Тема Незабравима (Unutulmaz) 254 ,"Kara Ekmek"

  • 49 700
  • 727
  •   2
Отговори
# 135
  • Malaga
  • Мнения: 575

 Hug Hug Hug

Малко остана-4 септември наднича зад ъгъла Grinning
Дъщеричката на Асие/Чичек?!/  newsm78


Изглежда,Семра е жива #Crazy newsm78



Мине е много "бойна" Wink


А Йози е прекрасна Heart Eyes



# 136
# 137
  • Русе
  • Мнения: 2 211


Привет, дружинка! wavey
Усмихнат да е деня ви и щастлива седмицата ви! smile3525
Какво става с Черния хляб? Връщат Семра, а другия главен герой /не му помня името /, младоженецът, си отива поради изчерпване на ролята. Влиза Нихат/Аслан/ с намерението да разнообрази началната  линия на сценаристите, да не би да е отгледал детенцето на Асие?
А в гръцкото филмово списание Серхан споделя, че "за него ще е чест да играе в гръцки сериал". newsm09 Ако стане, едва ли ще можем да го следим...аз поне не помня гръцки сериал да съм гледала нито на малкия екран, нито в темите. smile3506
Мине ще се бори, за каква кауза и с кого...предсрои да видим. newsm51

# 138
  • Мнения: 3 203


С всеки изминал ден Йози става още по прекрасна  - съвършенна  Hug Heart Eyes

# 139
  • София
  • Мнения: 1 394
Вени, че то аз и турски сериал не помня да бях гледал преди 10 януари 2010, ако не броим зяпане по 5-10 минути или по изключение на цяла серия от някой такъв със срок на забрава максимум 3 дни. Така че винаги има първи път.  Защо пък да не предположим, че след като си продадат и приватизират всички възможни острови, скали, камъни, митове и легенди, гърците ще развият мощна киноиндустрия, за да си погасят поне част от огромния дълг, който им тежи като воденичен камък. И защо пък Серхан да не стане крайъгълния /не воденичния/ камък на тази нова индустрия.

# 140
# 141
  • Русе
  • Мнения: 2 211


 Hug Hug Hug

Прекрасен ден, група!  bouquet
Бганьо, мога само да кажа "амин"! newsm44

# 142
  • София
  • Мнения: 1 394


С всеки изминал ден Йози става още по прекрасна  - съвършенна  Hug Heart Eyes

Блясък

Ти блесна с нова красота
под тъмноруси къдри
И пак за всеки си мечта -
за млади и за мъдри

А понеже септември вече дойде, се сетих за едно интервю...Май някой беше качил резюме от него, но сега видях английския вариант и направих нещо като нескопосан превод на цялото. Е, има някои въпросителни в него, като защо на "Незабравима" му викат "Фатална любов" в Гърция и каква точно ситуация се има предвид в един от въпросите, ако не гръцката дългова криза, дала възможност на банките и те малко да излязат във ваканция, но това са дреболии.

Скрит текст:
Въпрос - Да започнем от сериала, който първо видяхме - "Фатална любов" и вие като водещ актьор в ролята на Харун. Сериалът пожъна огромен успех сред зрителите в Гърция и породи истинско възхищение към вас. Как усещате цялата тази любов от страна на хората?

Отговор – Много съм щастлив от това, но едва ли е случайно, че гърците са ме харесали в ролята на Харун, тъй като роля, тъй като повечето жени търсят човек като него, за да споделят с живота си. Той е мъжът, символизиращ любовта. Ние, турците имаме много общо с гърците. Тази проява на любов към мен е голяма чест и аз имам голямо желание да  получа професионално „предложение” да играя в гръцки сериал.

Въпрос – Има ли характерът на Харун общи черти с този на Серхан?

Отговор - Да, разбира се. Ако нямаше черти от моя характер, нямаше да е толкова успешен образ и хората нямаше да реагират по този начин.

Въпрос – Телевизия, театър, кино. Кое обичате най-много?

Отговор – В Турция актьорите печелят пари от телевизионните сериали. В наши дни киното е в отстъпление. Тези, които гледат театър, са много малко и това не е печеливш бизнес. Предпочитам киното, защото преди всичко при него има много време за работа и по-малко напрежение, отколкото в един телевизионен сериал, в който една серия трябва да се направи само седмица. Тук в Турция хората са свикнали много повече да гледат телевизионни сериали, отколкото всякакви други спектакли.

Въпос – В личен план вие сте сам в момента, но разбира се си оставате един мил и всеотдаен баща. Смятате ли да се жените отново или изключвате тази възможност?

Отговор – Разбира се, не изключвам женитбата, но не е лесно да се намери точния човек. Аз не си падам по неангажиращи връзки. Имам дъщеря, работа и се опитвам във всичко, което правя, да следвам рецептата за успех, като се фокусирам върху три неща: тялото ми, душата ми и характера ми.

Въпрос – Вашите настоящи планове?

Отговор – Все още няма нищо официално и продължаваме да обсъждаме два проекта през септември. Напрежението е нещо, което ме стресира и се опитвам, доколкото мога, да го намаля в моя живот.

Въпрос – Възнамерявате ли да отидете някъде на почивка?

Отговор – Няма още нищо конкретно, но срещу остров Митилини има малък остров със заливче, където ще отседна за около седмица. По това време на годината много от моите приятели посещават Гърция и защо да не го направя и аз? Предвиждам да видя отблизо красотите на това място.

Въпрос – Какво бихте искали да кажете на Гърция във връзка със ситуацията, която сега преживявва нашата страна?

Отговор – Tази ситуация ме тревожи, тъй като две съседни страни имат подобен проблем. Гледаме всеки ден по новините и това ни засяга. Разбира се, това е въпрос, който трябва да се реши от правителството и политиците, но аз съм сигурен, че в края на краищата  всичко ще се оправи!

Въпрос -  Вашето послание за феновете ви в Гърция?

Отговор – Обичам всичките ми приятели, независимо дали са гърци или турци и им благодаря, че ги има.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 12:48 от bganio

# 143
  • Мнения: 3 203


Бганьо   bouquet  bouquet  bouquet

# 144
  • Русе
  • Мнения: 2 211


Добро и свежо утро! Hug
Бганьо, благодаря за пълния превод! newsm51
Турски артисти участват в копродукции, в сериали. Дано на Серхан му се отвори тази възможност! smile3521
На всички желая ден само с положителни емоции.  love001

# 145
  • Мнения: 3 203



Лек и спорен ден приятели  Hug
Вени за жалост май май всички нови сериали са разпределени между актьорите и батко просто си остана за пореден път на сухо  Tired което ме навежда на мисълта ,че човечецът май приключва с актьорската си дейност .Дет се вика бита карта. Tired newsm43 Дано не се окажа права и греша но при тяхното бълване на млади талантливи и красиви актьори на Серхан ще му е доста трудно да пробие в този бранш не ,че човечецът не се поддържа но..... както се вика просто съдба. Thinking

# 146
  • София
  • Мнения: 829
Нов фрагман Peace
http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=225244

# 147
  • Мнения: 3 203
Нов фрагман Peace
http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=225244

Оппа ..... тука става интересно  Peace кой с кой пооплетоха се конците . #Crazy #Crazy #Crazy

# 148
  • София
  • Мнения: 114


И с превод на руски Wink

https://vk.com/kucukgeli?z=video-80133706_171427786%2F8f771304a80f74f659

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 15:09 от eda_harun

# 149
  • Мнения: 80
Вени, че то аз и турски сериал не помня да бях гледал преди 10 януари 2010, ако не броим зяпане по 5-10 минути или по изключение на цяла серия от някой такъв със срок на забрава максимум 3 дни. Така че винаги има първи път.  Защо пък да не предположим, че след като си продадат и приватизират всички възможни острови, скали, камъни, митове и легенди, гърците ще развият мощна киноиндустрия, за да си погасят поне част от огромния дълг, който им тежи като воденичен камък. И защо пък Серхан да не стане крайъгълния /не воденичния/ камък на тази нова индустрия.

Ха ха, ха,
отново си оригинален ,браво!
Огромно преимущество в живота е човек да има чувство за хумор!
Колкото до Серхо, казал го е от куртоазия, той в турската огромна филмова индустрия не може да се намести, та камо ли в гръцката,
ако беше посетил Б-я, и беше казал,че би играл в български сериал, по- достоверно щеше да звучи.....
Между другото, в Бояна се снимат туски филми, или поне наскоро един- с Толгахан Сайъшман и Мурат Далкълъч.

Общи условия

Активация на акаунт