Лакове за нокти- 101

  • 95 749
  • 728
  •   2
Отговори
# 390
  • Germany
  • Мнения: 919

Chrissie Много ми харесва маникюрът ти  Heart Eyes Този златист глитър и аз го нося над златен лак, че иначе слагам 2-3 пласта.

Благодаря.  Hug Прекрасен Перфект си показала! И аз го имам, та ме напомни скоро да се спретна с него.

И аз като Денси много обичам пясъци, колкото по-грапави, толкова по-любими.  Heart Eyes Преди им слагах по един слой "тънък" топ, който попиваше в тях и не разваляше ефекта, но в последствие реших, че все пак променя малко или много крайния резултат и спрях да слагам.  Peace Имаше един период, в който само с пясъци се лакирах, а и издържат по-дълго. Иначе е факт, че кофти се свалят, особено тези с Глитър, но пък те са ми още по-любими.  Heart Eyes

# 391
  • Мнения: 5 478
Crystal Noir, цветът ми е проблем май... Не ми пасва на кожата, а изключително го харесвам... Даже го бях смесвала с някакъв друг, уж да го направя малко по-топъл, но нищо не стана  ooooh!

Chrissie, отново страшна комбинация! Heart Eyes

Laters,baby, ваденките от интернет ли ги поръча? Имам такива, но искам да намеря и някъде в магазин....

# 392
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
GR Color Expert 32, GR Holiday 58 & GR Jolly Jewels 103, но под двата слоя Jolly Jewels сложих един слой златен крем - Classics 134, за да покрие по-добре без да напластявам.  Peace


Препад! Ще си набавя своевременно тази комбинация   pletka

# 393
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря, момичета!  Hug
Тази комбинация я срещнах в Пинтерест, ако не се лъжа...  newsm78 И на мен много ми допадна. Напоследък все някакви такива комбинации правя, когато ми се иска нещо по-разнообразно, защото никак не ми се занимава да се рисувам, а преди без декорация не излизах от нас.  Laughing

# 394
  • Мнения: 1 483
Аз минавам само да кажа, че съм очарована от Quick dry топа на ГР. Учудващо добър като за няма и 3лв. Съхне наистина бързо, почти като Пош и Good to go, отдръпването е минимално (поне засега), проблем имам единствено ако останат черти от четката. Така че трябва да се нанася на тлъст слой.
БТВ, онзи диамантения на LA Colors  е пълна скръб. Разтваря цветния лак и няма съхнене, значи чаках го около 1ч, два пъти пръсках изсушител и накрая пак имах следи от чаршафи. Sad

# 395
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321

Кой точно то двата?

# 396
  • Мнения: 1 483
Този вляво. Другия не съм го ползвала и нямам впечатления.

# 397
  • София
  • Мнения: 589
Много хубави маникюри, момичета!  bouquet

Ето ме и мен

https://plus.google.com/u/0/photos/107204613645981488772/albums/ … 04613645981488772

# 398
# 399
# 400
  • Мнения: 9 571
Арабеск ,аз бях пробвала дървото миналата година май,но не го направих много добре Simple Smile Оригиналът е много красив,но аз рисувах с клечка,че нямах никакви четки и инструменти  Laughing Ето го моя опит:
Скрит текст:

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 472

Уау, много ми харесва. Как направи сърчицето?

Осмичка твоето дърво по ми харесва Simple Smile

# 402
  • София
  • Мнения: 589

Уау, много ми харесва. Как направи сърчицето?

Осмичка твоето дърво по ми харесва Simple Smile

Направих го с инструмент за точки, върху целофанчето на кутия от цигари. Отгоре сложих печата и пак с инструмента за точки, махнах излишното от печата, около сърчицето. След това сложих топ лак, за да си го направя като ваденка.

Осмичка, на мен също твоето дърво ми харесва повече.

# 403
  • Мнения: 5 478
Дървото е чудесно! Simple Smile

# 404
  • Мнения: 9 571
Благодаря ви,момичета  Hug Аз нямам претенции за големи умения,но се изкушавам да пробвам това онова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт