Може ли визията на продавачката да ви откаже от покупка на козметика?

  • 2 493
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
да, понякога ми влияе. например, ако ми хвали някой ФДТ , че е супер и "аз такава ползвам" и като я погледна, ако е като маскирана, изобщо няма да ми мине през ъкъла да й послушам съвета. или ако продавачката изглежда така , сякаш никога не е вкарвала гребен в косата си , а ми обяснява тая пяна за коса колко е хубава... Grinning

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
едва ли би ме отказала, но не би ми било приятно да ме обслужва не особено лицеприятна консултантка в магазин продаващ красота Wink. Ако болен лечител ти предлага "супер еликсир" против всички съществуващи болисти на света едва ли би му хванал вяра Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 2 181
Визията не ми влияе,не всеки е дарен с красота,но пък държанието на продавачките..........

# 63
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не! Освен ако не й миришат зъбите докато си говори с мен.
Но пък не бих отишла при козметичка с пъпки да ми чисти лицето! Не мога да повярвам че ще оправи моето след като не е могла да оправи собственото си.

# 64
  • Мнения: 3 265
Не, защото си знам в повечето случаи какво ми трябва, но прическатана фризьорката може да ме откаже да се подстригвам при нея.

# 65
  • Мнения: 333
Много е важно доброто обслужване и начина по който ще ти бъде предложен един продукт, но и вида на продавачката има голям принос.  newsm48 Но не може да ме откаже от покупката, като съм влязла в магазина за нещо си го взимам.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ама защо така й се нахвърлихте на Киса,

И аз не знам защо ми наскачаха някои....

Явно лично го приеха...  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 1 654
Имам идентична случка...Влизам в един магазин за козметика, за да си купя новия ФДТ на Макс Фактор. Продавач- консултантката си беше сложила такъв слой ФДТ #Crazy, може би се беше наплескала с всичко едновременно! А беше на не повече от 20 години?! Кожата и изглеждаше толкова изкуствено! Бях пробвала тестер преди това, хареса ми как ми стои и отидох да си го купя, но.....

# 68
  • Мнения: 3 153
Бих се откзала само, ако продавачката със стряскащия вид ми каже, че ползва същото и е много доволна;)

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не. Thinking Визията едва ли би ме отказала, но пък държанието й би могло със сигурност. Зависи как предлага стоката и как се държи с мен. Другото си е нейна работа.

# 70
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По-скоро отношението на продавачката би ми повлияло да си купя нещо,не визията и.А и това колко е убедителна,защото някои хора си имат талант да ти пробутат всичко,което искат.

# 71
  • Мнения: 46 515
Външния вид- не.
Поведението й-да.

# 72
  • Мнения: 2 672
хич не ме интересува визията им Grinning важно е как се държи с клиента - за мен Wink

# 73
  • Мнения: 2 952
Ама защо така й се нахвърлихте на Киса, според мен реакцията й е съвсем естествена! И аз като си купувах спирала се отказах от новата на L'Oreal - Volume Shocking, защото продавачката много я похвали и ми каза, че е с нея, а миглите й приличаха на три стърчащи клона Simple Smile. Купих си друга.

Така че продавачките по-добре да внимават като рекламират някой продукт чрез себе си, защото ефектът на убеждаване често се превръща в ефект на разубеждаване.

 hahaha аха ....точно така ... Peace

# 74
  • Мнения: 1 202
хич не ме интересува визията им Grinning важно е как се държи с клиента - за мен Wink
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт