Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 319

  • 49 614
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

 

Енгин Акюрек, "Най-добър актьор" 2015 - МФД Сеул

 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ



 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    





АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 




Karayılan/Черната змия - с български субтитри




ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 222


Честита Нова тема



Стартираме с награда "Най-добър актьор"

нека прибавим и една "Златна пеперуда"

Момичета  Two Hearts

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




Добре заварила и от мен в новата тема. Пристигам с наградата на Енгин.

# 3
  • Мнения: 23 222


Мариянка  Two Hearts  страхотна първа страница !
Скрит текст:

Момичета  Two Hearts Нека си изпишем и тази тема с настроение, да споделяме
новини, снимки, клипове, интервюта, награди, проекти...

# 4
  • Мнения: 20 905

Благодаря за новата тема. smile3525
Харесват ми нововъведенията. newsm10

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
Кликни върху снимката и седнали да потанцуваме с Йомер.

# 6
  • Мнения: 20 905


Талантлив, талантлив Heart Eyes, че и симпатичен... Thinking
Много се радвам за тази награда в Сеул, защото видях че ЕА е щастлив... Heart Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




https://www.facebook.com/photo.php?fbid=709318815841021&set= … ype=1&theater

Тази година Турция е домакин на панаира в Кан, чрез MIPCOM за продажба на сериали. Турция ще бъде представена от актьорите Туба Бюйюкюстюн и Халит Ергенч, сценарист-режисьора Керем Дерен, продуцента на Ай Япъм - Керем Чатай, генералният мениджър на канала - Пелин Дистас, зам. директора на ТNТ - Ибрахим Ерен и т.н.
Керем Дерен, Хилал Сарал, продуцентът на Tims - Тимур Савинджи, Туба Бюйюкюстюн и Халит Ергенч, ще участват в работна група на 6 октомври, от 14.15 до 15 часа в Аудитория А, Palais 3.
......................
Къде ли още ще се продаде КРА, КВФ, АБО?

http://www.my-mip.com/en/Sessions/14504/TURKEY-HOME-OF-DIZI-CONTENT

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 23:34 от mariana51

# 8
  • Мнения: 20 905

Цитат
Къде ли още ще се продаде КРА, КВФ, АБО?
  smile3525 Ще се чуе..

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Ето ме.

# 10
  • Мнения: 716
   Привет в новата тема!  Hug wavey

   В миналата остана творението на световно неизвестния за мен Сина Колоолу (или нещо подобно), но мен си ме ядоса и си споделям. #2gunfire #2gunfire Цитирам по памет:
   "Погледнах и кой бе победител миналата година в категорията на Енгин. Това е Едгар Селге, актьор с театрално и музикално образование. Енгин е повече късметлия от Къванч."

   Е как да не се ядоса човек? smile3511
   Първо, изрежда поименно предишни носители на наградата и дебело подчертава, че са с театрално образование (включително и тазгодишната носителка на наградата за женска роля - чехкинята). Демек, какво прави наш Енгин аматьорчето сред тях? Вместо да подчертае, че и без театрално образование той е преборил всички.


   Второ, ни в клин ни в ръкав намесва Кънчо. Че кой се интересува от него, бе? smile3555 И от продънения му сериал? Откъде накъде в най-хубавия момент на Енгин, във върха на признанието му като актьор, ще споменават този бивш красавец с невидим актьорски талант? #2gunfire Задължително ли всички трябва да се съизмерват с него? Тези турци, освен русото, друго не виждат ли?
   И трето, Енгин бил късметлия, моля ви се! box Спечелил наградата, просто защото извадил късмет! #Sniper Не защото е талантлив и това е забелязано от журито! Не! Просто извадил повече късмет от горкия Кънчо!

   И после ми разправяйте, че пресата в Турция не била продажна, че журналистите им знаели какво пишат! smile3516 Чудят се какво да измислят, само и само огромният успех на Енгин да бъде омаловажен, набутан в сянка, предъвкан между другото. Е, как да не се ядосва човек? Не го заслужава тази страна и туйто!  Пък който ще да ми се сърди.

# 11
  • Мнения: 4 966
barisea  Hug привет. Simple Smile

Ами... толкова му е багажа на журналиста... Да беше сравнявал поне др. номиниран в Сеул турски актьор с Енгин...  Rolling Eyes Но разчита на това, че и почитателите на КТ ще прочетат бележката му, като пуснат през търсачката на гугъл името на своя фаворит. Simple Smile)) Не че Кенан няма почитателки...

# 12
  • Мнения: 2 293
  Привет в новата тема!  Hug wavey

   В миналата остана творението на световно неизвестния за мен Сина Колоолу (или нещо подобно), но мен си ме ядоса и си споделям. #2gunfire #2gunfire Цитирам по памет:
   "Погледнах и кой бе победител миналата година в категорията на Енгин. Това е Едгар Селге, актьор с театрално и музикално образование. Енгин е повече късметлия от Къванч."

   Е как да не се ядоса човек? smile3511
   Първо, изрежда поименно предишни носители на наградата и дебело подчертава, че са с театрално образование (включително и тазгодишната носителка на наградата за женска роля - чехкинята). Демек, какво прави наш Енгин аматьорчето сред тях? Вместо да подчертае, че и без театрално образование той е преборил всички.


   Второ, ни в клин ни в ръкав намесва Кънчо. Че кой се интересува от него, бе? smile3555 И от продънения му сериал? Откъде накъде в най-хубавия момент на Енгин, във върха на признанието му като актьор, ще споменават този бивш красавец с невидим актьорски талант? #2gunfire Задължително ли всички трябва да се съизмерват с него? Тези турци, освен русото, друго не виждат ли?
   И трето, Енгин бил късметлия, моля ви се! box Спечелил наградата, просто защото извадил късмет! #Sniper Не защото е талантлив и това е забелязано от журито! Не! Просто извадил повече късмет от горкия Кънчо!

   И после ми разправяйте, че пресата в Турция не била продажна, че журналистите им знаели какво пишат! smile3516 Чудят се какво да измислят, само и само огромният успех на Енгин да бъде омаловажен, набутан в сянка, предъвкан между другото. Е, как да не се ядосва човек? Не го заслужава тази страна и туйто!  Пък който ще да ми се сърди.

newsm51
ОООО, и аз много се ядосах, barisea . Не стига, че по повод награда на Енгин Ай Япъм ни занимава с номинацията на Туба Б., а сега този го сравнява с КТ!
„Погледнах и кой е миналогодишният лауреат в категорията на Енгин. Това е Едгар Селге, актьор с театрално и музикално образование.
Участвал е в театрални постановки, както и филми и телевизионни сериали, има и радиопиеси. Акюрек има да извърви дълъг път в това отношение...”

Е, как да не се ядоса човек, особено на това последното?!!
[/b]

# 13
  • Мнения: 4 966
Е, защо се ядосвате? Simple Smile Толкова си може човекът. Simple Smile)) Но пък се е уредил да публикува за всеобща радост. Simple Smile)) Ако не беше проверил кой е предходния носител и кой не е стигнал изобщо до вниманието на журито, какво щяхме да коментираме? Simple Smile))



Въпроси, въпроси... хиляди, зададени по хиляди начини само с очи от Енгин чрез неговите герои...

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 22:51 от marytza

# 14
  • Мнения: 716
   Погледнал бе! Погледнал човекът! Просто ПОГЛЕДНАЛ кой е спечелил миналата година. То повече не му трябва! Просто си поглежда и после пише! Що му е акъл? Що му е да знае или научи нещо? Просто ПОГЛЕЖДА и е готов! smile3537 smile3537 smile3537

Общи условия

Активация на акаунт