Мирише ли на гадно гелът от алое вера?

  • 3 172
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 385
Здравейте, получих доста неприятно слънчево изгаряне и си купих гел от алое вера 96 %, на ето тази фирма:
http://bilki.bg/asam-masazhen-gel-aloe-vera-96-100-ml.html
И преди съм ползвала гел от алое, но 100%, закупен от Тайланд и не ми е направило впечатление да мирише, а този продукт от линка, мирише потресаващо! Адски неприятна миризма.... Ако някой е ползвал такъв, споделете моля дали и вашия така мирише или този нещо е развален и извън срок на годност. По принцип на опаковката е нарисуван срок на годност 12 месеца след отварянето.
Ще се радвам да изкажете мненията си. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 448
Не знам за този гел, но аз имам растението. Когато отрежа листо, за да отделя гела на мен също не ми мирише приятно....Мирише  малко като на изгнила краставица  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 096
Да, аз имам гела на Кройтерхоф, в срок на годност е и мирише странно, накиселява. Лично на мен не ми е неприятно, защото предпочитам природни миризми пред парфюмните композиции в козметиката, а точно в този продукт няма добавени изкуствени аромати.

Ползвайте го спокойно, действието му е много добро.

# 3
  • Мнения: 913
И аз имам същия. Въобще не ми мирише странно. Но ако твоя мирише чак толкова зле може да се е развалил.

# 4
  • Мнения: 3 096
Възприемаме миризмите различно, може за авторката да е непоносимо нещо, което да не ни прави впечатление. Не бих ползвала нещо "потресаващо" и "адски неприятно", независимо каква е причината да е такова.

п.п. Например измиващия крем на Алверде - аз обичам миризмата му, а не един и двама са отвратени и заради нея са престанали да го ползват.

# 5
  • Мнения: 4 734
Аз имам алое гел, но купен от Франция и въобще не мирише лошо, по-скоро не мирише на нищо... Моя е 100% и даже става за пиене... Но този не е чист, може някоя съставка да е гранясала и затова да мирише така. За масаж не е чак такъв проблем, освен ако не ти е неприятен.. Тогава по-добре не го ползвай... Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 385
Като си го мажа по краката е ок, но доближа ли го по- близо до лицето е много гадно Simple Smile Да, наистина като развалена краставица хаха, много точно казано Simple Smile Подобрение след 2 мазания почти няма, освен стандартното утихване на болката. Помня, че с тайландския - намазах вечерта, а сутринта зачервяванията буквално ги нямаше.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 477
Тъкмо се чудех дали да си го купувам.

# 8
  • Мнения: 4 734
Най-добре мажи с кисело мляко, това е най-изпитаната рецепта при слънчево изгаряне... Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 38 477
Аз си го купих. Мирише леко, но бързо изчезва миризмата.
За съжаление, не подейства добре на малкия /той е с АД/, а се надявах.

Общи условия

Активация на акаунт