X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 578
  • 921
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 696
Ми, не съжалявам за Преслава! Много добра певица, но мен не ме вълнува, както каза и Маги!

# 646
  • Мнения: 5 128
Интересно беше днес  Wink И следващия епизод ще е само за момичетата?  newsm78

# 647
  • Мнения: 11 737
Интересно беше днес  Wink И следващия епизод ще е само за момичетата?  newsm78
Ще го запълнят с нещо. Ще им отидат сигурно до домовете, да им видим семействата  Laughing

# 648
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Мисля, че в категорията 25+ напред ще продължат Соня, Християна, Александра и Васил.

При групите- трио Парадайз, дуета на Жорко и другия не го помня и двете дамски банди.

А при момичетата три или четири продължаваха??
Скрит текст:
Анджела, Ева Мария, Дарина и ??

# 649
  • Мнения: 11 737
Мисля, че в категорията 25+ напред ще продължат Соня, Християна, Александра и Васил.

При групите- трио Парадайз, дуета на Жорко и другия не го помня и двете дамски банди.

А при момичетата три или четири продължаваха??
Скрит текст:
Анджела, Ева Мария, Дарина и ??  - Виктория

# 650
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Мерси Мереленда, нея я забравих  Blush
А Волена беше ли в някоя от групите, че не ги гледах, а само ги слушах??

# 651
  • Мнения: 250
Интересно беше днес  Wink И следващия епизод ще е само за момичетата?  newsm78
Ще го запълнят с нещо. Ще им отидат сигурно до домовете, да им видим семействата  Laughing

Момичетата традиционно са най-силната група и затова са им отделили цял (!) час, а пък може и да са повече и въобще ще има драми за драгия зрител. Стискам палци на Анджела!

# 652
  • Мнения: 11 737
Волена не я видях. Освен да има изненади  Thinking Журито много я възхваляваше.

# 653
  • Мнения: 3 403
Момичетата не са ми интересни - при положение, че знам 4-е на концерта, въпросът е кои две ще запълнят местата и ще си тръгнат в къщите. Никакъв съспенс нямам там.

Мисля че и за 25+ триото е ясно кое ще е на концертите - поне на база изпълненията. Само се чудя кого ще прати Маги вкъщи - Стивън  или Васил?

# 654
  • Мнения: 5 128
Мисля че и за 25+ триото е ясно кое ще е на концертите - поне на база изпълненията. Само се чудя кого ще прати Маги вкъщи - Стивън  или Васил?
Не вярвам да е Стивън, интересен е, колоритен, запомнящ се, определено им е коз  Peace

# 655
  • Мнения: 2 596
По-скоро ще е Васил.
Последните няколко човека от 25+ ми бяха толкова интересни. И пак ги претупаха някои  #2gunfire

# 656
  • София
  • Мнения: 2 423
За сега най харесвам Християна. Но не съм гледала групите, включих се по късно.

# 657
  • Мнения: 11 737
Харесвам гласът на Християна, но за съжаление ще е поредна Лара Фабиан, Селин Дион и т.н. Мисля, че Васил, Александрина, Стивън, че дори и Соня, ще са в пъти по-интересни. Соня пее всякакви песни. Преди и тя залагаше предимно на Уитни, но след като изкара един х фактор, май и просветна как стават нещата.

На по-горния принцип съм си харесала и Дарина, Велина (от женското трио).

Двамата Кристяновци, като на големия залагам повече откъм интересни изпълнения.

И други има, просто за тези се сещам сега. Втръсна ми до болка да гледам меланхолични изпълнения на Уитни, Марая, Селин Дион, Лара Фабиан и подобни. Искам нещо свежо, нещо различно.

# 658
  • София
  • Мнения: 7 874
Моите уважения, но квартета в който участва Светльо според мен не се представи толкова добре. По едно време даже скимтяха. И останах с впечатлението че крайния в ляво не се разбра дали е на сцената въобще.

# 659
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кои са 4-рите момичета???

Общи условия

Активация на акаунт