Болки след кюртаж

  • 1 404
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна, Шумен
  • Мнения: 42
Здравейте момичета,в петък на 18 септ. се наложи да ми напраят кюртаж в 11седмица,кървенето беше 1 ден, но на 3 ден започна отново да прикапва,а тази вечер започнаха и болки като контракции, това нормално ли е?Пия антибиотик, пих и Бускулизин ,но продължават болките,започнаха изведнъж,както ми нямаше нищо,прививат ме немога да мръдна,след минута отпускат и подле пак отначало. Много съм притеснена,....

# 1
  • Мнения: 11 339
Случвало се е, но е важно утре да посетиш гинеколог  Hug

Ако получиш силен кръвоизлив тази нощ трябва да посетиш спешното. Лягай и лежи.  Peace

# 2
  • Мнения: X
Един ден кървене не е достатъчно за изчистване на организма. Вероятно имаш задържана кръв и сега се изчистваш. Гледаха ли те с ехограф след кюртажа?
Аз така след кюртаж, понеже също кървих много малко, пих хапчета за предизвикване на контракции, за да се изчистя и да не се налага да повторят манипулацията.

# 3
  • Варна, Шумен
  • Мнения: 42
Не са ме гледали на ехограф,но утре със сигурност ще отида да ме видят. Сега започна да се засилва леко кървенето не е мнооого обилно,а като туко що дошъл цикъл. Явно се изчиствам от кръв, или матката се прибира. Моля се само всичко да е нормално!!!

Общи условия

Активация на акаунт