LA REDOUTE.FR - 230

  • 102 960
  • 731
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 722
Мисля,че и двата адреса смених,но не знам какво общо има това с поръчката,която изчезна изведнъж.До вчера я имаше в суивито,а днес на нейно място има друга,която не съм правила аз.Все едно някой ми ползва акаунта.Дали имат някакво объркване в сайта.

# 226
  • София
  • Мнения: 2 884
NBM, плащала съм 22 лв за връщане да долнище са ски по пощата. Не помня дали има срок, но ще е поне месец Wink

# 227
  • София
  • Мнения: 1 209
Мисля,че и двата адреса смених,но не знам какво общо има това с поръчката,която изчезна изведнъж.До вчера я имаше в суивито,а днес на нейно място има друга,която не съм правила аз.Все едно някой ми ползва акаунта.Дали имат някакво объркване в сайта.

Сменя се само адрес за доставка . При смяна на БГ адресът се дублират акаунти . Peace

# 228
  • Варна
  • Мнения: 58
Момичета , пак ви моля за помощ  bouquet , сега трябва да отбележа на хартиената фактура отзад причината за връщане на продукта , знаете ли кое да отбележа - ( причината е объркан артикул от Ларедут ) нямам познания по Френски език и затова незнам кое да отбележа! Благодаря ви предварително !

# 229
  • Мнения: 143
Момичета , пак ви моля за помощ  bouquet , сега трябва да отбележа на хартиената фактура отзад причината за връщане на продукта , знаете ли кое да отбележа - ( причината е объркан артикул от Ларедут ) нямам познания по Френски език и затова незнам кое да отбележа! Благодаря ви предварително !

pi6i mi na LS 6te ti pomogna Simple Smile)

# 230
  • Мнения: 1 480
Има ли някои с поръчка от 14.11.2015???По моята няма никакво развитие, нито е изтрита, нито има проследяващ номер #Cussing out

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 983
Има ли някои с поръчка от 14.11.2015???По моята няма никакво развитие, нито е изтрита, нито има проследяващ номер #Cussing out
Аз имам от 13,11,15, писах им през контактната форма и от няколко дни смениха статуса и вече има номер и е ен корс, надявам се да я получа Peace (Междувременно номера, който чакам е изчерпан и чакам да видя развитието на поръчката), ще пиша като имам  развитие bouquet

# 232
  • Мнения: 1 480
Има ли някои с поръчка от 14.11.2015???По моята няма никакво развитие, нито е изтрита, нито има проследяващ номер #Cussing out
Аз имам от 13,11,15, писах им през контактната форма и от няколко дни смениха статуса и вече има номер и е ен корс, надявам се да я получа Peace (Междувременно номера, който чакам е изчерпан и чакам да видя развитието на поръчката), ще пиша като имам  развитие bouquet

`
Може ли да споделиш какво им писа? Аз им писах 3-4 пъти и всеки път отговора им е да се свържа по телефона и да се разберем

# 233
  • Плевен
  • Мнения: 983
Има ли някои с поръчка от 14.11.2015???По моята няма никакво развитие, нито е изтрита, нито има проследяващ номер #Cussing out
Аз имам от 13,11,15, писах им през контактната форма и от няколко дни смениха статуса и вече има номер и е ен корс, надявам се да я получа Peace (Междувременно номера, който чакам е изчерпан и чакам да видя развитието на поръчката), ще пиша като имам  развитие bouquet

`
Може ли да споделиш какво им писа? Аз им писах 3-4 пъти и всеки път отговора им е да се свържа по телефона и да се разберем
Питах дали ще имам такава поръчка, или не, както и дали ще я получа? В отговор получих, че ще предадат  на съответния отдел, и след това се смени статута на поръчката и дадоха номер, с предполагаема доставка 01,12,15. От няколко дни няма друго развитие. Peace

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Като им пишете през контактната форма получавате ли мейл с потвърждение на запитването?

# 235
  • Плевен
  • Мнения: 983
Като им пишете през контактната форма получавате ли мейл с потвърждение на запитването?
Да, получавам. Peace

# 236
  • Мнения: 52
Здравейте, и моите две поръчки за които споделих че нямат номер за проследяване вече са регистрирани и ще ми бъдат доставени едната на 28,11, другата на 02.12. . И аз им бях писала през контактната форма и ми отговориха че съжаляват за аномалията и от вчера имам и това писмо:
Votre commande a été enregistrée aujourd'hui.

Je vous remercie de votre confiance et de votre patience.

Cordialement.

marie therese,
www.laredoute.fr

И наистина вече всичко е ок.

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Поръчките с кодове ли са ви и дали кодът е отразен в крайната сума, която се вижда най-горе?

# 238
  • Плевен
  • Мнения: 983
Поръчките с кодове ли са ви и дали кодът е отразен в крайната сума, която се вижда най-горе?
моята е с код, и той е отразен в поръчката  Peace Peace

# 239
  • Мнения: 390
Получих това яке, но ни е късо , размер 138-  http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-324508576.aspx?docid=00000000000001
И това, което е добре като размер Laughing - http://www.laredoute.fr/ppdp/prod-324470945.aspx?docid=00000000000001

Общи условия

Активация на акаунт