АВАТАРНИ ИГРИ 14

  • 28 222
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • SF
  • Мнения: 21 167
Амииииии щЕ ми се да го ползвам. Всъщност каква е целта? - да успеете да ме разпознаете или да остана изненадваща и неразгадаема?

# 346
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Май да затрудниш колкото можеш повече разпознаващите. Ама и аз вече все не се въздържам да слагам я някоя рамчица, я нещо друго подсказващо, че съм аз. Simple Smile

# 347
  • SF
  • Мнения: 21 167
Bе yourself! Simple Smile

# 348
  • Мнения: 2 879
Зеленооче, замисляш нещо за уикенда май, а?  Wink
Мхмм, ще планинарстваме малко.  Simple Smile

# 349
  • Мнения: 5 278
Ако искате да разгадаваме и от кой е аватара, и кой е правил комбинацията Simple Smile Ще е по интересно.

# 350
  • Мнения: 6 466
Това с гадаенето ми изглежда доста трудно,но да видим,може пък и да се ориентираме като видим всички комбинации.  Peace

# 351
  • Мнения: 5 278
Ами то е само за забавление, нищо не губим и не печелим Simple Smile Просто може да се пробвате, а може и само да гласувате Simple Smile
Аз едва ли бих познаха кое от кого е  Laughing

# 352
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Аз мисля, че моят аватар е от Булгари. Grinning

# 353
  • София
  • Мнения: 630
Аз изобщо не мога да позная от кого е моя аватар.  Thinking
Но съм готова - дали ще се хареса е друг въпрос, все пък нали показвам своето виждане.  Hug

Много се чудих, но очаквам в събота и неделя да нямам никакво време - така че изпращам. Пък ако ми хрумне нещо друго - ще сменя, нали може Blush

# 354
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Аз вече направих и изпратих комбинация, защото събота/неделя едва ли ще имам време.

Идея си нямам от кой е моят аватар  Grinning

# 355
  • София
  • Мнения: 2 817
И аз моята я изпратих. Аватарът - нямам представа от кого е - може би от Дарче? Или Dee Dee?
Накрая ще стане голямо мазало с познаването. Трябва да има специални призове за най-разпознаваем аватар и подпис.  Laughing

# 356
  • София
  • Мнения: 2 802
Зеленооче, дано времето е с вас и да си изкарате страхотно.  Hug

Много ми е любопитна и интересна тази игра. Общият пост очаквам да е много разнообразен и красив.

# 357
  • Мнения: 6 552
Аватарът, който получих не е в мой стил, но пък за сметка на това за мен си е предизвикателство. Още нищо не съм замислила  Laughing Laughing Laughing Имам предложения от кого не е  Joy
Та по метода на изключването си мисля, че може би на мен ми се е паднал аватар от Акаша, Есме или Грийн Rolling Eyes newsm78 Може и да съм съвсем далеч от истината  Crazy Crazy
Ще си обади скоро  Wink

# 358
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Мисля си, че моя аватар е от Дарче или Грийни.
Даже и с комбито съм готова  Mr. Green
И нямам търпение да видя общия пост, ноо ще поизчакаме  Peace

Грийни, да си изкарате много хубаво и дано времето е с вас  Hug

# 359
  • SF
  • Мнения: 21 167
Нямам идея кой ми е дал аватар, но вече имам идея кой е получил моя Grinning В момента съм с една огромна усмивка на лицето и не мога да я прибера.
Страхотна игра (вече) се получава. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт