Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~60~

  • 26 576
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • София
  • Мнения: 9 342
Неслиха как го дърпа само  hahaha hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 30 820
Продължение...
Скрит текст:
Тъкмо реших да се измъкна от дегизировката,че ми беше вече много горещо,завъртам се и се оказвам лице в лице с Бу. Аз ококорих едни очи, а той съвсем невинно ме попита дали може да използва моят костюм на храстче, че се криел от Жената. Хич не се поколеба след моето "да" и се скри там. Аз сложих своите черни очила и се отправих към по-далечна маса,откъдето можех да наблюдавам цялата суетня. Скрих се до една гостенка и се загледах в приближаващите гости,а те бяха като излезли от някое лъскаво списание. Тъкмо единият направи място на своята дама и се чу пронизителен рев,все едно някой лъв беше нападнат. Същият този мъж беше станал червен като домат,а от обувката му стърчеше една вилица.
Веднага вдигнах покривката и застинах-Фе беше дегизирана като Жената-котка и в краката й имаше поне 20 вилици. Мяташе гневни погледи,докато издирваше Бу. Явно беше убедена,че той се забавлява с някоя друга,а той се криеше ...
Е,но и тя беше разобличена набързо и отведена инкогнито от сватбата. Отидох да видя какво става с Бу,но той беше изчезнал,оставяйки костюма ми и една бележка с простичкото "благодаря!". Е,тежко му и горко на момчето...
Ох бееееее rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 738
  • Мнения: 22 153
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Значи, Линдето ще се окаже права  Thinking Неслихан после ще му купува изкуствена брада  hahaha

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Как няма се изсмеят като не е вярно  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 30 820
Как няма се изсмеят като не е вярно  Mr. Green
Или бъзикат некои Mr. Green

# 741
# 742
  • Мнения: 22 153
Имаме ли нова тема, Рьоне  Thinking

# 743
  • Мнения: 30 820
Имаме ли нова тема, Рьоне  Thinking
На предишната страница ма Laughing

# 744
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт