Мнение за професор Пенка Стефанова

  • 8 603
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Искам да знам резултати и да чуя мнения за лечението на хемангеом  при професор Пенка Стефанова от Пловдив? newsm78

# 1
  • Мнения: 553
Присъединявам се към темата.
Добавям и един въпрос от мен: Склонна ли е да изчака, да проследи развитието на хемангиом или директно започва лечение?

# 2
  • Мнения: 2
Момичета,случайно видях заглавието на темата.Ако мога да препоръчам лекар в областта на лечението на хемангиоми в БГ , то това е проф.Стефанова.Прекрасен човек и добър специалист.Ние сме от Варна,водихме сина си при нея за 3 процедури през няколко месеца, бъдете спокойни ,можете да й се доверите напълно.Нашият случай беше такъв,че единият хемангиом (най-големият) беше на челото и изглеждаше като цицина - голям и червен.Тази жена още първия път ни успокои и увери,че след няколко процедури и с течение на времето,няма да има и следа от него.Аз не повярвах.Синът ми беше на 9 месеца когато направихме първата процедура.Сега е почти на 6 год. и едва се вижда едно бледо петънце! С времето постепенно избледня,намаля и аз вече съм сигурна,че напълно ще се заличи.Много съм благодарна на Стефанова и се надявам да има повече лекари като нея.Ако някой има притеснения или въпроси може да ми пише на лични съобщения с радост ще помогна.Изживяла съм този проблем и знам какво е чувството.Имайте търпение и вярвайте,че нещата ще се оправят! Успех!

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Проф. Пенка Стефанова, която е ръководител на клиниката по детска хирургия при  Умбал" Св. Георги " Пловдив е един невероятен специалист в детската хирургия, а също така нейна дисертация е свързана с лечението на хемангиомите.
Спокойно може да и се доверите! В клиниката има и други чудесни специалисти като доцент Йонков, като д-р Митковски.
Може да им се доверите! Успех!

# 4
  • Мнения: 23
При Стефанова нищо не е проблем щом става дума за здравето... това е жена и доктор която убочава стажанти и в българия и в чужбина,при нея ходят хора от цялата страна а и до колкото съм чувала даже и от турция е имало дечица които са идвали с тук за до ги оперира тя.сина ми също го оперира от херния и тя беше човека който водеше операцията.останах доволна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 553
Здравейте, zlatna бях вече на преглед при професорката, за т. Нар. Хемангиом. Е, не останхах доволна. Първата работа беше да отвори тефтера да запише ден за хоспитализация. Нямаше отговори някои мои въпроси. И нещо много,много важно- всички видове хемангиоми третира с един и същ медикамент, използван от втората половина на миналия век. Независимо, че има нови методи, по- щадящи, без анестезии и пр. Отказах лечение и отивам при друг професор, в София. На лични мога да бъда по- изерпателна, ако някой иска. Дано съм била полезна.

# 6
  • Мнения: 10
Здравейте, четох много за д-р Стефанова но не откривам цени на лечението на хемангиоми . Някой ако е минал през това моля за информация .

# 7
  • Мнения: 99
Здравейте
Виждам че темата е стара, но да попитам!
Някой може ли да ми каже с каква анестезия се прави интервенцията?

Общи условия

Активация на акаунт