Мъничко помощ?

  • 939
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Привет! Имам един въпрос. Аз и семейството ми се преместихме в къща с голям двор и искаме да си вземем някакво куче. Все още сме начинаещи. Преди няколко години си взехме едно сладко кученце от приюта в града,но не минаха и 3 месеца и то почина от някаква болест,за която не ни бяха споменали от приюта. Искаме да вземем някое породисто кутре,което не става много голямо, да се обучава по-лесно и да е мило с децата. И да отбележа,че ще стои през цялото време в двора. Няма да имаме възможността да го прибираме вкъщи. Ще съм Ви благодарна ако предложите някои породи. Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 25 739
Купете си немска овчарка. Аз ако живеех в къща, такъв любимец бих взела.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Ако имах къща с двор задължително бих взела Американски булдог или Боксер. Кучетата са големи,но невероятно добри,умни и обичливи. Ако ти се занимава разгледай в интернет клипове с деца и тези две породи. Абсолютната реалност. Аз имам доста сериозен страх от кучета. Но към днешна дата аз и Американския булдог на МП сме голяма комбина.

# 3
  • Мнения: 3 031
Немска овчарка, хъски или самоед.

# 4
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Имам хъски, може да живее на двора. НО си търси компанията ни непрекъснато, ако сме вкъщи. Като готвя ми е в краката, като спим е долу до главата на мъжа ми. Не мога да си представя контакт по 20 минути на двора и той да не мрънка, ако стои сам вънка. Те са социални животни, макар и от работна порода. Освен всичко имат и собствено разбиране по въпросите  Laughing Тръгна да излизам от стаята и  той след мен, обаче се спира на отворената врата. Питам го - влизаш или излизаш ? Следва минута размисъл и тогава решава накъде. Като слиза по стълбите в тъмното джафка да му светна лампата  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 28
Ние имаме бернска овчарка - невероятно умно и добро куче. https://en.wikipedia.org/wiki/Bernese_Mountain_Dog

# 6
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 Аз не бих гледала породисто куче на двор САМО Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт