"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 83 тема

  • 73 382
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 227
Здравейте и от мен в последния ден на август

Ей, голяма суша откъм новини за патрона и патронката Sunglasses Въпреки, че за нея излезе повече инфо, че и снимки след приключване на КРА yes
Въпреки всичко тук настроението продължава да е на ниво. Благодаря ба всички ви за споделеното  newsm51

Не е за вярване - едно лекинко предложение за придружаване на Енгин до Сеул от Кити(мисля, че  тя беше  Rolling Eyes) и всички скокнахте в самолета  bowuu Laughing Ами тук кой ще остане да организира посрещането, да опъне червения килим и т.н newsm03 Направо ще се броим на пръстите на едната ръка Whistling

Селфи  Hug виж, че да кажеш как се справя. Мисля, че има потенциал да се развие като актриса Peace
Ринка Peace явно това не е била голямата Любов на Али Йоренч

Да оцветя малко темата Heart Eyes


Приятна вечер!  

# 721
  • Мнения: 6 546
  Понеже гуги нищо не преведе, канти ми подсказва, че Али Йоренч не е вече сгоден? Thinking А по посрещането Боби ли се зае? newsm78

# 722
  • Мнения: 10 240



Канти, любовта може да е била голяма, но се е оказала нетрайна.  Thinking
Аз също ще съм от отбора по посрещането. Междувременно ще очакваме репортажи от мястото на събитието и то богато подкрепени със снимков и видео материал  photo photo photo.   Само че кой отговаряше за документирането (не се сещам или позицията все още е свободна)?  Laughing Laughing




# 723
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
     Девреми, пак пиша по нощите! Привет! Hug

   Ай, Канти, Hug не четеш внимателно, джанъм! Сабинка Hug е внимавала. Аз оставам тука да организирам посрещането. Килими - милими, чичеци-мечеци, ....   Питка ще направя, та да се отсрамим. Пък и патронката трябва да следя. Нали тъй заръчахте снощи.

             Повтарям, но много ми хареса този колаж.

     

      Девреми, Hug работата е сериозна. Утре т.е. днес тръгвам на работа. Родното школо ме зове!
   Значи трябва да пазя поведение и рано/ до 2 часа най-късно!!!/ да си лягам. Joy Един часа направо си стана.

     
Целувка!

Прегръдка! 

                                                    Лека нощ! Hug

# 724
  • Мнения: 4 227
Боби Embarassed направо срам ме хвана, че съм пропущила факта с посрещането и твоя милост като организатор Peace
Тогава трябва да направиш списък и на тукашната група посрещачи и да разпределиш задачи - кой ще е отговаря за килимите, кой за питките и т.н Ето, че и нас с Ринка  Hug ще трябва да ни имаш в предвид Heart Eyes А и за патронката ако се налага някаква задача да изпълним - ще сме на линия Whistling
Ринка Wink май тази длъжност с документирането на събитието  за сега остана вакантна, Ама си мисля, че  все някоя от придружаващата група ще се жертва да не е съвсем "залепнала" за патрона, така че да можем да видим и ние нещо от събитието Whistling

Боби успешно начало на новата ти работна година   bouquet



Хайде лека нощ и от мен!

# 725
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                         Добро утро, Девреми! Hug

      

     Канти,  Hug благодаря, деврем! Hug   Ти и Ринка,  Hug ще сте главните помощници тук. Peace

                      

                

                                            Приятен ден! Peace

# 726
  • Мнения: 6 546
  С надпис: Дори само тези две сцени ги правят достойни да спечелят Златната пеперуда"

# 727
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Честит да ни е септември!  Peace
Да е богат на новини и приятни изненади!  Peace
Приятен ден!  Hug



# 728
# 729
  • Мнения: 3 114
Здравейте!

# 730
# 731
  • Мнения: 1 047

Аууууууу, изключително "приятелска" снимка.  newsm03




# 732
  • Мнения: 3 550
Привет момичета Hug
Много ми е голяма ,,тръстиката,, и затова влизам сега.
Не остана много.
Благодаря на всички за споделеното. Hug
Честит Септември на всички. Peace

Виждам, че се гласите за Сеул, ха дано да се вземат награди от ГГ.
Много ще се радвам и ще стискам палци.
Боби Hugуспешна нова учебна година Hug Peace
Фентъзи Hugдобре дошла Peace
Сабинка  Hugза новата снимка, ще я повторя защото много е хубава.


Скрит текст:
Кадр и за кадр,разницы нет!Таня,а че путать,они что за кадром,что в кадре одинаково ведут!Или сильно в роль вошли или не вышли из роли!


# 733
  • Мнения: 2 229
Привет девремки Hug
Фентъзи,разсмя ме с изключително "приятелската" снимка Laughing Много са сладки двамата Peace
Девремки,аз от няколко дни си проветрявам главата с летните комшийски комедийки Особен статус и Любов под наем Peace Честно да си кажа-много добре играещо младо поколение се е задало Laughing  И всичко живо пее hahaha Добре подбрани ситуации,репликите им не са кухи,абе с две думи-свежарски и леки сериалчета Laughing Комшиите са задобряли в комедиите и добре,че е така,че бактън вече от драми и сълзи ooooh!
От тези,които се задават,не съм решила дали да почвам някой,защото всичкото е мегадрами Tired
Пожелавам на всички топъл и слънчев септември! Hug

# 734
  • Мнения: 3 550


https://youtu.be/EZ2gFcsKM_w
Mомичета, клипа е невероятен, обезателно го гледайте Peace Hug

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 16:54 от zvezdomira78

Общи условия

Активация на акаунт