По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 1

  • 33 807
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 012
И аз съм към тази категория - Двойки, опитващи за второ дете, след установен вторичен стерилитет - в случая мъжки фактор и съмнения за ендометриоза.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Привет момичета,

Записвам се и аз. Благодарско за темата, Пънче. Идеята е чудесна.  Hug

Иначе ние с ММ сме развълнувани пред-инсеменационно  Mr. Green Не възлагам огромни надежди, но създава излюзията, че работим активно по въпроса и ми е много по-спокойно от преди!

Пожелавам успех на всички в темата!

# 17
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ако смятате, че трябва да се добавя нещо към заглавния пост, приемам предложения  Hug
Мога да правя редакция до утре сутринта  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 055
Здравей те и аз се записвам в темата  bouquet
Като опитващи от 5г да си имаме бебче.
Все още търсещи проблема за абортите които правя(3на бр)
Темата е много хубава и положителна.

# 19
  • Мнения: 218
Запис и от мен - ние сме двойка, опитваща се неуспешно да има дете, над 3 год.

# 20
  • Мнения: 3 191
Пънче - благодаря ти за темата!  Hug

Тук се настанявам с удоволствие да ви следя  и от време на време да се включвам  Peace

# 21
  • Мнения: 399
Записвам се, по скоро по последните две точки. Много години опити, сега вече имам малко съкровище което ме нарича мамо, но с годините натрупах опит, който може да е полезен на други.

# 22
  • Мнения: 1 413
Пънче, страхотна идея, много благодаря за темата  bouquet


Обадиха ми се ембриолозите, нашето ембрионче сутринта е било разделено на 9. Ако се развие до бластоцист, в сряда ще го замразим. Проблемът е, че яйцеклетката ми била овална, не е много качествена. Притеснено ми е, но каквото такова Praynig

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 15:50 от bugito

# 23
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз ще се запиша по точката: мрънка като дърта свекърва ..

# 24
  • Мнения: 1 413
Пънче, може би точката с искащите второ дете, трябва да се допълни и "минали през неуспешна/и процедура/и" Peace
Така да отговарям почти на всички точки Mr. Green
Меци, как сте с Ема Heart Eyes

# 25
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Редактирах точката, отнасяща се за двойките с деца. Мисля, че вече обхваща всички възможности.

# 26
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
гледаме се в къщи двете в къщи и работя, утре сме на профилактичен преглед, да кажат дали да започнем пак с рехабилитацията или да си останем малко в почивка .. предполагам забелязвате колко ме няма днес .. направо ми се спира тока .. дребната постоянно търси баба си и баща си - и двамата ги няма, съответно постоянно ме кара да звъним по телефона .. ей сега точно станахме от сън следобяд и сега е на кукуто, та успях да погледна дали има нещо ново във форума .. днес пак успях да се претоваря, а е едва понеделник .. мале силно се надявам да не родя до почивните дни, щото с тва натоварване, много вероятно ми се струва .. брат ми са със стомашен вирус от миналата седмица, майка ми днес вече отиде да гледа Мая, щото нямали други варианти, което пък ми наложи на мен да ни изнеса във свекървата, щото там вероятността за контакт с такъв вирус е по-малка .. макар че с куче не знам точно колко по-малка е, но няма значение .. цял ден тичам нося някакви багажи, Ема ме побърква с тва нейното "мамо" на делфинския принцип за ехолокация - повтаря го толкова често, докато не спра да отговарям, спра ли явно е решила, че ще я изоставя, идва и иска да я нося .. отделно от яслата ни разкарват по разни институции за абсолютно ненужни неща и аз пак търча с детето .. абе става ли ти ясно как съм?! ..

# 27
  • Мнения: 1 413
Леле, пази се повече, какво раждане още има време Hug Нормално и Емка да те търси, болницата е голям стрес за децата Tired Дръж се, още малко Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5 193
Буги, стискам силно палчета. Hug
Мец, хич не ти е леко. Опитай се да релаксираш някак, че за раждане ти е много рано.  Hug

# 29
  • Мнения: 1 413
Мерси, Кашмирко Hug Еличка прекрасна госпожица е станала Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт