайз е по-близо, но пък аз не го харесвам него  Laughing
В събота бях в ДКК-то, слава богу, не за мое дете - водихме сина на шефката ми американка с възпаление на ушите и ходих да им превеждам. После ходих до ИКЕА, което е до Ринг мола и бързичко стигнах.

# 16
  • Мнения: 10 874
Екстра си е. Да има къде да си пишем.
Да, аз водена от тази идея се захванах сега, защото никой не каза, че би се заел, а ми се искаше темата да продължи. Peace

Джули, успех на Ени днес! Hug
Жаки, успех и на твоята дъщеря! Hug
Мерида, отсега стискам палци и желая много късмет! Hug

За картинката - по принцип каквато и да е, е ясно, че няма как да се хареса на всички, но аз да попитам все пак, може някой да е намерил по-подходяща. Жаки ми даде насока да търся жени, които си говорят, но нито една такава картинка не ми хареса.

Усмихнат и успешен слънчев понеделник желая на всички! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 5 606
Добро утро и усмихната седмица!  Hug
Жаки, успех днес!  Hug Не е далече Ринг мол от Зоологическата, на десетина минути.
Стиснати палци за всички, които имат нужда.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Иска ми се радикална промяна във външността ми. Искам татуировка. Обаче не знам дали след година, след 5 години още ще я искам.

# 19
  • Мнения: 1 525
Ооо, Янтра Simple Smile познато чувство!

# 20
  • Мнения: 10 874
Иска ми се радикална промяна във външността ми. Искам татуировка. Обаче не знам дали след година, след 5 години още ще я искам.
Поздравления за смелостта! Hug
Моят съвет е да поживееш известно време с мисълта за татуировка (и идеята за нея) и тогава да решиш. Аз бях на 20, когато реших, че искам, даже си бях наумила две и отлагах ли отлагах във времето, едва тази година (значи 6 години по-късно) си направих и съм щастлива, че не избързах, защото успях да си изпълня и двете желания (плюс новото - името на дъщеря ми) в една татуировка. Ако ги бях направила по-рано, тази щеше да ми е трета и по всяка вероятност последна, защото не си падам по прекалено изрисувани хора. Blush Сега всеки ми казва, че съм щяла да се зарибя и нямало да остана само с тази, но вече мина половин година, откакто я направих и нямам дори желание за следваща. А ако все пак се появи желание, пак смятам да го оставя "да отлежи" във времето и тогава да действам.

# 21
  • Мнения: 15 043
Малко снимки от събота.
Скрит текст:






Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 11:22 от Sunny29

# 22
  • Мнения: X
Лале, благодаря за темата!  bouquet

Янтра, решила ли си каква точно татуировка искаш? Или за момента е просто идея?

Аз нямам татуси и не бих си направила. Хич не съм фен на болката пък и знам, че рано или късно ще ми омръзне.

Успешна седмица, дами! И късмет на всички, които имат нужда!

# 23
  • Мнения: 4 892
Жаклин, Ринг мол никак не е далеч от Зоо-то.
Още повече, че то има два вход/изхода. Този, на който ще сте вие епо близо до Ринг. Качвате се до Околовръстното, на ляво по него и за 2 мин. сте там. Другият вход действително е по-близо до Парадайз.
И в двата има от стандартните забавления за деца.
Успех на прегледа днес.
На Ени отново  Praynig и на Лина.

# 24
  • Мнения: 4 841
Два пъти си пиша мнението, и не мога да го публикувам  Rolling Eyes

Лека седмица и успех на всички, каквото и да ви предстои   bouquet

Янтра, защо не си сложиш временна татуировка? Има много успешни, направо като "истински", поноси я, и ще можеш да прецениш, дали НАИСТИНА е за теб тая работа.

Аз радикалните промени ги правя чрез косата - като сменя цвета, дължината, формата - ето ти напълно нов човек, със съвсем различно излъчване  Laughing А и при неуспех, щетите са лесно поправими, в най-лошия случай - в рамките на един-два месеца, докато израсте.

Леки промени в стила на обличане също. Дори само леки отклонения в цвета и добавянето/премахването на аксесоари могат да донесат усещане за радикална промяна.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз пък от един месец се чудя дали да не си пробия пак ушите. От татус се отказах. Всички ме убеждават, че няма да издържа на болката, че там където искам била много силна.

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Лале Hug
Успешна седмица, момичета!

Съни, готини снимки!

Ние починахме малко и се поплацикахме на морето. Сега - на работа Crazy

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добр'утро,групата  Hug!

Искаааам си колата  Crossing Arms.Като затворник съм и се вкисвам вече качествено и задълго  Thinking.Котката врещи,иска на разходка  ooooh!.Моите се изнесоха на тенис лагер и по задачи и ме отсвириха да се ширя дОма ,пак  Tired.Аз пък искам да поизляза,ама...мноУ сложно.

Жаклин, успешен преглед  Peace.Ринг мол не е далеч от Зоологическата градина (с кола,разбира се).Има хубав детски център там- с батути,пързалки и подобни, ресторант Виктория.Не е лош търговският център  PeaceА,и картинг,разбира се,ако сте любители  Wink

Бърди,избра ли  безсмислен и ненужен подарък  Laughing?

Лале,благодарско,че се нави да заместиш Лиляна   bouquet.Идеално си е  Peace!

# 28
  • Мнения: 2 457
Янтра, каква муха пък ти е влезнала  да правиш татуировки?  Simple Smile Нужда от промяна ли имаш?
Цвети, обеци е нишо работа , можеш винаги да ги махнеш, сменяш и пр. Татуто е друга работа, аз не съм за.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 053
Лаленце, чудесно си се справила.
Sunny, направо си го представих, как ли щеше да те гледа женичката?
Sophi, подхода ти е много грешен, трябваше първо да изпиеш виното и тогава да боядисваш, щеше да ти върви по-леко четката, а и резултата можеше да те изненада  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт