Женски проблем- АНГЛИЯ

  • 1 244
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, моля ви за помощ! Не знам точно тука ли е мястото да питам, но не знам къде. Преди няколко месеца в БГ ми правиха ПАП тест и резултатът беше PAP 2 A. Гинекологът каза, че това е раничка и ми я обгаря. Каза ми да си направя нов тест след 3 месеца и всичко щяло да е наред. Минаха 7 месеца и още не съм правила нов тест, защото заминах за Англия, където се сблъсках с безброй проблеми и пребивавам общо взето незаконно. Живея без да съм регистрирана никъде, (за запознатите имам само НИН, никакви други документи), безработна съм, не мога да си намеря работа поради липсата на документи и съответно нямам личен лекар. Положението става трагично- имам постоянни болки, сърбежи, липса на комфорт и леко кръвотечение! Нямам пари да отида на частен преглед, дори в спешното отказаха да ме прегледат, защото нямам личен лекар и изобщо не знам, не знам какво да правя!!! Дори и да намеря пари за частен преглед, колко ще ми струва това? Страх ме е, че може да имам рак и че ще умра без даже да разбера. Моля ви се, кажете ми какво да правя, много съм объркана и уплашена!

# 1
  • UK
  • Мнения: 2 846
 Къде си ? Провери дали няма walk in център.  Ако, имаш възможност се прибери до Бг , мен тук ме мотаха два месеца за една раничка .
 
  Редактирах се , че явно чела недочела пиша  Peace

Общи условия

Активация на акаунт