Искам да кажа ... (48)_03.08-09.08

  • 47 639
  • 884
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 141
А, то не че е нещо кой знае какво.
Скрит текст:
Преди няколко години исках да си купя сутиен за лятото. И си намерих- красив, удобен, тънък и напълно прозрачен. Усетих се, чак като се прибрах в къщи, че би ми вършил работа само ако работя в бардак. Още преди да прочета във ФорОма, си знаех, че зърна да се очертават под блузата не е добра идея. Последните дни все ми е топло, и днес реших да съм с него. Подбрах не тясна, тъмна и шарена блуза, и заминах на работа. Включих кафе машината, и даже не я изчаках да загрее съвсем. Видях, че излиза пара откъдето не трябва, но реших, че все едно кафе ще направи, после щях да си извадя друга. Пуснах я, и навсякъде се разхвърча вода, пара и кафе. Цялата предница на блузата ми мокра и в кафе. Тръгнах да се измия, през нощта явно водата е спирала, и е имало въздушна възглавница. Водата каза Пуф, и още повече се намокрих. Преди няколко дни си купих бял потник, който все забравях да сваля от колата. Набързо се премених с него. Като се погледнах в огледалото, все едно се бях запътила към конкурс мокра фланелка, сутиена влажен, потника се лепнал за него, и всичките ми прелести на показ. Натъпках няколко салфетки на стратегическите места, да ама сега 2 бели правоъгълника се виждаха. Докато ми изсъхна тениската стоях с един ватиран суитчер  на мъжа ми.

# 871
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Силви, с глас се смея на историите ти.  Hug

# 872
  • Мнения: 9 578
Силве  Laughing Ако се сетиш за други куриози разказвай,моля те Praynig Отдава ти се  Hug

# 873
  • Мнения: 2 141
Само да кажа, че доста време ми отне да гледам със самоирония на всичко което ми се случва.
Особено на тийнейджърските изцепки.
Скрит текст:
Ама не ме надъхвайте, че да не ви разказвам за първия път когато май правих секс. Само да кажа, че колкото и да звучи романтично- Аз ще съм му първата, а той на мен първия, не е добра идея да го правите когато и двамата сте виждали голи представители на противоположния пол само в „Мъжът и жената интимно“

# 874
  • Мнения: 13 033
Хахахахах, Силве, моля те, кажи, бе! Пукнах се от смях Joy

# 875
  • Мнения: 3 868
Хахаха, ох бе Силвия, имай милост.

Мър  Hug

# 876
  • Мнения: 13 033
Вани, ти не се хили много с операцията:) Как си днес, ставаш ли? Утре ще е много по- добре!

# 877
  • Мнения: 3 868
Ставам, ама много боли. Утре ще е по-добре, да.

# 878
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Силви, много добре разказваш. С такова настроение ме зареждаш  Grinning.

# 879
  • Мнения: X
Ставам, ама много боли. Утре ще е по-добре, да.


Като махнат конците ще ти олекне. Опъват гадно, но силната болка отшумява след втория-третия ден.

# 880
  • Мнения: 2 141
Няма нищо пикантно.
Скрит текст:
На преклонните почти 18 съм. Всички около мен говорят колко хубаво нещо е секса, светлини, фойерверки и така нататък. Години по-късно се установи, че по-голямата част са си фантазирали де. Влюбена съм от няколко месеца. За втори път. Първия вече го знаете. Сега е споделено. Идва лятната ваканция и ще стоим цяло лято на село. Въпросния възлюбен живее през 2 къщи от нас. И има рожден ден 2 седмици след започване на ваканцията. Чудих се какво да му подаря, и измислих- себе си  Simple Smile В„Мъжът и жената интимно“ пишеше, че противозачатъчните дават 98% предпазване от забременяване, а презервативите 95%. Като си знаех каква съм, ако използвам единия метод, ще стане издънка, затова се запасих с хапчета и презервативи. Как не припаднах от срам в аптеката, и колко пъти влизах и излизах докато уцеля вътре да няма никой не помня. Започна ваканцията, отиваме си на село, много се обичаме, а и той е много романтичен. Една тайфа ходехме на баира където хората си оставяха магаретата да пасат да ги яздим, а той на мен избираше най-кроткото. Държахме се за ръце, гледах го в очите(и той със сини, като предния), возеше ме на рамката на колелото си, береше ми най-зелените джанки защото такива обичам. За секс не напираше, но аз вече бях решила. Отидох у тях един ден да го уведомя, на коя дата аз ще съм негова. Заварих го да плаче, защото и двата му хамстера (мъжкия се казваше Силвия, женския като него, явно не сме могли правилно да им определим пола когато сме ги кръщавали) ги беше изяла котка. Реших, че не е уместно да  съобщя голямата новина, и отложих за вечерта. Дойде вечерта, казах му, той се сепна, пребледня, почервеня, и 2 дена не го видях. После каза добре де. Подробности по нататък няма да разказвам, но както писах и преди -„Аз съм му първата, той на мен първия“ не е добра идея

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 00:25 от Cилвия

# 881
  • Мнения: 10 874
Силве, и аз съм ти фен, да знаеш! Laughing Hug
Ако имаш още истории - точно тук е мястото! Mr. Green
О, докато напиша и ти си готова. Само така!!! Hug

Едит: hahaha изплашила си момчето, бива ли така?! Joy Joy Joy

# 882
  • Мнения: 9 487
Силве, абсолютен фен съм ти  Joy

# 883
  • Мнения: 4 892
 Joy Силве!

# 884
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт