Скъпи мами помагайте

  • 2 689
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Не знам дали има вече такава тема,но моля ви помогнете ми. Така като аз съм скорошна мама родих на 09.09.2015 нашата дъщтеричка 2.530 46 см , но нали те свалят след раждането и ни изписаха със скромните 2.370   baby_neutral Малката я кърмя , но ми е много трудно да я будя когато дойде време за хранене. Пощипвам я , сменям пелени , а тя не мърда милата спи ... спи и се притеснявам и не знам колко изяжда . Какво да правя? Как да я събудя? Как да разбера,че се е нахранила както трябва? Rolling Eyes

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 423
Ако мокри и цапа гащите редовно, значи си хапва. Ако наддава - също (прекаленото вглеждане в акантара не е много полезно, но от време на време може). Предлагайте двете гърди, защото като са мъничета, обичат по-силна струя. Може да си направите пробно кърмене - теглите бебоче преди и след папане и разбирате колко е изяло, но те не на всяко хранене изяждат еднакво количество, така че трябва да се прави на няколко пъти в деня. Понякога захапват и когато спинкат, така че предлагайте редовно на всеки 2 и 1/2 - 3 часа, дори и нощем. Ако има жълтеница, или пък не си дояжда, може да се оспива, но не се отказвайте от кърменето, всичко е на периоди. Успех!

https://xedra.wordpress.com/articles/bf/ - тук има много полезна информяция Simple Smile

# 2
  • Мнения: 122
Подкрепям предишния пост.

Един допълнителен въпрос. Винаги ли спи така или става въпрос за нощното кърмене?

Общи условия

Активация на акаунт