Неприятен сърбеж..

  • 1 296
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Здравейте, ходих на гинеколог, тъй като имах парене и болка при полов контакт. Каза, че ми е възпалена лигавицата и евентуално може да имам гъбички.
Докато чакаме микробиологията, ми предписа глобули мамирор уж да облекчи, след първото хапче нямах проблем, но днес след второто имам един неприятен сърбеж, и като че ли срамните устни са ми зачервени. Дали е алергична реакция? Няма как да се свържа с моята гинеколожка до 2ри, ще съм благодарна, ако някой компетентен ме посъветва нещо... много съм притеснена..

# 1
  • София
  • Мнения: 2 082
Може да е алергична реакция, но е малко вероятно, по-скоро е странична реакция от глобулите. А може и лекарката да не ти е предписала точното лекарство и просто заболяването ти да се "развива". Зачервяване и сърбеж на срамните устни може да е симптом на много болести, може и да е обикновен контактен дерматит, най-често причинен от боята на бельото и препаратите с които е било изпрано  Peace

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 169
Благодаря  Hug

# 3
  • Мнения: 11 382
Възможно е да е от хапчето. Свари си лайка със сода и се премивай по няколко пъти денем. Аз съм ползвала и Витасин /от аптеката билково кремче/ и съм много доволна   Peace

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте!

Срещала съм много такива теми и коментари във форума, знам че и мястото на въпроса ми не е най-подходящото, затова предварително се извинявам.
Никъде обаче не можах да намеря отговор на въпроса: ИМА ЛИ ПОНЕ ЕДИН ГИНЕКОЛОГ В СОФИЯ, КОЙТО Е УСПЯЛ ДА ИЗЛЕКУВА ОКОНЧАТЕЛНО ГЪБИЧКИ?
Отчаяна съм, един некадърен гинеколог ми изписа много силни антибиотици, от които хванах кандида, и вече близо година само рина пари по лекари и лекарства, а ефект - никакъв.
Ще съм много блаодарна ако ми напишете името на някой такъв гинеколог в София, а ако вече има такава тема - да ми копирате линк. Цената на прегледа при него е без значение.

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт